Nezabudnite na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX. Poplatok je potrebné uhradiť do 31.1.2020 (pre hráčov, ktorí odohrajú prvý turnaj po tomto termíne, platí termín úhrady do 10 dní po odohratí prvého turnaja)

Viac info nájdete v sekcii na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Všetci hráči  |  Len hráči so zaplateným členským
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen
1 Vastik Lukas starstarCvc Vcielka Puchov1377Z-C145786
2 Sosovickova Martina starstarSukromna Zs Nova Dubnica1304Z-D115687
3 Libich Oliver starstarstarSk Komplet Modranka1279Z-C145636
4 Vastik Tomas starstarstarstarCvc Vcielka Puchov1242Z-C145566
5 Sitar Andrej starstarNitriansky sachovy klub Nitra1097Z-C145276
6 Biskupic Adam starSk Komplet Modranka1060Z-C144717
7 Zelenka Matej starSks Dubnica nad Vahom1181Z-C114557
8 Jurik Dominik Sk Trencin1139Z-C144497
9 Piroska Samuel starstarstarNitrianska sachova akademia1229Z-C144356
10 Livnansky Michal starSk Doprastav Bratislava1184Z-C114317
11 Libich Simon Sk Komplet Modranka1124Z-C143936
12 Lopasovsky Artur starSk Komplet Modranka1085Z-C143907
13 Volanek Maros starstarstarSk Povazske Podhradie1233Z-C143694
14 Kulich Filip starstarstarSk Povazske Podhradie1165Z-C113633
15 Hronec Tadeas starSk Doprastav Bratislava1155Z-C113526
16 Benci Jozef Sk Doprastav Bratislava1097Z-C113397
17 Novomeska Karin starstarSk Stefanov1255Z-D113254
18 Smatana Tibor ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C113226
19 Karaba Rudolf ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C113027
20 Pisarcik Richard Ksn Bratislava1055Z-C82977
21 Smatana Viktor ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C142926
22 Vanko William TSM Slovan Bratislava1000Z-C82907
23 Sun Martin Ksn Bratislava1021Z-C112567
24 Machovic Maxim Sk Komplet Modranka1000Z-C112546
25 Jankechova Jana Sks Dubnica nad Vahom1063Z-D112515
26 Marosi Michal CVC Junior Bojnice1194Z-C112464
27 Barnas Norbert Ks Pezinok1000Z-C142425
28 Dudonova Veronika Sk Povazske Podhradie1220Z-D142424
29 Seles Samuel starZs Tribecska Topolcany1206Z-C142335
30 Dzivak Jan starLokomotiva Trnava1389Z-C112253
31 Horvathova Hana Sk Slovan Bratislava1208Z-D112163
32 Livnansky Tomas Sk Doprastav Bratislava1000Z-C82157
33 Sunova Michaela Ksn Bratislava1038Z-D82157
34 Vozar Adam Zahoracky Sachovy Klub1117Z-C142093
35 Kulich Daniel starSk Povazske Podhradie1370Z-C141982
36 Meszaros Casey Ryan Ksn Bratislava1235Z-C111863
37 Havaldova Natalia Ksn Bratislava1160Z-D111843
38 Karapetsas Athanasios Sk Trencin1367Z-C141702
39 Bena Pavol Sk Stefanov1000Z-C81413
40 Holeckova Ema ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1036Z-D141363
41 Valentova Sophia Ksn Bratislava1068Z-D111354
42 Botka Filip Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C111323
43 Machovicova Alexandra Sk Komplet Modranka1000Z-D111246
44 Paksi Alexander Sks Dubnica nad Vahom1000Z-C111093
45 Taurani Leisha Cvc Vcielka Puchov1000Z-D141022
46 Libichova Romana Enya Sk Komplet Modranka1000Z-D111003
47 Gasperan Emil Nitriansky Sachovy Klub Nitra1227Z-C11992
48 Kosut Simon Sk Komplet Modranka1000Z-C11935
49 Kroupova Veronika Sk Skalica1000Z-D11924
50 Bobak Alexander Zs Tribecska Topolcany1000Z-C11874
51 Zaborsky Richard Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11834
52 Dzivak Jozef Lokomotiva Trnava1000Z-C14802
53 Bujnova Karolina starZS sv Don Bosca Topolcany1083Z-D14781
54 Kapicakova Petra Ksn Bratislava1000Z-D11762
55 Siagi Jakub Szs Cenada Bratislava1000Z-C14752
56 Valent Theo Ksn Bratislava1000Z-C8745
57 Derouin William CVC Vcielka Puchov1000Z-C8732
58 Krajci Hugo Cvc Vcielka Puchov1000Z-C11732
59 Litvin Matej Sukromna Zs Nova Dubnica1000Z-C8715
60 Bujnova Dominika ZS sv Don Bosca Topolcany1024Z-D11693
61 Magdik Peter Sks Dubnica nad Vahom1075Z-C14661
62 Pechociakova Petra Piaristicka spojena skola Nitra1000Z-D14642
63 Piesecka Vivien Nitrianska sachova akademia1000Z-D11623
64 Rosinova Nela ZS Dolne Kockovce1000Z-D11592
65 Lorincz Marek Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C14582
66 Drabek Matej Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11533
67 Bobak Samuel Zs Tribecska Topolcany1000Z-C8524
68 Matusikova Tereza Zs Tribecska Topolcany1000Z-D14512
69 Kysucky Tomas CVC Vcielka Puchov1000Z-C11452
70 Repa Matus TSM Slovan Bratislava1000Z-C8435
71 Kolejakova Lucia Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-D11383
72 Lehocky Juraj Ksn Bratislava1000Z-C11351
73 Lichvar Simon Cvc Vcielka Puchov1000Z-C14331
74 Rusnak Adrian CVC Vcielka Puchov1000Z-C11251
75 Kupcov Nela ZS Dolne Kockovce1000Z-D11211
76 Valovic Marek Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C11152
77 Guyon Remy SK Komplet Modranka1000Z-C1181
78 Janik Adrian CVC Vcielka Puchov1000Z-C872
79 Psotna Romana TSM Slovan Bratislava1000Z-D842
80 Kupcov Natasa CVC Vcielka Puchov1000Z-D811
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -