Nezabudnite na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX. Poplatok je potrebné uhradiť do 31.1.2020 (pre hráčov, ktorí odohrajú prvý turnaj po tomto termíne, platí termín úhrady do 10 dní po odohratí prvého turnaja)

Viac info nájdete v sekcii na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Všetci hráči  |  Len hráči so zaplateným členským
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen
1 Sosovickova Martina starstarSukromna Zs Nova Dubnica1304Z-D114946
2 Vastik Tomas starstarstarstarCvc Vcielka Puchov1242Z-C144935
3 Libich Oliver starstarSk Komplet Modranka1279Z-C144785
4 Biskupic Adam starSk Komplet Modranka1060Z-C144717
5 Vastik Lukas starCvc Vcielka Puchov1377Z-C144695
6 Zelenka Matej starSks Dubnica nad Vahom1181Z-C114547
7 Jurik Dominik Sk Trencin1139Z-C144497
8 Sitar Andrej starNitriansky sachovy klub Nitra1097Z-C144315
9 Livnansky Michal starSk Doprastav Bratislava1184Z-C113977
10 Lopasovsky Artur starSk Komplet Modranka1085Z-C143817
11 Piroska Samuel starstarstarNitrianska sachova akademia1229Z-C143795
12 Volanek Maros starstarstarSk Povazske Podhradie1233Z-C143694
13 Kulich Filip starstarstarSk Povazske Podhradie1165Z-C113633
14 Libich Simon Sk Komplet Modranka1124Z-C143435
15 Novomeska Karin starstarSk Stefanov1255Z-D113254
16 Smatana Tibor ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C113226
17 Hronec Tadeas starSk Doprastav Bratislava1155Z-C113175
18 Benci Jozef Sk Doprastav Bratislava1097Z-C113146
19 Pisarcik Richard Ksn Bratislava1055Z-C82977
20 Smatana Viktor ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C142926
21 Vanko William TSM Slovan Bratislava1000Z-C82907
22 Karaba Rudolf ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C112707
23 Jankechova Jana Sks Dubnica nad Vahom1063Z-D112515
24 Marosi Michal Piaristicka ZS F Hanaka Prievidza1194Z-C112464
25 Sun Martin Ksn Bratislava1021Z-C112427
26 Barnas Norbert Ks Pezinok1000Z-C142425
27 Dudonova Veronika Sk Povazske Podhradie1220Z-D142424
28 Machovic Maxim Sk Komplet Modranka1000Z-C112215
29 Vozar Adam Zahoracky Sachovy Klub1117Z-C142093
30 Livnansky Tomas Sk Doprastav Bratislava1000Z-C82027
31 Kulich Daniel starSk Povazske Podhradie1370Z-C141982
32 Seles Samuel starZs Tribecska Topolcany1206Z-C141954
33 Meszaros Casey Ryan Ksn Bratislava1235Z-C111863
34 Havaldova Natalia Ksn Bratislava1160Z-D111843
35 Sunova Michaela Ksn Bratislava1038Z-D81837
36 Dzivak Jan starLokomotiva Trnava1389Z-C111812
37 Horvathova Hana Sk Slovan Bratislava1208Z-D111702
38 Karapetsas Athanasios Sk Trencin1367Z-C141702
39 Bena Pavol Sk Stefanov1000Z-C81413
40 Holeckova Ema ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1036Z-D141363
41 Botka Filip Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C111323
42 Paksi Alexander Sks Dubnica nad Vahom1000Z-C111093
43 Machovicova Alexandra Sk Komplet Modranka1000Z-D111065
44 Valentova Sophia Ksn Bratislava1068Z-D111033
45 Taurani Leisha Cvc Vcielka Puchov1000Z-D141022
46 Libichova Romana Enya Sk Komplet Modranka1000Z-D111003
47 Gasperan Emil Nitriansky Sachovy Klub Nitra1227Z-C11992
48 Kroupova Veronika Sk Skalica1000Z-D11924
49 Bujnova Karolina starZS sv Don Bosca Topolcany1083Z-D14781
50 Zaborsky Richard Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11763
51 Kapicakova Petra Ksn Bratislava1000Z-D11762
52 Siagi Jakub Szs Cenada Bratislava1000Z-C14752
53 Derouin William CVC Vcielka Puchov1000Z-C8732
54 Krajci Hugo Cvc Vcielka Puchov1000Z-C11732
55 Kosut Simon Sk Komplet Modranka1000Z-C11734
56 Litvin Matej Sukromna Zs Nova Dubnica1000Z-C8715
57 Valent Theo Ksn Bratislava1000Z-C8684
58 Pechociakova Petra Piaristicka spojena skola Nitra1000Z-D14642
59 Rosinova Nela ZS Dolne Kockovce1000Z-D11592
60 Lorincz Marek Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C14582
61 Drabek Matej Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11533
62 Bujnova Dominika ZS sv Don Bosca Topolcany1024Z-D11522
63 Matusikova Tereza Zs Tribecska Topolcany1000Z-D14512
64 Kysucky Tomas CVC Vcielka Puchov1000Z-C11452
65 Repa Matus TSM Slovan Bratislava1000Z-C8435
66 Dzivak Jozef Lokomotiva Trnava1000Z-C14431
67 Kolejakova Lucia Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-D11383
68 Bobak Samuel Zs Tribecska Topolcany1000Z-C8363
69 Lehocky Juraj Ksn Bratislava1000Z-C11351
70 Rusnak Adrian CVC Vcielka Puchov1000Z-C11251
71 Kupcov Nela ZS Dolne Kockovce1000Z-D11211
72 Valovic Marek Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C11152
73 Guyon Remy SK Komplet Modranka1000Z-C1181
74 Janik Adrian CVC Vcielka Puchov1000Z-C872
75 Psotna Romana TSM Slovan Bratislava1000Z-D842
76 Kupcov Natasa CVC Vcielka Puchov1000Z-D811
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -