Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Východ  |  C08 Východ  |  C11 Východ  |  C14 Východ  |  D08 Východ  |  D11 Východ  |  D14 Východ
1. Koska Jiri star1213107 [2]   ŠK BLS Bardejov
2. Kapec Kristian star1000105 [2]   ŠK BLS Bardejov
3. Jura Michal star1171100 [2]   ŠK BLS Bardejov
4. Bidulsky Matej star138698 [1]   Tj Slavia Kosice
5. Budzak Damian 100094 [3]   Poprad
6. Petrus Daniel 109984 [2]   Tj Slavia Pu Presov
7. Magda Filip star103682 [1]   Sachovy Klub Sabinov
8. Stolar Florian 107773 [2]   Sk Cvc Lendak
9. Hyros Samuel 111266 [1]   Sk Tjls Vd Poprad
10. Ferencakova Natalia 111462 [1]   Msk Kdv Kezmarok
11. Vresilovic Matus 100058 [2]   Tj Slovan Smizany
12. Hudak Michal 104557 [1]   Sachy Reinter Kosice
13. Konopova Barbora 100057 [2]   Sk Cvc Lendak
14. Mercak Jan 100056 [1]   Poprad
15. Selvek Jan 100052 [2]   Sk Cvc Lendak
16. Selvek David 100051 [2]   Sk Cvc Lendak
17. Konopa Miroslav 100047 [2]   Sk Cvc Lendak
18. Morongova Vanesa 108346 [1]   Sk Bijacovce
19. Olexova Laura 100045 [1]   So Spisska Teplica
20. Duda Daniel 100043 [1]   Msk Kdv Kezmarok
21. Sebest Jan 100042 [1]   So Spisska Teplica
22. Vyhnal Benjamin 100042 [1]   Poprad
23. Jadron Marek 100037 [1]   SNV
24. Koterbova Daniela 100036 [1]   ZS Komenskeho Smizany
25. Sokolsky David 100035 [2]   Tj Slovan Smizany
26. Kapral Roland 110335 [1]   Msk Kdv Kezmarok
27. Roman Jakub 100034 [1]   Cis Premium
28. Knapova Nicol 100034 [2]   ŠK BLS Bardejov
29. Straka Simon 100033 [1]   So Spisska Teplica
30. Hudakova Nina 124232 [1]   Sachy Reinter Kosice
31. Stolarova Paulina 101632 [2]   Sk Cvc Lendak
32. Onderus Adam 100031 [1]   ZS Komenskeho Smizany
33. Choma Michal 124330 [1]   Msk Kdv Kezmarok
34. Marcin Richard 100029 [1]   Tj Slavia Pu Presov
35. Strela Stefan 100029 [1]   Sk Cvc Lendak
36. Martinko Marek 100026 [1]   ZS Spisska Teplica
37. Oravec Dominik 100025 [1]   Msk Kdv Kezmarok
38. Morongova Nina 100024 [1]   Sk Bijacovce
39. Seliga Andrej 100023 [1]   ZS Spisska Teplica
40. Petrisakova Karolina 100023 [1]   ŠK BLS Bardejov
41. Lizak Martin 100022 [1]   SK CVC Lendak
42. Bencik Tomas 100021 [1]   Tj Slavia Pu Presov
43. Seliga Martin 100021 [1]   ZS Spisska Teplica
44. Selvek Matus 100019 [2]   Sk Cvc Lendak
45. Choma Simon 100019 [1]   Msk Kdv Kezmarok
46. Zrost Daniel 100018 [1]   Slovan Smizany
47. Scerbaty Alex 100018 [1]   ZŠ Komenského Bardejov
48. Kovalovska Karolina 100017 [1]   Tj Slovan Smizany
49. Tomajkova Andrea 100015 [1]   Sk Tjls Vd Poprad
50. Tajbosova Emily 100014 [1]   CVC Poprad
51. Halcinova Blazena 100013 [1]   Sk Cvc Lendak
52. Scerbata Laura 100013 [1]   ZŠ Komenského Bardejov
53. Magdova Lucia 100012 [1]   Sabinov
54. Fabian Rastislav 100011 [1]   ZS Komenskeho Smizany
55. Grichova Jana 100010 [1]   Sk Cvc Lendak
56. Fudalyova Veronika 10009 [1]   SK CVC Lendak
57. Bajusz Simon 10008 [1]   ZŠ Komenského Bardejov
58. Zrost Bystrik 10008 [1]   Slovan Smizany
59. Spak Ondrej 10007 [1]   Sk Cvc Lendak
60. Mojcakova Ela 10006 [1]   Tj Slavia Pu Presov
61. Petrisak Tomas 10005 [1]   ŠK BLS Bardejov
62. Kolesarova Natasa 10005 [1]   ZS Komenskeho Smizany
63. Susterova Nela 10004 [1]   ZS Komenskeho Smizany
64. Majercakova Zuzana 10003 [1]   Sk Cvc Lendak
65. Sefcik Vaclav 10002 [1]   Sk Bijacovce
66. Majercak Peter 10001 [1]   Sk Cvc Lendak

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -