Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Východ  |  C08 Východ  |  C11 Východ  |  C14 Východ  |  D08 Východ  |  D11 Východ  |  D14 Východ
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen
1 Olexova Laura starstarstarSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1157V-D145367
2 Strakova Adriana ZS Zlata Roznava1000V-D143177
3 Hudakova Nina Sachy Reinter Kosice1049V-D142715
4 Adamova Patricia Moldava nad Bodvou1000V-D142375
5 Lucova Karolina starSachy Reinter1137V-D142356
6 van Veldhoven Xaviera Jozefina ZS Wolkerova Bardejov1000V-D141927
7 Jalcakova Zuzana CZS sv Juraja Svidnik1000V-D141903
8 Konopova Barbora Sk CVC Lendak1055V-D141545
9 Kridlova Barbora starstarSachy Reinter Humenne1282V-D141282
10 Lazarova Dominika ZS Zlata Roznava1000V-D141265
11 Mihalicova Ema starCZS sv Juraja Svidnik1000V-D141021
12 Mackova Hana Slavia Pu Presov1000V-D14953
13 Halcikova Eva CZS sv Juraja Svidnik1000V-D14943
14 Zavacka Sofia ZS s MS Havaj1000V-D14832
15 Halcinova Blazena Sk CVC Lendak1000V-D14793
16 Hudakova Emma ZS Studentska Snina1000V-D14696
17 Frankova Adriana CZS sv Juraja Svidnik1000V-D14682
18 Hrickova Nella Sachy Reinter Snina1000V-D14673
19 Sochovicova Miroslava CZS sv Juraja Svidnik1000V-D14601
20 Dzurova Tereza ZS 8 maja Svidnik1000V-D14561
21 Semanikova Bianka Spojena skola Svidnik1000V-D14521
22 Fedorkova Katarina ZS Stakcin1000V-D14482
23 Vojtekova Tereza Slavia Pu Presov1000V-D14462
24 Slobodnikova Sophia Sachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-D14453
25 Popovcova Tereza ZS 8 maja Svidnik1000V-D14431
26 Mulikova Simona ZS s MS Bukovce1000V-D14382
27 Zuborova Eva CSS Snina1000V-D14342
28 Fekova Terezia CZS sv Juraja Svidnik1000V-D14341
29 Kasperova Dominika ZS Komenskeho Bardejov1000V-D14312
30 Stolarova Paulina Sk Cvc Lendak1002V-D14291
31 Klimova Laura ZS Komenskeho Svidnik1000V-D14281
32 Feckanicova Berenika ZS 8 maja Svidnik1000V-D14241
33 Buckova Natalia ZS s MS Bukovce1000V-D14202
34 Slatkovska Simona 1.Sk Tatran Spisske Vlachy1000V-D14191
35 Stadtherova Linda ZS Karpatska Svidnik1000V-D14191
36 Badzikova Anna ZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-D14183
37 Ondikova Diana Kosice, ZS Abovska 361000V-D14182
38 Salajova Terezia ZS Komenskeho Snina1000V-D14121
39 Jackaninova Zoe ZS B Krpelca Bardejov1000V-D14121
40 Blaskova Alexia ZS Komenskeho Snina1000V-D14111
41 Hrabinska Viktoria Kosice, ZS Abovska 361000V-D1491
42 Tusajova Laura MSK Vranov nad Toplou1000V-D1471
43 Scerbova Katarina ZS Komenskeho Svidnik1000V-D1461
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -