Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Východ  |  C08 Východ  |  C11 Východ  |  C14 Východ  |  D08 Východ  |  D11 Východ  |  D14 Východ
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen
1 Polackova Eva starstarstarstarSK Stropkov-Svidnik1071V-D115627
2 Cabakova Adela Sachova Akademia Pesiaci Sabinov1114V-D113297
3 Salokova Stela starstarSlavia Pu Presov1052V-D113137
4 Koscelnikova Monika MSK KdV Kezmarok1089V-D113127
5 Cukerova Livia Sachovy Klub Sabinov1005V-D112826
6 Onderusova Ema ZS Komenskeho Smizany1000V-D112407
7 Halcinova Alena Sk CVC Lendak1000V-D112177
8 Marcinkova Lydia Slavia Pu Presov1117V-D111935
9 Krajnakova Martina Slavia Pu Presov1058V-D111926
10 Magdova Lucia Sachovy Klub Sabinov1075V-D111776
11 Knapova Nicol starstarZS Wolkerova Bardejov1190V-D111572
12 Rokosna Patricia Sachovy klub Sabinov1000V-D111536
13 Dubovska Lea CVC Orgovanova Kosice1000V-D111354
14 Cervenova Karin Elisabeth ZS a MS Spisska Teplica1000V-D11883
15 Cornanicova Michaela ZS Studentska Snina1000V-D11734
16 Drabova Noemi Bela nad Cirochou0V-D11724
17 Feckova Katarina CZS sv Juraja Svidnik1000V-D11602
18 Rilakova Jana ZS Studentska Snina1000V-D11474
19 Partilova Vanesa ZS Lesnicka Presov1000V-D11452
20 Seligova Maria Spisska Teplica1000V-D11424
21 Skokanova Sofia Maria Spisska Teplica1000V-D11423
22 Tomajkova Andrea Sk Tjls Vd Poprad1000V-D11371
23 Bialoncikova Martina ZS Lesnicka Presov1000V-D11362
24 Kocurova Vanessa ZS Studentska Snina1000V-D11323
25 Hanikova Nina Spojena skola Svidnik1000V-D11291
26 Novakova Katarina ZS Kupelna Presov1000V-D11232
27 Janicakova Sandra CVC Velke Kapusany1000V-D11222
28 Cusova Maria ZS Komenskeho Snina1000V-D11212
29 Mulikova Alexandra ZS s MS Bukovce1000V-D11202
30 Zapotokova Marina ZS Kupelna Presov1000V-D11202
31 Kapecova Lea ZS Wolkerova Bardejov1000V-D11165
32 Selvekova Stanislava Cvc Lendak1000V-D11152
33 Galajdova Nikola Bela nad Cirochou1000V-D11142
34 Harvilkova Eva ZS s MS Bukovce1000V-D11122
35 Michalkova Katarina CZS sv Juraja Svidnik1000V-D11111
36 Mergescikova Zuzana CZS sv Juraja Svidnik1000V-D11111
37 Linkova Lea Sachy Reinter Humenne1000V-D1172
38 Bauerova Klara ZS Ceskoslovenskej armady Presov1000V-D1151
39 Avukova Veronika CSS Snina1000V-D1131
40 Novobilska Zuzana ZS Modra nad Cirochou1000V-D1121
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -