Typ | Mesto | Turnaj | Termín | Propozície | Chess-results | Prihlásení | Výsledky | Zapocítaný | Foto | Info |
---|
Základná časť |
REINTER Grand prix, 7.kolo |
dGPX | Humenné | REINTER Grand prix, 7.kolo | 2024-05-11 | | | | | | | |
O pohár Bradla |
dGPX | Brezová pod Bradlom | O pohár Bradla | 2024-04-27 | | | | | | | |
Jarný šachový turnaj |
dGPX | Považská Bystrica | Jarný šachový turnaj | 2024-04-20 | | | | | | | |
O pohár starostu obce Osuské |
dGPX | Osuské | O pohár starostu obce Osuské | 2024-04-20 | | | | | | | |
O pohár Patrika Pata v Starej jedálni |
dGPX | Bratislava | O pohár Patrika Pata v Starej jedálni | 2024-04-20 | | | | | | | |
REINTER Grand prix, 6.kolo |
dGPX | Humenné | REINTER Grand prix, 6.kolo | 2024-04-13 | | | | | | | |
15.ročník Detského turnaja v Malackách - GPX |
dGPX | Malacky | 15.ročník Detského turnaja v Malackách - GPX | 2024-04-13 | | | | | | | |
15.ročník Detského turnaja v Malackách - GPX+ |
dGPX+ | Malacky | 15.ročník Detského turnaja v Malackách - GPX+ | 2024-04-13 | | | | | | | |
AVION Chess Challenge 2024 |
dGPX | Bratislava | AVION Chess Challenge 2024 | 2024-04-06 | | | | | | | |
Nitrancheck 4.turnaj GPX |
dGPX | Nitra | Nitrancheck 4.turnaj GPX | 2024-03-24 | | | | | | | |
Nitrancheck 4.turnaj GPX+ |
dGPX+ | Nitra | Nitrancheck 4.turnaj GPX+ | 2024-03-24 | | | | | | | |
Košická žiacka liga - 5.turnaj |
dGPX | Košice | Košická žiacka liga - 5.turnaj | 2024-03-23 | | | | | | | |
Seriál TALENT - 6.turnaj |
dGPX | Liptovský Mikuláš | Seriál TALENT - 6.turnaj | 2024-03-23 | | | | | | | |
Network Cafe Bardejov - 31.turnaj |
dGPX | Bardejov | Network Cafe Bardejov - 31.turnaj | 2024-03-23 | | | | | | | |
REINTER Grand prix, 5.kolo |
dGPX | Humenné | REINTER Grand prix, 5.kolo | 2024-03-16 | | | - | | | | |
Zobor Cup, 6.turnaj - GPX |
dGPX | Nitra | Zobor Cup, 6.turnaj - GPX | 2024-03-16 | | | - | | | | |
Zobor Cup, 6.turnaj - GPX+ |
dGPX+ | Nitra | Zobor Cup, 6.turnaj - GPX+ | 2024-03-16 | | | - | | | | |
Liga mládeže Spiša - 5.turnaj - GPX |
dGPX | Kežmarok | Liga mládeže Spiša - 5.turnaj - GPX | 2024-03-16 | | | - | | | | |
Liga mládeže Spiša - 5.turnaj - GPX+ |
dGPX+ | Kežmarok | Liga mládeže Spiša - 5.turnaj - GPX+ | 2024-03-16 | | | - | | | | |
GPX CENADA marec |
dGPX | Bratislava | GPX CENADA marec | 2024-03-16 | | | - | | | | |
GPX+ CENADA marec |
dGPX+ | Bratislava | GPX+ CENADA marec | 2024-03-16 | | | - | | | | |
Network Cafe Bardejov - 30.turnaj |
dGPX | Bardejov | Network Cafe Bardejov - 30.turnaj | 2024-03-16 | | | - | | | | |
Memoriál Ferdinanda Bišču, 12.ročník - turnaj GPX |
dGPX | Hlohovec | Memoriál Ferdinanda Bišču, 12.ročník - turnaj GPX | 2024-03-09 | | | - | | | | |
Myjavský šachový turnaj GPX |
dGPX | Myjava | Myjavský šachový turnaj GPX | 2024-03-09 | | | - | | | | |
Tomášovská liga mládeže - 6.turnaj |
dGPX | Tomášovce | Tomášovská liga mládeže - 6.turnaj | 2024-03-09 | | | - | | | | |
Tomášovce Open - 6.turnaj |
dGPX+ | Tomášovce | Tomášovce Open - 6.turnaj | 2024-03-09 | | | - | | | | |
Memoriál Ferdinanda Bišču, 12.ročník - Open |
dGPX+ | Hlohovec | Memoriál Ferdinanda Bišču, 12.ročník - Open | 2024-03-09 | | | - | | | | |
Network Cafe Bardejov - 29.turnaj |
dGPX | Bardejov | Network Cafe Bardejov - 29.turnaj | 2024-03-09 | | | - | | | | |
OM Stropkov - 4.kolo |
dGPX | Stropkov | OM Stropkov - 4.kolo | 2024-03-08 | | | - | | | | |
Network Cafe Bardejov - 28.turnaj |
dGPX | Bardejov | Network Cafe Bardejov - 28.turnaj | 2024-03-02 | | | - | | | | |
Network Cafe Bardejov - 27.turnaj |
dGPX | Bardejov | Network Cafe Bardejov - 27.turnaj | 2024-02-28 | | | - | | | | |
Seriál TALENT - 5.turnaj |
dGPX | Liptovský Mikuláš | Seriál TALENT - 5.turnaj | 2024-02-24 | | | - | | | | |
GPX o Pohár Šachuľka Matového v Ihrysku II. |
dGPX | Bratislava | GPX o Pohár Šachuľka Matového v Ihrysku II. | 2024-02-24 | | | - | | | | |
Network Cafe Bardejov - 26.turnaj |
dGPX | Bardejov | Network Cafe Bardejov - 26.turnaj | 2024-02-24 | | | - | | | | |
Košická žiacka liga - 4.turnaj |
dGPX | Košice | Košická žiacka liga - 4.turnaj | 2024-02-17 | | | - | | | | |
REINTER Grand prix, 4.kolo |
dGPX | Humenné | REINTER Grand prix, 4.kolo | 2024-02-17 | | | - | | | | |
Šachový turnaj CENADA - GPX |
dGPX | Bratislava | Šachový turnaj CENADA - GPX | 2024-02-17 | | | - | | | | |
Network Cafe Bardejov - 25.turnaj |
dGPX | Bardejov | Network Cafe Bardejov - 25.turnaj | 2024-02-17 | | | - | | | | |
Tomášovská liga mládeže - 5.turnaj |
dGPX | Tomášovce | Tomášovská liga mládeže - 5.turnaj | 2024-02-11 | | | - | | | | |
Tomášovce Open - 5.turnaj |
dGPX+ | Tomášovce | Tomášovce Open - 5.turnaj | 2024-02-11 | | | - | | | | |
Zobor Cup, 5.turnaj - GPX |
dGPX | Nitra | Zobor Cup, 5.turnaj - GPX | 2024-02-10 | | | - | | | | |
Zobor Cup, 5.turnaj - GPX+ |
dGPX+ | Nitra | Zobor Cup, 5.turnaj - GPX+ | 2024-02-10 | | | - | | | | |
Network Cafe Bardejov - 24.turnaj |
dGPX | Bardejov | Network Cafe Bardejov - 24.turnaj | 2024-02-10 | | | - | | | | |
Seriál TALENT - 4.turnaj |
dGPX | Liptovský Mikuláš | Seriál TALENT - 4.turnaj | 2024-02-03 | | | - | | | | |
Network Cafe Bardejov - 23.turnaj |
dGPX | Bardejov | Network Cafe Bardejov - 23.turnaj | 2024-02-03 | | | - | | | | |
Liga mládeže Spiša - 4.turnaj - GPX |
dGPX | Poprad | Liga mládeže Spiša - 4.turnaj - GPX | 2024-01-27 | | | - | | | | |
Liga mládeže Spiša - 4.turnaj - GPX+ |
dGPX+ | Poprad | Liga mládeže Spiša - 4.turnaj - GPX+ | 2024-01-27 | | | - | | | | |
GPX CENADA |
dGPX | Bratislava | GPX CENADA | 2024-01-27 | | | - | | | | |
Network Cafe Bardejov - 22.turnaj |
dGPX | Bardejov | Network Cafe Bardejov - 22.turnaj | 2024-01-27 | | | - | | | | |
OM Stropkov - 3.kolo |
dGPX | Stropkov | OM Stropkov - 3.kolo | 2024-01-26 | | | - | | | | |
Košická žiacka liga - 3.turnaj |
dGPX | Košice | Košická žiacka liga - 3.turnaj | 2024-01-20 | | | - | | | | |
REINTER Grand prix, 3.kolo |
dGPX | Humenné | REINTER Grand prix, 3.kolo | 2024-01-20 | | | - | | | | |
Nitrancheck 3.turnaj GPX |
dGPX | Nitra | Nitrancheck 3.turnaj GPX | 2024-01-20 | | | - | | | | |
Nitrancheck 3.turnaj GPX+ |
dGPX+ | Nitra | Nitrancheck 3.turnaj GPX+ | 2024-01-20 | | | - | | | | |
Tomášovská liga mládeže - 4.turnaj |
dGPX | Tomášovce | Tomášovská liga mládeže - 4.turnaj | 2024-01-20 | | | - | | | | |
Tomášovce Open - 4.turnaj |
dGPX+ | Tomášovce | Tomášovce Open - 4.turnaj | 2024-01-20 | | | - | | | | |
Network Cafe Bardejov - 21.turnaj |
dGPX | Bardejov | Network Cafe Bardejov - 21.turnaj | 2024-01-20 | | | - | | | | |
Zobor Cup, 4.turnaj - GPX |
dGPX | Nitra | Zobor Cup, 4.turnaj - GPX | 2024-01-13 | | | - | | | | |
Zobor Cup, 4.turnaj - GPX+ |
dGPX+ | Nitra | Zobor Cup, 4.turnaj - GPX+ | 2024-01-13 | | | - | | | | |
Network Cafe Bardejov - 20.turnaj |
dGPX | Bardejov | Network Cafe Bardejov - 20.turnaj | 2024-01-13 | | | - | | | | |
Novoročný turnaj GPX |
dGPX | Banská Bystrica | Novoročný turnaj GPX | 2024-01-07 | | | - | | | | |
Network Cafe Bardejov - 19.turnaj |
dGPX | Bardejov | Network Cafe Bardejov - 19.turnaj | 2024-01-07 | | | - | | | | |
Network Cafe Bardejov - 18.turnaj |
dGPX | Bardejov | Network Cafe Bardejov - 18.turnaj | 2024-01-03 | | | - | | | | |
Network Cafe Bardejov - 17.turnaj |
dGPX | Bardejov | Network Cafe Bardejov - 17.turnaj | 2023-12-30 | | | - | | | | |
Vianočný turnaj Stropkov |
dGPX | Stropkov | Vianočný turnaj Stropkov | 2023-12-29 | | | - | | | | |
O Zlatého pešiaka - Memoriál Erika Britana |
dGPX | Belá nad Cirochou | O Zlatého pešiaka - Memoriál Erika Britana | 2023-12-27 | | | - | | | | |
Bojnický šachový turnaj GPX |
dGPX | Bojnice | Bojnický šachový turnaj GPX | 2023-12-27 | | | - | | | | |
Network Cafe Bardejov - 16.turnaj |
dGPX | Bardejov | Network Cafe Bardejov - 16.turnaj | 2023-12-23 | | | - | | | | |
Liga mládeže Spiša - 3.turnaj - GPX |
dGPX | Dolný Smokovec | Liga mládeže Spiša - 3.turnaj - GPX | 2023-12-16 | | | - | | | | |
Liga mládeže Spiša - 3.turnaj - GPX+ |
dGPX+ | Dolný Smokovec | Liga mládeže Spiša - 3.turnaj - GPX+ | 2023-12-16 | | | - | | | | |
Network Cafe Bardejov - 15.turnaj |
dGPX | Bardejov | Network Cafe Bardejov - 15.turnaj | 2023-12-16 | | | - | | | | |
Košická žiacka liga - 2.turnaj |
dGPX | Košice | Košická žiacka liga - 2.turnaj | 2023-12-09 | | | - | | | | |
Seriál TALENT - 3.turnaj |
dGPX | Liptovský Mikuláš | Seriál TALENT - 3.turnaj | 2023-12-09 | | | - | | | | |
Mikulášsky turnaj GPX |
dGPX | Považská Bystrica | Mikulášsky turnaj GPX | 2023-12-09 | | | - | | | | |
Mikulášsky turnaj Cenada - GPX |
dGPX | Bratislava | Mikulášsky turnaj Cenada - GPX | 2023-12-09 | | | - | | | | |
Mikulášsky turnaj Cenada - GPX+ |
dGPX+ | Bratislava | Mikulášsky turnaj Cenada - GPX+ | 2023-12-09 | | | - | | | | |
Network Cafe Bardejov - 14.turnaj |
dGPX | Bardejov | Network Cafe Bardejov - 14.turnaj | 2023-12-09 | | | - | | | | |
Šachový turnaj Sv. Mikuláša |
dGPX | Topoľčany | Šachový turnaj Sv. Mikuláša | 2023-12-05 | | | - | | | | |
REINTER Grand prix, 2.kolo |
dGPX | Humenné | REINTER Grand prix, 2.kolo | 2023-12-02 | | | - | | | | |
Detský šachový turnaj v Malackách - turnaj GPX |
dGPX | Malacky | Detský šachový turnaj v Malackách - turnaj GPX | 2023-12-02 | | | - | | | | |
Šachový kráľ mesta Rajec - 17.ročník |
dGPX | Rajec | Šachový kráľ mesta Rajec - 17.ročník | 2023-12-02 | | | - | | | | |
Zobor Cup, 3.turnaj - GPX |
dGPX | Nitra | Zobor Cup, 3.turnaj - GPX | 2023-12-02 | | | - | | | | |
Zobor Cup, 3.turnaj - GPX+ |
dGPX+ | Nitra | Zobor Cup, 3.turnaj - GPX+ | 2023-12-02 | | | - | | | | |
Network Cafe Bardejov - 13.turnaj |
dGPX | Bardejov | Network Cafe Bardejov - 13.turnaj | 2023-12-02 | | | - | | | | |
Tomášovská liga mládeže - 3.turnaj |
dGPX | Tomášovce | Tomášovská liga mládeže - 3.turnaj | 2023-12-02 | | | - | | | | |
Tomášovce Open - 3.turnaj |
dGPX+ | Tomášovce | Tomášovce Open - 3.turnaj | 2023-12-02 | | | - | | | | |
GPX o Pohár Šachuľka Matového v Ihrysku |
dGPX | Bratislava | GPX o Pohár Šachuľka Matového v Ihrysku | 2023-11-25 | | | - | | | | |
Network Cafe Bardejov - 12.turnaj |
dGPX | Bardejov | Network Cafe Bardejov - 12.turnaj | 2023-11-25 | | | - | | | | |
Nitrancheck GPX - 2.turnaj |
dGPX | Nitra | Nitrancheck GPX - 2.turnaj | 2023-11-18 | | | - | | | | |
Nitrancheck 2.turnaj GPX+ |
dGPX+ | Nitra | Nitrancheck 2.turnaj GPX+ | 2023-11-18 | | | - | | | | |
Liga mládeže Spiša - 2.turnaj - GPX |
dGPX | Smižany | Liga mládeže Spiša - 2.turnaj - GPX | 2023-11-18 | | | - | | | | |
Liga mládeže Spiša - 2.turnaj - GPX+ |
dGPX+ | Smižany | Liga mládeže Spiša - 2.turnaj - GPX+ | 2023-11-18 | | | - | | | | |
Network Café Bardejov, 11.turnaj |
dGPX | Bardejov | Network Café Bardejov, 11.turnaj | 2023-11-18 | | | - | | | | |
Jesenný šachový festival CENADA - turnaj GPX |
dGPX | Bratislava | Jesenný šachový festival CENADA - turnaj GPX | 2023-11-17 | | | - | | | | |
Jesenný šachový festival CENADA - turnaj GPX+ |
dGPX+ | Bratislava | Jesenný šachový festival CENADA - turnaj GPX+ | 2023-11-17 | | | - | | | | |
Seriál TALENT - 2.turnaj |
dGPX | Liptovský Mikuláš | Seriál TALENT - 2.turnaj | 2023-11-11 | | | - | | | | |
Network Cafe Bardejov - 10.turnaj |
dGPX | Bardejov | Network Cafe Bardejov - 10.turnaj | 2023-11-11 | | | - | | | | |
AVION Chess Challenge II. 2023 |
dGPX | Bratislava | AVION Chess Challenge II. 2023 | 2023-11-04 | | | - | | | | |
Zobor Cup, 2.turnaj - GPX |
dGPX | Nitra | Zobor Cup, 2.turnaj - GPX | 2023-11-04 | | | - | | | | |
Zobor Cup, 2.turnaj - GPX+ |
dGPX+ | Nitra | Zobor Cup, 2.turnaj - GPX+ | 2023-11-04 | | | - | | | | |
Tomášovská liga mládeže - 2.turnaj |
dGPX | Tomášovce | Tomášovská liga mládeže - 2.turnaj | 2023-11-04 | | | - | | | | |
Tomášovce Open - 2.turnaj |
dGPX+ | Tomášovce | Tomášovce Open - 2.turnaj | 2023-11-04 | | | - | | | | |
REINTER Grand prix, 1.kolo |
dGPX | Humenné | REINTER Grand prix, 1.kolo | 2023-11-04 | | | - | | | | |
Network Cafe Bardejov - 9.turnaj |
dGPX | Bardejov | Network Cafe Bardejov - 9.turnaj | 2023-11-04 | | | - | | | | |
Network Cafe Bardejov - 8.turnaj |
dGPX | Bardejov | Network Cafe Bardejov - 8.turnaj | 2023-10-28 | | | - | | | | |
Seriál TALENT - 1.turnaj |
dGPX | Liptovský Mikuláš | Seriál TALENT - 1.turnaj | 2023-10-21 | | | - | | | | |
Memoriál Bystríka Tupého - turnaj GPX |
dGPX | Hlohovec | Memoriál Bystríka Tupého - turnaj GPX | 2023-10-21 | | | - | | | | |
Košická žiacka liga - 1.turnaj |
dGPX | Košice | Košická žiacka liga - 1.turnaj | 2023-10-21 | | | - | | | | |
Memoriál Bystríka Tupého - turnaj GPX+ |
dGPX+ | Hlohovec | Memoriál Bystríka Tupého - turnaj GPX+ | 2023-10-21 | | | - | | | | |
Network Cafe Bardejov - 7.turnaj |
dGPX | Bardejov | Network Cafe Bardejov - 7.turnaj | 2023-10-21 | | | - | | | | |
Liga mládeže Spiša - 1.turnaj - GPX |
dGPX | Lendak | Liga mládeže Spiša - 1.turnaj - GPX | 2023-10-14 | | | - | | | | |
Liga mládeže Spiša - 1.turnaj - GPX+ |
dGPX+ | Lendak | Liga mládeže Spiša - 1.turnaj - GPX+ | 2023-10-14 | | | - | | | | |
Zobor Cup, 1.turnaj - GPX |
dGPX | Nitra | Zobor Cup, 1.turnaj - GPX | 2023-10-14 | | | - | | | | |
Zobor Cup, 1.turnaj - GPX+ |
dGPX+ | Nitra | Zobor Cup, 1.turnaj - GPX+ | 2023-10-14 | | | - | | | | |
Network Cafe Bardejov - 6.turnaj |
dGPX | Bardejov | Network Cafe Bardejov - 6.turnaj | 2023-10-14 | | | - | | | | |
Šachový festival detí a mládeže - turnaj A |
dGPX | Skalica | Šachový festival detí a mládeže - turnaj A | 2023-10-07 | | | - | | | | |
Tomášovská liga mládeže - 1.turnaj |
dGPX | Tomášovce | Tomášovská liga mládeže - 1.turnaj | 2023-10-07 | | | - | | | | |
Tomášovce Open - 1.turnaj |
dGPX+ | Tomášovce | Tomášovce Open - 1.turnaj | 2023-10-07 | | | - | | | | |
Šachový festival detí a mládeže - turnaj B |
dGPX+ | Skalica | Šachový festival detí a mládeže - turnaj B | 2023-10-07 | | | - | | | | |
Network Cafe Bardejov - 5.turnaj |
dGPX | Bardejov | Network Cafe Bardejov - 5.turnaj | 2023-10-07 | | | - | | | | |
Network Cafe Bardejov - 4.turnaj |
dGPX | Bardejov | Network Cafe Bardejov - 4.turnaj | 2023-09-30 | | | - | | | | |
Nitrancheck GPX Otváračka |
dGPX | Nitra | Nitrancheck GPX Otváračka | 2023-09-23 | | | - | | | | |
Network Cafe Bardejov - 3.turnaj |
dGPX | Bardejov | Network Cafe Bardejov - 3.turnaj | 2023-09-23 | | | - | | | | |
Nitrancheck Otváračka B-turnaj |
dGPX+ | Nitra | Nitrancheck Otváračka B-turnaj | 2023-09-23 | | | - | | | | |
Network Cafe Bardejov - 2.turnaj |
dGPX | Bardejov | Network Cafe Bardejov - 2.turnaj | 2023-09-16 | | | - | | | | |
Typ | Mesto | Turnaj | Termín | Propozície | Chess-results | Prihlásení | Výsledky | Zapocítaný | Foto | Info |
---|