Nezabudnite, ostáva posledných 11 dní na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX.

Viac info nájdete v sekcii Informácie v článku "GPX vstupuje do novej éry" alebo na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Všetci hráči  |  Len hráči so zaplateným členským
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen
1 Vastik Lukas starstarstarstarstarstarstarstarstarstarstarSk Povazske Podhradie1300Z-C148597
2 Vastik Tomas starstarSk Povazske Podhradie1238Z-C146337
3 Orgon Jakub starstarstarZS Velkomoravska Trencin1239Z-C116097
4 Volanek Maros starstarSk Povazske Podhradie1165Z-C145837
5 Kulich Filip starSk Povazske Podhradie1026Z-C85677
6 Kulich Daniel starstarstarSk Povazske Podhradie1058Z-C145437
7 Piroska Samuel starstarstarNitrianska sachova akademia1257Z-C145117
8 Sosovickova Martina starSukromna Zs Nova Dubnica1187Z-D115087
9 Rak Martin starstarSk Doprastav Bratislava1169Z-C144937
10 Marosi Michal starCVC Junior Bojnice1069Z-C114797
11 Skach Lubomir starstarLokomotiva Caissa Bratislava1180Z-C144707
12 Sitar Andrej starNitriansky Sachovy Klub Nitra1097Z-C114517
13 Biskupic Adam Sk Komplet Modranka1000Z-C114437
14 Jurik Dominik Sk Trencin1000Z-C114317
15 Belan Martin starstarZS Tribecska Topolcany1101Z-C144316
16 Striskova Lucia Ksn Bratislava1273Z-D144305
17 Zverka Peter Samuel starstarSk Doprastav Bratislava1160Z-C144255
18 Kopca Peter Sk Doprastav Bratislava1171Z-C144207
19 Zelenka Matej SCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-C84057
20 Kapolkova Greta starstarKsn Bratislava1399Z-D144045
21 Fajtakova Silvia starstarstarZahoracky Sachovy Klub1362Z-D144024
22 Meszaros Casey Ryan starstarstarKsn Bratislava1229Z-C83875
23 Smatana Viktor ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C143607
24 Seles Samuel starZs Tribecska Topolcany1102Z-C113577
25 Livnansky Michal ZS s MS Ceska Bratislava1000Z-C83547
26 Jankechova Jana Sks Dubnica nad Vahom1000Z-D113447
27 Sun Martin Ksn Bratislava1044Z-C83197
28 Novomeska Karin starSk Stefanov1203Z-D113194
29 Mederlyova Maria starSk Levice1269Z-D143195
30 Horvathova Hana starSk Slovan Bratislava1140Z-D113064
31 Karapetsas Athanasios starSk Trencin1198Z-C113054
32 Smatana Tibor ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C113017
33 Paksi Alexander Sk Skalica1000Z-C112976
34 Sloboda Rudolf ZS Tribecska Topolcany1000Z-C142927
35 Dzivak Jan Lokomotiva Trnava1364Z-C112914
36 Lopasovsky Artur Sk Komplet Modranka1000Z-C112907
37 Bujnova Karolina Zs Sv Don Bosca Topolcany1000Z-D142887
38 Hronec Tadeas Bratislavska sachova akademia1077Z-C82756
39 Balusik Branislav Sk Povazske Podhradie1131Z-C112695
40 Horvath Jan starSk Slovan Bratislava1332Z-C142614
41 Dolnik Michal Sk Doprastav Bratislava1038Z-C112474
42 Oruzinsky Juraj Zsk Vrbove - Sach1239Z-C112394
43 Dudonova Veronika Sk Povazske Podhradie1103Z-D142365
44 Libich Oliver Sk Komplet Modranka1039Z-C112303
45 Zacik Tibor Gregor starSachovy Klub Dubravan1248Z-C142184
46 Valentova Sophia Ksn Bratislava1125Z-D112116
47 Sahidi Sear starKSN Bratislava1129Z-C112062
48 Bochnickova Simona Ksn Bratislava1398Z-D142063
49 Mederlyova Beata Sk Levice1320Z-D112035
50 Bena Pavol Sk Stefanov1000Z-C82005
51 Matusikova Tereza ZS Tribecska Topolcany1000Z-D111967
52 Krakorova Hana starSk Komplet Modranka1406Z-D141963
53 Havaldova Natalia Ksn Bratislava1078Z-D111945
54 Stanko Michal Sk Cifer1095Z-C141882
55 Romanova Ela starSk Skalica1455Z-D141843
56 Krisko Vladimir Sk Slovan Bratislava1135Z-C141693
57 Jancovicova Tamara Zsk Vrbove - Sach1000Z-D141683
58 Dubanova Kristina Sk Skalica1086Z-D141673
59 Sunova Michaela KSN Bratislava1000Z-D81637
60 Tarina Peter ZS Tribecska Topolcany1027Z-C111635
61 Sahidi Shabir KSN Bratislava1153Z-C141632
62 Chudo Simon SCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-C111595
63 Kubikova Nina Ksn Bratislava1198Z-D141503
64 Stiavnicky Ivan ZS Vancurova Trnava1000Z-C111464
65 Libich Simon SK Komplet Modranka1106Z-C141452
66 Durdy Simon starZS a MS Trakovice1000Z-C141453
67 Silhavy Peter ZS a MS Trakovice1000Z-C141445
68 Zelensky Filip Sk Cifer1374Z-C141382
69 Ducky Adam Zs Tribecska Topolcany1000Z-C141377
70 Libichova Romana Enya Sk Komplet Modranka1000Z-D111363
71 Bobak Alexander ZS Tribecska Topolcany1000Z-C111344
72 Stelbasky Filip Ksn Bratislava1000Z-C111314
73 Kovacik Oliver starZS J Holleho Topolcany1331Z-C141313
74 Botka Filip Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C111254
75 Zaborsky Richard Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C81235
76 Rajnicek Adam Sks Dubnica nad Vahom1000Z-C141232
77 Krajci Hugo Cvc Vcielka Puchov1018Z-C81155
78 Mikula Bruno CVC Prievidza1000Z-C111125
79 Kukla Adam Sk Hlohovec1000Z-C111072
80 Bujnova Dominika Zs Sv Don Bosca Topolcany1000Z-D111066
81 Benko Tomas Nitrianska sachova akademia1359Z-C111045
82 Silhavy Michal ZS a MS Trakovice1000Z-C111044
83 Sykorova Nina Nitrianska sachova akademia1215Z-D111025
84 Valasek Martin Zsk Vrbove - sach1000Z-C111023
85 Barta Dominik ZS Sv Svorada a Benedikta Nitra1000Z-C111015
86 Matejov Alex Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C14992
87 Kyselica Daniel Lokomotiva Caissa Bratislava1089Z-C11982
88 Kosecky Sebastian Zs Sv Don Bosca Topolcany1124Z-C11983
89 Matula Tomas Sachovy Klub Holic1000Z-C14972
90 Lacsny Natan Nitrianska sachova akademia1317Z-C11943
91 Rehakova Natalia Sk Stefanov1000Z-D11915
92 Kisac Marcel Zs Jacovce1000Z-C11915
93 Belak Matus ZS Sv Svorada a Benedikta Nitra1275Z-C14885
94 Jursa Juraj Lokomotiva Caissa Bratislava1022Z-C8872
95 Szabo Akos starSk Pribeta1282Z-C14861
96 Borsik Karol Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C14853
97 Juricek Michal Szs Gorkeho Skalica1000Z-C11843
98 Dubravka Juraj Sk Povazske Podhradie1178Z-C11842
99 Pinter Ondrej Nitrianska sachova akademia1195Z-C14834
100 Orgon Michal ZS Velkomoravska Trencin1000Z-C8825
101 Jancik James SZS Gorkeho Skalica1000Z-C14823
102 Buncek Timotej ZS a MS Trakovice1000Z-C14824
103 Zakopcan Daniel Nitrianska sachova akademia1095Z-C14823
104 Ucnik Matej Szs Gorkeho Skalica1000Z-C11813
105 Ulmanova Stela Sukromna ZS Nova Dubnica1000Z-D14801
106 Taurani Leisha Cvc Vcielka Puchov1000Z-D14792
107 Livnansky Tomas ZS s MS Ceska Bratislava1000Z-C8774
108 Klimek Martin starSk Senec1000Z-C14761
109 Kocner Marian UNES1000Z-C11754
110 Sintal Samuel ZS A Merici Trnava1000Z-C8742
111 Kaufmanova Karin Sk Osuske1000Z-D11742
112 Novotny Pavol Gymnazium Topolcany1000Z-C14743
113 Gasperan Emil Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C11722
114 Puss Silvester TSM Slovan Bratislava1000Z-C8714
115 Horvath Simon Nitrianska sachova akademia1361Z-C11704
116 Hudec Benjamin CVC Prievidza1000Z-C11683
117 Stefko Filip Sachovy Klub Holic1000Z-C11682
118 Dzivak Jozef Lokomotiva Trnava1000Z-C14681
119 Holeckova Ema ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1027Z-D11672
120 Boros David Msk Corvin Velky Meder1135Z-C8662
121 Karaba Rudolf ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C11663
122 Valko Viliam SZS Gorkeho Skalica1000Z-C11662
123 Svec Samuel Sachovy Klub Holic1000Z-C11652
124 Jurkovic Lukas Sk Povazske Podhradie1000Z-C11642
125 Piesecka Vivien Nitrianska sachova akademia1000Z-D11636
126 Vojtko Patrik Jan SK Komplet Modranka1093Z-C14631
127 Ivanek Matus SZS Gorkeho Skalica1000Z-C11622
128 Chabron Jan UNES1000Z-C11614
129 Zakutansky Vladimir SZS Gorkeho Skalica1000Z-C11602
130 Laudon Viliam ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C14602
131 Duk Peter Spojena skola sv. Frantiska Bratislava1000Z-C11591
132 Jursova Elena Lokomotiva Caissa Bratislava1167Z-D11592
133 Palka Samuel Nitrianska sachova akademia1280Z-C14593
134 Rehak Matus Sk Stefanov1000Z-C11585
135 Mencik Leonard Sukromna ZS Nova Dubnica1000Z-C14581
136 Spisiak Tomas ZS Bucany1000Z-C11552
137 Vinduska Jaroslav CVC Senica1000Z-C8542
138 Kroupova Veronika Szs Gorkeho Skalica1000Z-D8544
139 Buso Peter Trencin1000Z-C14541
140 Mikulas Ondrej ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C11533
141 Lichvar Simon Cvc Vcielka Puchov1000Z-C14532
142 Simak Pavol Sukromna ZS Nova Dubnica1000Z-C14531
143 Bobak Samuel ZS Tribecska Topolcany1000Z-C8525
144 Zelensky Andrej Sk Cifer1000Z-C11511
145 Kralik Timotej ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C11513
146 Porubcin Tomas ZS Vancurova Trnava1000Z-C8481
147 Laudon Lukas ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C11482
148 Sarvas Matus ZS Sv Svorada a Benedikta Nitra1000Z-C14484
149 Magdik Peter Sks Dubnica nad Vahom1075Z-C14481
150 Mederly Peter Sk Levice1000Z-C8475
151 Ralbovska Gabriela Sk Stefanov1000Z-D11473
152 Harcar Dusan Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11472
153 Vanko William TSM Slovan Bratislava1000Z-C8452
154 Vozar Adam Zahoracky Sachovy Klub1039Z-C11451
155 Nikodem Andrej Szs Gorkeho Skalica1000Z-C11442
156 Skripecky Marek Lokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C11441
157 Krajcirik Matej Sk Kupele Piestany1000Z-C11441
158 Palugyai Bence Sk Pribeta1000Z-C14441
159 Malaschitz Teodor Sk Doprastav Bratislava1156Z-C11431
160 Krajcirik Michal Sk Kupele Piestany1000Z-C14431
161 Banas Samuel Sk Modra1009Z-C11412
162 Cech Matej Sk Povazske Podhradie1000Z-C11412
163 Havlik Andrej ZS Fandlyho Pezinok1000Z-C11412
164 Bartosik Rafael Sachovy Klub Holic1000Z-C11411
165 Cerepanova Daniela ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-D11403
166 Szitas Nicolas ZS Zavod1000Z-C14401
167 Belakova Anabel ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-D11391
168 Angelov Phillip Cvc Vcielka Puchov1000Z-C11392
169 Buraj Patrik Interchess Zs Borsky Mikulas1121Z-C14391
170 Siagi Jakub SZS Cenada Bratislava1000Z-C14391
171 Zurek Jakub Sachovy Klub Holic1000Z-C8382
172 Briatka Matus Bojnice1000Z-C11373
173 Rybanska Nina SCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-D14372
174 Janota Frantisek Sk Skalica1000Z-C14371
175 Benci Jozef Sk Strelec Devinska Nova Ves1000Z-C11362
176 Humaj Lukas CVC Prievidza1000Z-C11365
177 Hrankova Adela Szs Gorkeho Skalica1000Z-D14361
178 Sedlacek Daniel SK Hlohovec1000Z-C14361
179 Bobula Dominik ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C11353
180 Nedelka Filip Sk Kupele Piestany1000Z-C14351
181 Simansky Samuel ZS a MS Trakovice1000Z-C11342
182 Zahorcsek Ferenc Sk Pribeta1000Z-C14341
183 Pazdera Filip Bojnice1000Z-C11332
184 Triasak Michal SCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-C11331
185 Barciak Tomas ZS Na Dolinach Trencin1000Z-C11321
186 Parak Matus CVC Malacky1000Z-C11311
187 Fojtik Adam ZS A Merici Trnava1000Z-C11311
188 Bacho Kristian Zs Benkova Nitra1000Z-C11311
189 Poluchova Katarina ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-D11313
190 Sykora Adam Nitrianska sachova akademia1000Z-C14313
191 Kubica Samuel ZS Kubranska Trencin1000Z-C14311
192 Vaclavik Samuel ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C11303
193 Sykora Michal ZS Na Dolinach Trencin1000Z-C11301
194 Husar Alex SK Hlohovec1000Z-C11301
195 Magdolen Filip ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C11302
196 Mitas Daniel Sk Pri Ou Surovce1000Z-C14301
197 Hrncir Daniel CVC Povazska Bystrica1000Z-C8292
198 Globa Andriy Individualny Clen1000Z-C11291
199 Lakota Jan Bratislavska sachova akademia1302Z-C14291
200 Angus Andrej Zsk Vrbove - sach1000Z-C14291
201 Janota Ondrej Sk Skalica1000Z-C14291
202 Ipser Peter CVC Povazska Bystrica1000Z-C14291
203 Viktorin Simon CVC Malacky1000Z-C8282
204 Sefcikova Liana Sachovy Klub Holic1000Z-D11282
205 Talpas Adam Sk Kupele Piestany1000Z-C14281
206 Porubcin Ondrej ZS Vancurova Trnava1000Z-C8271
207 Rancso Adam SK Pribeta1000Z-C11271
208 Filipek Alex ZS Dr. J. Derera Malacky1000Z-C11261
209 Trencansky Richard Zs J Holleho Topolcany1000Z-C14262
210 Bartal Alex CVC Senica1000Z-C8252
211 Lejdar Matias Szs Gorkeho Skalica1000Z-C8251
212 Balgavy Daniel Zs Velke Levare1000Z-C11251
213 Kapolkova Alzbeta Ksn Bratislava1000Z-D11252
214 Blasko Matus Sk Pecenady1000Z-C11251
215 Feher Alex CVC Kalokagatia Trnava1000Z-C14251
216 Tragor Jakub ZS Benkova Nitra1000Z-C11242
217 Kollar Matej CVC Junior Bojnice1000Z-C11241
218 Valentova Viktoria SZS Gorkeho Skalica1000Z-D11241
219 Soos Patrik Cvc Malacky1000Z-C11241
220 Hamas Martin Tatran Bratislava1135Z-C14241
221 Cerny Patrik CVC Malacky1000Z-C8231
222 Kovacik Adrian ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C11232
223 Hlupik Marek CVC Senica1000Z-C8221
224 Chrupka Daniel ZS Zavod1000Z-C8221
225 Moroz Viacheslav Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11221
226 Stanek Andrej Kruzok Dubravan1000Z-C8211
227 Zelenay Marek SK Hlohovec1000Z-C11211
228 Mikus Martin ZS Vancurova Trnava1000Z-C14212
229 Niznik Patrik ZS Pruzina1000Z-C14211
230 Holly Martin Sachovy Klub Holic1000Z-C14212
231 Žiacek Juraj Sukromna ZS Nova Dubnica1000Z-C8201
232 Poluchova Veronika Zs Sv Ladislava Topolcany1000Z-D11202
233 Petko Kristof CVC Malacky1000Z-C11201
234 Zanovit Samuel ZS Sv Svorada a Benedikta Nitra1000Z-C14202
235 Cifersky Adam Sk Cifer1000Z-C14201
236 Sulovec Matej ZS Sv Augustina Povazska Bystrica1000Z-C11191
237 Krupa Andrej Lokomotiva Caissa Bratislava1003Z-C11191
238 Bezak Adrian Zs Sv Ladislava Topolcany1000Z-C11192
239 Benech Tomas Sk Kupele Piestany1000Z-C11191
240 Valovic Marek Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C8183
241 Sikula Alex SK Handlova1000Z-C11181
242 Valach Matej ZS Dolne Kockovce1000Z-C11181
243 Salka Timotej Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11181
244 Jelencik Jakub Zs Tribecska Topolcany1000Z-C14181
245 Kmeto Tomas ZS Skultetyho Topolcany1000Z-C14181
246 Cesnek Martin SK Komplet Modranka1000Z-C8172
247 Krutska Angelina ZS Vancurova Trnava1000Z-D11171
248 Zilinec Peter Dunajska Luzna1000Z-C11171
249 Ostrovnoj Matvij E-skola Prievidza1000Z-C14171
250 Guzy Andrej ZS Dolne Kockovce1000Z-C8161
251 Kolejakova Lucia Ema ZS Vycapy Opatovce1000Z-D11163
252 Kalamen Daniel CVC Senica1000Z-C11161
253 Volovar Darius Frantisek ZS s MS Angely Merici Trnava1000Z-C11161
254 Sochorova Anna ZS Pruzina1000Z-D14161
255 Kuba Matej Szs Gorkeho Skalica1000Z-C14161
256 Salka Matus Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C14161
257 Dobosova Viktoria Sukromna ZS Nova Dubnica1000Z-D8151
258 Hudec Samuel CVC Povazska Bystrica1000Z-C11151
259 Ebnerova Klaudia Szs Gorkeho Skalica1000Z-D11151
260 Krajco Adam Cvc Kalokagatia Trnava1000Z-C11151
261 Majer Jakub SK Handlova1000Z-C14151
262 Klco Samuel Sk Senec1000Z-C14151
263 Husar Filip SK Hlohovec1000Z-C14151
264 Nado Alexander Zs Sv Ladislava Topolcany1000Z-C14151
265 Lesko Simon UNES1000Z-C8141
266 Balocky David Peter ZS a MS Pod hajom Dubnica nad Vahom1000Z-C11141
267 Lepskii Kirill Sk Doprastav Bratislava1000Z-C11141
268 Skrib Tomas CVC Junior Bojnice1000Z-C11141
269 Sochor Rudolf ZS Pruzina1000Z-C14141
270 Banas Daniel Sk Modra1000Z-C8132
271 Drabek Matej Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C8132
272 Vrabel Michal Bratislavska sachova akademia1000Z-C11131
273 Ondirkova Lenka SZS Gorkeho Skalica1000Z-D11132
274 Pecha Jozef ZS Dolne Kockovce1000Z-C11131
275 Mosnacek Tomas CVC Malacky1000Z-C11131
276 Dobrotkova Laura ZS J Holleho Topolcany1000Z-D14133
277 Sykora Juraj ZS Na Dolinach Trencin1000Z-C11121
278 Galanek Petr CVC Vcielka Puchov1000Z-C11121
279 Sindler Radovan CVC Junior Bojnice1000Z-C11121
280 Ondruska Ivan Nitrianska sachova akademia1000Z-C11121
281 Leskovsky Pavol CVC Malacky1000Z-C11121
282 Cerny Filip CVC Malacky1000Z-C11111
283 Hasala Richard Bratislavska sachova akademia1000Z-C11111
284 Remsik Abai CVC Povazska Bystrica1000Z-C11111
285 Ondruska Ivor Nitrianska sachova akademia1000Z-C11111
286 Gabris Simon ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C11111
287 Karel Matej Sk Pri Ou Surovce1000Z-C14111
288 Sobczak Stanislav UNES1000Z-C8101
289 Micekova Karolina ZS A Merici Trnava1000Z-D11101
290 Hrano Maxim E-skola Prievidza1000Z-C11101
291 Stankova Liliana ZS Tribecska Topolcany1000Z-D14101
292 Svrcek Jakub Bratislava1000Z-C14101
293 Osadsky Samuel Zahoracky Sachovy Klub1000Z-C1191
294 Karakova Ema CVC Junior Bojnice1000Z-D1191
295 Kvasnica Lukas ZS Pruzina1000Z-C1191
296 Ivan Denis Sachovy Klub Holic1000Z-C1191
297 Strapek Simon UNES1000Z-C1191
298 Gyurkovics Martin Bratislavska Sachova Akademia1000Z-C1192
299 Bruskin Martha Bratislavska sachova akademia1000Z-D1191
300 Porubcinova Anna ZS Vancurova Trnava1000Z-D1491
301 Majtan Martin Tsm Slovan Bratislava1000Z-C881
302 Hadzima Jan ZS s MS Angely Merici Trnava1000Z-C881
303 Ballo Martin ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C883
304 Ibrahim Adam CVC Senica1000Z-C881
305 Kmeto Matus ZS Skultetyho Topolcany1000Z-C1481
306 Ligas Roman ZS Pruzina1000Z-C1481
307 Klena David Sk Stefanov1000Z-C872
308 Ondrejovic Boris Chrenovec-Brusno1000Z-C871
309 Ofukany Richard ZS Dolne Kockovce1000Z-C871
310 Valientova Paulina ZS Sv Augustina Povazska Bystrica1000Z-D1171
311 Fiantokova Natalia Zs Sv Don Bosca Topolcany1000Z-D1172
312 Faskova Barbora Szs Gorkeho Skalica1000Z-D1171
313 Hamid Hanka Leila Bratislavska sachova akademia1000Z-D1471
314 Gabrisova Hana Melania ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-D1471
315 Cech Peter CVC Povazska Bystrica1000Z-C862
316 Cibicek Peter Sukromna ZS Nova Dubnica1000Z-C861
317 Lesko Simon UNES1000Z-C861
318 Rusnak Peter ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C1161
319 Janac Jakub Szs Gorkeho Skalica0Z-C1161
320 Mihalik Matej SK Handlova1000Z-C1161
321 Pelec Ondrej Malacky1000Z-C1161
322 Angelov Alex CVC Kalokagatia Trnava1000Z-C851
323 Kelemen Enzo UNES1000Z-C852
324 Litvin Matej Sukromna ZS Nova Dubnica1000Z-C851
325 Gajdos Jakub Zs J Holleho Topolcany1000Z-C1152
326 Hrasko Maros ZS A Kmeta Levice1000Z-C1151
327 Kliestinec Lukas SK Pecenady1000Z-C1151
328 Petrik Lionel Zs Sv Ladislava Topolcany1000Z-C1152
329 Stec Ivo TSM Slovan Bratislava1000Z-C842
330 Diachenko Mykhailo ZS kniezata Pribinu Nitra1000Z-C841
331 Vinduska Alex CVC Senica1000Z-C841
332 Streska Sebastian Bratislavska sachova akademia1000Z-C841
333 Kmet Denis UNES1000Z-C841
334 Janecek David ZS Benkova Nitra1000Z-C1142
335 Kudolaniova Ester Sk Stefanov1000Z-D1142
336 Barcak Vladimir Skalica1000Z-C1441
337 Ondrejovicova Svetlana Chrenovec-Brusno1000Z-D1441
338 Kollar Tomas CVC Junior Bojnice1000Z-C831
339 Hrano Alex E-skola Prievidza1000Z-C1131
340 Puchrik Adam CVC Povazska Bystrica1000Z-C1131
341 Valek Jakub CVC Junior Bojnice1000Z-C821
342 Brusil Michal Sachovy Klub Holic1000Z-C821
343 Masiar Marek ZS A Kmeta Levice1000Z-C1121
344 Ferik Adam Bratislavska sachova akademia1000Z-C1121
345 Rosina Rene ZS Pruzina1000Z-C1121
346 Petroczi Denis CVC Junior Bojnice1000Z-C811
347 Bartalos Peter Sukromna Zs Nova Dubnica1000Z-C811
348 Katrik Leonard ZS Povazska Bystrica1000Z-C811
349 Lenart Samuel Alexander ZS Benkova Nitra1000Z-C811
350 Tucek Tobias ZS Dolne Kockovce1000Z-C811
351 Kupcov Nela ZS Dolne Kockovce1000Z-D811
352 Belak Albert ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C811
353 Faktor Filip ZS Dolne Kockovce1000Z-C811
354 Kliestincova Lea SK Pecenady1000Z-D811
355 Kresan Matus ZS Dolne Kockovce1000Z-C1111
356 Gaher Daniel ZS Nabrezie mladeze Nitra1000Z-C1111
357 Domanova Michaela Sukromna ZS Nova Dubnica1000Z-D1111
358 Pakozdy Simon SCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-C1111
359 Pecha Michal ZS Dolne Kockovce1000Z-C1111
360 Rosinova Nela ZS Dolne Kockovce1000Z-D1111
361 Olsansky Matej ZS Na Horke Nitra1000Z-C1111
362 Vano Michal ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C1111
363 Bachraty Adam Trnava1000Z-C1111
364 Sobolic Matej Tatran Tilgnerka1000Z-C1111
365 Thien Tran ZS Zavod1000Z-C1111
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -