Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Východ  |  C08 Východ  |  C11 Východ  |  C14 Východ  |  D08 Východ  |  D11 Východ  |  D14 Východ
1. Bidulsky Matej starstarstarstar1386456 [5]   Tj Slavia Kosice
2. Kapec Kristian starstarstar1000445 [6]   ŠK BLS Bardejov
3. Jura Michal star1171346 [6]   ŠK BLS Bardejov
4. Petrus Daniel 1099344 [6]   Slavia Pu Presov
5. Mojcak Kamil starstar1339337 [4]   Slavia Pu Presov
6. Koska Jiri star1213325 [6]   ŠK BLS Bardejov
7. Elias David starstar1332301 [4]   Sachovy Klub Sabinov
8. Hyros Samuel star1112269 [4]   Sk Tjls Vd Poprad
9. Magda Filip star1036268 [5]   Sachovy Klub Sabinov
10. Smetana Peter star1000249 [5]   Sachy Reinter
11. Volohda Alex 1030249 [6]   Sachy Reinter
12. Stolar Florian star1077230 [5]   Sk Cvc Lendak
13. Marcin Richard 1000216 [6]   Slavia Pu Presov
14. Morongova Vanesa star1083216 [4]   Sk Bijacovce
15. Dujava Adam 1167211 [4]   Sachovy Klub Sabinov
16. Gajdosova Ladislava 1069203 [4]   Sachy Reinter
17. Kubik Richard starstar1359198 [3]   CVC Orgovanova Kosice
18. Ferencakova Natalia 1114197 [3]   MSK KdV Kezmarok
19. Greno Pavol starstar1444183 [2]   Sachy Reinter
20. Kuskov Oliver 1000180 [5]   Sachy Reinter
21. Babjarcik Tobias 1158178 [3]   Sachy Reinter
22. Budzak Damian 1000170 [5]   Poprad
23. Babjak Samuel 1335162 [3]   CVC Orgovanova Kosice
24. Strela Stefan 1000161 [4]   Sk Cvc Lendak
25. Surmaj Jakub star1000151 [2]   ZS Studentska Snina
26. Burdza Lukas 1015149 [4]   CVC EP Popradska Kosice
27. Turis Ondrej 1000149 [3]   Tj Slavia Kosice
28. Konopova Barbora 1000147 [5]   Sk Cvc Lendak
29. Alusik Richard 1000141 [4]   Sachy Reinter
30. Lauric Oliver 1000141 [3]   Zs Studentska Snina
31. Lenkova Daniela star1000141 [2]   Zs Studentska Snina
32. Kuzma Samuel star1213140 [2]   Sachy Reinter
33. Vresilovic Matus 1000137 [4]   Tj Slovan Smizany
34. Tomcik Simon 1000136 [3]   ZS Trebisovska 10 Kosice
35. Sekova Olivia 1076134 [3]   Sachy Reinter
36. Stolarova Paulina 1016134 [5]   Sk Cvc Lendak
37. Kostelnik Michal 1000128 [3]   Sachovy Klub Sabinov
38. Selvek Jan 1000127 [4]   Sk Cvc Lendak
39. Onderus Adam 1000125 [4]   ZS Komenskeho Smizany
40. Marcinkova Lydia 1000122 [5]   Slavia Pu Presov
41. Albrecht Alex 1000121 [2]   EP Charkovska 1 Kosice
42. Bujnak Tomas star1000121 [2]   Presov, ZS Lesnicka
43. Guzej Stanislav 1114120 [3]   CVC Orgovanova Kosice
44. Selvek David 1000115 [4]   Sk Cvc Lendak
45. Chomiak Miroslav 1000114 [3]   Sk Gemerska Poloma
46. Vojcek Radko 1000114 [3]   Zs Konstantinova Stropkov
47. Basar Martin 1215112 [2]   Tj Slavia Pu Presov
48. Roman Jakub 1000109 [4]   SK BLS Bardejov
49. Olexova Laura 1000109 [2]   So Spisska Teplica
50. Volovsky Michal 1000106 [2]   Sk Modra Nad Cirochou
51. Cabak Matej 1000103 [6]   Sachovy Klub Sabinov
52. Bencik Tomas 1000100 [4]   Slavia Pu Presov
53. Beres Peter 1000100 [3]   V.Kapusany
54. Tokarcik Jan star121299 [1]   SK Bardejov
55. Kotora Marko star117595 [1]   SK zemplin Michalovce
56. Sokolsky David 100094 [4]   Tj Slovan Smizany
57. Hunara Aurel 100091 [2]   Zs Studentska Snina
58. Gajdos Filip 100090 [3]   CVC EP Popradska Kosice
59. Tokarcik Patrik star137390 [1]   SK Bardejov
60. Duda Daniel 100089 [2]   MSK KdV Kezmarok
61. Goldberger Marek 100088 [3]   CVC EP Popradska Kosice
62. Konopa Miroslav 100087 [4]   Sk Cvc Lendak
63. Sebest Jan 100086 [2]   So Spisska Teplica
64. Volovsky Dominik 100084 [2]   Zs Modra Nad Cirochou
65. Mercak Jan 100084 [2]   Poprad
66. Beresova Eva 100084 [3]   V.Kapusany
67. Kapral Roland 110383 [2]   MSK KdV Kezmarok
68. Kostelnik Marko 100081 [3]   Sachovy Klub Sabinov
69. Hrickova Nela 100080 [3]   Zs Studentska Snina
70. Straka Simon 100080 [2]   So Spisska Teplica
71. Kovac Radovan 100078 [3]   Sachy Reinter
72. Lucova Karolina 100078 [2]   ZS Komenskeho Snina
73. Sedivy Matus 116077 [2]   CVC Orgovanova Kosice
74. Koterbova Daniela 100077 [4]   ZS Komenskeho Smizany
75. Kostilnik Samuel 100076 [2]   Zs Hrnciarska Humenne
76. Cabakova Adela 100075 [6]   Sachovy Klub Sabinov
77. Jadron Marek 100074 [2]   SNV
78. Chomiakova Bianka 100073 [3]   Sk Gemerska Poloma
79. Lenko Robert 100073 [2]   ZS Studentska Snina
80. Hasin Pavol 100072 [3]   ZS Komenskeho Snina
81. Verbicky Adam star100072 [1]   Gymnazium Snina
82. Baca David 100071 [3]   Sachy Reinter
83. Oravec Dominik 100070 [2]   MSK KdV Kezmarok
84. Hudak Jan 100069 [2]   Zs Studentska Snina
85. Potocky Jozef 100069 [3]   Sachy Reinter
86. Hresko Samuel 100069 [2]   Sk Zemplin Michalovce
87. Morongova Nina 100068 [3]   Sk Bijacovce
88. Vagasky Timon 100065 [2]   EP Charkovska 1 Kosice
89. Kocis Daniel 100065 [3]   CVC EP Popradska Kosice
90. Balon Peter 100063 [1]   SK Bardejov
91. Prestl Richard 100063 [3]   Presov, ZS Csl. armady
92. Harakal Filip 100062 [2]   Zs Modra Nad Cirochou
93. Adamyk Timothy 100062 [2]   CVC EP Popradska Kosice
94. Magdova Lucia 100061 [5]   Sachovy klub Sabinov
95. Cukerova Livia 100061 [2]   Sachovy Klub Sabinov
96. Selvek Matus 100061 [5]   Sk Cvc Lendak
97. Sicak Alex 100061 [2]   Zs Studentska Snina
98. Martinko Marek 100061 [2]   ZS Spisska Teplica
99. Bartko David 100061 [2]   Sachy Reinter Humenne
100. Knapova Nicol 100060 [3]   ŠK BLS Bardejov
101. Polackova Eva 100059 [3]   CZS sv. Petra a Pavla Stropkov
102. Harakal Adam 100058 [2]   Zs Modra Nad Cirochou
103. Kridlova Barbora 100058 [2]   Sachy Reinter
104. Hudak Michal 104557 [1]   Sachy Reinter Kosice
105. Zrost Daniel 100057 [2]   Slovan Smizany
106. Harajova Karolina 119157 [1]   Kosice, CVC Orgovanova 5
107. Kapitancikova Klaudia 100056 [2]   ZS Komenskeho Smizany
108. Trebisovsky Tomas 100055 [2]   Sachy Reinter Humenne
109. Karkoska Michal 100054 [1]   ZSaMS Velka Lomnica
110. Telvakova Ivana 100054 [2]   ZS Studentska Snina
111. Huray Marek 100053 [2]   Sachy Reinter
112. Spak Ondrej 100053 [4]   Sk Cvc Lendak
113. Tkacuk Lukas 100052 [3]   Zs Studentska Snina
114. Boiadjiev Jordan 100052 [1]   Zs Ing Kozucha Spisska Nova Ve
115. Harvan Michal 100052 [1]   ZS Stakcin
116. Trudic Tomas 100051 [2]   Sachovy Klub Sabinov
117. Turner Eric 100051 [4]   Presov, ZS Lesnicka
118. Mojcakova Ela 100051 [4]   Slavia Pu Presov
119. Jankovic Jakub 100051 [2]   CVC Orgovanova Kosice
120. Vuznakova Nina 100050 [2]   ZS Kupelna Presov
121. Guliga Marcel 100049 [1]   SK Bardejov
122. Antos Martin 130048 [1]   Tj Slavia Kosice
123. Matysak Richard 100047 [2]   Kosice, EP Charkovska 1
124. Saksunova Jana 100047 [1]   ZS Kupelna Presov
125. Koos Tobias 100045 [1]   Roznava
126. Gyori Samuel 122344 [1]   1. Sk Kosice
127. Mikula Adam 100044 [1]   ZS Komenskeho Snina
128. Halcin Adrian 100044 [2]   Lendak
129. Budzak Gabriel 100044 [2]   Lendak
130. Blaha Tomas 110244 [1]   Sachy Reinter
131. Spisak Peter 100043 [2]   Kosice, EP Popradska 86
132. Neupauerova Julia 100043 [2]   Zs Komenskeho Smizany
133. Bednar Adam 100043 [1]   CVC Orgovanova Kosice
134. Krajnakova Martina 100042 [4]   Slavia Pu Presov
135. Leskanin Roman 100042 [3]   Presov, ZS Lesnicka
136. Mitrik Jozef 100042 [1]   Zs Modra Nad Cirochou
137. Vuznakova Eva 100042 [2]   ZS Kupelna Presov
138. Vyhnal Benjamin 100042 [1]   Poprad
139. Polomsky Tomas 111741 [1]   Sachy Reinter Kosice
140. Hricko Sebastian 100041 [2]   ZS Kupelna Presov
141. Jalc Filip 124441 [1]   Sachy Reinter
142. Novak Oliver 100041 [1]   Spisska Nova Ves
143. Janicakova Sandra 100039 [3]   V.Kapusany
144. Zrost Bystrik 100039 [2]   Slovan Smizany
145. Lizak Martin 100039 [2]   SK CVC Lendak
146. Daniskova Veronika 100039 [1]   ZS Kupelna Presov
147. Pisko Tomas 100038 [1]   CZS Bela nad Cirochou
148. Seliga Andrej 100037 [2]   ZS Spisska Teplica
149. Martinek Filip 100036 [2]   ZS Kupelna Presov
150. Svigarova Ema 100036 [2]   Zs Dargovskych Hrdinov Humenne
151. Kriska Alexander 100035 [3]   Sachy Reinter
152. Bilik Matej 100035 [1]   ZS Hrnciarska
153. Valcerova Michaela 100035 [1]   CZS s MS Bela n/C
154. Bromberger Oliver 100034 [1]   ZS POH Snina
155. Matysak Alex 100033 [2]   Kosice, EP Charkovska 1
156. Chytra Ales 100032 [2]   CVC Vranov Nad Toplou
157. Slatkovsky Kristian 100032 [1]   MSK Spisske Vlachy
158. Hudakova Nina 124232 [1]   Sachy Reinter Kosice
159. Halcinova Blazena 100032 [2]   Sk Cvc Lendak
160. Yorke Libbey 100032 [2]   ZS Ceskosl. armady Presov
161. Repkova Ludmila 100032 [1]   Zs S Ms Tovarne
162. Avuk Matej 100031 [1]   CZS Bela nad Cirochou
163. Benejova Hana 100030 [2]   Zs Jana Svermu Humenne
164. Ros Matej 100030 [1]   ZS Pugacevova
165. Choma Michal 124330 [1]   MSK KdV Kezmarok
166. Szaszak Matej 100029 [1]   Roznava
167. Kocurova Vanesa 100029 [3]   Zs Studentska Snina
168. Bonkova Jana 100029 [1]   Zs S Ms Tovarne
169. Gnip Marian 100029 [1]   CZS Bela nad Cirochou
170. Klocek Tobias 100028 [2]   ZS Mlynska Stropkov
171. Bicakova Kiara 100028 [2]   Presov, ZS Srobarova
172. Icsek Michael 111928 [1]   Sachy Reinter Kosice
173. Kniezner Richard 100028 [1]   ZS Kupelna Presov
174. Balogova Zdenka 100027 [1]   ZS Srobarova Presov
175. Hamadej Viktor 100027 [1]   CVC EP Popradska Kosice
176. Gnip Nikolas 100027 [1]   CZS Bela nad Cirochou
177. Szczygel Viktor 100026 [2]   Zs Modra Nad Cirochou
178. Melnik Richard 100026 [2]   EP Charkovska 1 Kosice
179. Gyori David 101126 [1]   1. Sk Kosice
180. Hurayova Hanka 100026 [2]   Zs Dargovskych Hrdinov Humenne
181. Haraj Martin 104026 [1]   Kosice, CVC Orgovanova 5
182. Stutika Sebastian 100026 [1]   CZS Bela nad Cirochou
183. Szaszak Lukas 100025 [1]   Roznava
184. Curha Timotej 100025 [1]   ZS s MS Tovarne
185. Polhos Miroslav 100025 [1]   ZSaMS Velka Lomnica
186. Kohut Filip 100025 [1]   ZS Dlhe nad Cirochou
187. Kalata Martin 100024 [1]   Kezmarok
188. Lytvinenko Roman 100024 [1]   Gymnazium Snina
189. Petrisakova Karolina 100023 [1]   ŠK BLS Bardejov
190. Fabian Patrik 100023 [1]   Sk Gemerska Poloma
191. Tutko Peter 100023 [1]   Zs S Ms Tovarne
192. Cernicky Martin 100023 [1]   Kdv Kezmarok
193. Salajova Terezia 100022 [2]   ZS KomenskehoSnina
194. Mruz Simon 100022 [1]   ZS Lesnicka Presov
195. Sabo Daniel 100022 [1]   CZS Bela nad Cirochou
196. Slatkovska Simona 100021 [1]   MSK Spisske Vlachy
197. Zgabur Artur 100021 [1]   ZS POH Snina
198. Seliga Martin 100021 [1]   ZS Spisska Teplica
199. Harcar Alex 100021 [1]   Zs Mukacevska Presov
200. Harvan Samuel 100020 [1]   CZS Bela nad Cirochou
201. Choma Simon 100019 [1]   MSK KdV Kezmarok
202. Kotusova Vanessa 100019 [1]   ZS Stakcin
203. Mihalko Matus 100018 [1]   Cvc Spisska Nova Ves
204. Grichova Jana 100018 [3]   Sk Cvc Lendak
205. Teleha Martin 100018 [1]   ZS KomenskehoSnina
206. Scerbaty Alex 100018 [1]   ZŠ Komenského Bardejov
207. Krotky Peter 100017 [2]   ZS Kupelna Presov
208. Kovalovska Karolina 100017 [1]   Tj Slovan Smizany
209. Ivankova Monika 100017 [1]   ZS Lesnicka Presov
210. Nemcisin Marian 100016 [1]   ZS Studentska Snina
211. Tomajkova Andrea 100015 [1]   Sk Tjls Vd Poprad
212. Cornanicova Michaela 100015 [2]   ZS Studentska Snina
213. Marcinko Michal 100015 [1]   ZS POH Snina
214. Scholtes Richard 100014 [1]   Presov, ZS Kupelna
215. Tajbosova Emily 100014 [1]   CVC Poprad
216. Fedorkova Katarina 100014 [1]   ZS Stakcin
217. Hatala Richard 100013 [2]   ZS Kupelna Presov
218. Koscak Nikolas 100013 [1]   Lendak
219. Salaj Lukas 100013 [1]   ZS KomenskehoSnina
220. Scerbata Laura 100013 [1]   ZŠ Komenského Bardejov
221. Blaskova Miriam 100012 [1]   ZSaMS Velka Lomnica
222. Bodnarova Karolina 100012 [2]   CVC EP Popradska Kosice
223. Zidzik David 100012 [1]   CZS Bela nad Cirochou
224. Balaz Ondrej 100011 [1]   CZS Bela nad Cirochou
225. Petz Simon 100011 [1]   ZS Kupelna Presov
226. Fabian Rastislav 100011 [1]   ZS Komenskeho Smizany
227. Majercakova Zuzana 100011 [2]   Sk Cvc Lendak
228. Nevicka Zojka 100011 [1]   Kezmarok
229. Koscelnikova Monika 100010 [1]   KdV Kezmarok
230. Rehahla Moussa 100010 [1]   ZS Stakcin
231. Vasilko Richard 100010 [1]   CVC Vranov Nad Toplou
232. Takacs Lukas 100010 [2]   Kosice, ZSTrebisovska 10
233. Sefcik Vaclav 10009 [4]   Sk Bijacovce
234. Nikolaj Jakub 10009 [1]   ZSaMS Velka Lomnica
235. Fudalyova Veronika 10009 [1]   SK CVC Lendak
236. Petzova Alzbeta 10009 [1]   ZS Kupelna Presov
237. Fedorko Peter 10009 [1]   ZS Stakcin
238. Benej Marek 10008 [2]   Zs Jana Svermu
239. Bajusz Simon 10008 [1]   ZŠ Komenského Bardejov
240. Macak Adam 10007 [1]   Kosice, EP Popradska 86
241. Sulak Samuel 10007 [1]   Zs Dargovskych Hrdinov Humenne
242. Ivankova Martina 10007 [1]   ZS Lesnicka Presov
243. Slobodnikova Sophia 10007 [1]   Spisska Teplica
244. Hanicak Lukas 10007 [1]   Gymnazium Snina
245. Ungrady Ondrik 10006 [1]   Sachy Reinter N O Humenne
246. Baca Patrik 10006 [1]   Sachy Reinter
247. Skatularova Melania 10006 [1]   ZS Srobarova Presov
248. Volovsky Jakub 10006 [2]   Zs Modra nad Cirochou
249. Petrisak Tomas 10005 [1]   ŠK BLS Bardejov
250. Susterova Nela 10005 [2]   ZS Komenskeho Smizany
251. Murcinova Emma 10005 [1]   ZS Komenskeho Snina
252. Siskan Adam 10005 [1]   Zs Studentska Snina
253. Lorko Hugo 10005 [1]   ZS Smizany
254. Zeleznik Viliam 10005 [1]   ZS Ceskosl. armady Presov
255. Kolesarova Natasa 10005 [1]   ZS Komenskeho Smizany
256. Marton Rene 10005 [1]   Kosice, CVC Orgovanova 5
257. Birosikova Maria Magdalena 10004 [1]   SK CVC Lendak
258. Zlebcikova Zara 10004 [1]   ZS Srobarova Presov
259. Sinorova Sofia 10004 [1]   ZS Studentska Snina
260. Gernatova Lucie 10004 [1]   Presov, ZS Srobarova
261. Lukac Tomas 10004 [1]   Roznava
262. Slatkovsky Benjamin 10003 [1]   MSK Spisske Vlachy
263. Janovkova Timea 10003 [1]   ZS Komenskeho Snina
264. Bandura Peter 10003 [1]   Presov, ZS Csl. armady
265. Nazarejova Alexandra 10003 [1]   ZS Kupelna Presov
266. Gerboc Lukas 10002 [1]   CZS Bela nad Cirochou
267. Parkansky Artur 10002 [1]   Kosice, CVC Orgovanova 5
268. Nevicky Nikolas 10002 [1]   Kezmarok
269. Balcakova Liliana 10002 [2]   Presov, ZS Srobarova
270. Gunis Andrej 10002 [1]   ZS Kupelna Presov
271. Skurkova Klaudia 10002 [1]   Zs Modra and Cirochou
272. Majercak Peter 10001 [1]   Sk Cvc Lendak
273. Telvakova Maria 10001 [1]   Zs Studentska Snina
274. Gnipova Tamara 10001 [1]   CZS Bela nad Cirochou
275. Sevecova Karolina 10001 [1]   ZS Ceskosl. armady Presov
276. Lichman Samuel 10001 [1]   Cirkevna skola Humenne

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -