Nezabudnite, ostáva posledných 10 dní na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX.

Viac info nájdete v sekcii Informácie v článku "GPX vstupuje do novej éry" alebo na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Všetci hráči  |  Len hráči so zaplateným členským
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen
1 Kulich Filip starSk Povazske Podhradie1026Z-C85677
2 Zelenka Matej SCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-C84057
3 Meszaros Casey Ryan starstarstarKsn Bratislava1229Z-C83875
4 Livnansky Michal ZS s MS Ceska Bratislava1000Z-C83547
5 Sun Martin Ksn Bratislava1044Z-C83197
6 Hronec Tadeas Bratislavska sachova akademia1077Z-C82756
7 Bena Pavol Sk Stefanov1000Z-C82005
8 Zaborsky Richard Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C81235
9 Krajci Hugo Cvc Vcielka Puchov1018Z-C81155
10 Jursa Juraj Lokomotiva Caissa Bratislava1022Z-C8872
11 Orgon Michal ZS Velkomoravska Trencin1000Z-C8825
12 Livnansky Tomas ZS s MS Ceska Bratislava1000Z-C8774
13 Sintal Samuel ZS A Merici Trnava1000Z-C8742
14 Puss Silvester TSM Slovan Bratislava1000Z-C8714
15 Boros David Msk Corvin Velky Meder1135Z-C8662
16 Vinduska Jaroslav CVC Senica1000Z-C8542
17 Bobak Samuel ZS Tribecska Topolcany1000Z-C8525
18 Porubcin Tomas ZS Vancurova Trnava1000Z-C8481
19 Mederly Peter Sk Levice1000Z-C8475
20 Vanko William TSM Slovan Bratislava1000Z-C8452
21 Zurek Jakub Sachovy Klub Holic1000Z-C8382
22 Hrncir Daniel CVC Povazska Bystrica1000Z-C8292
23 Viktorin Simon CVC Malacky1000Z-C8282
24 Porubcin Ondrej ZS Vancurova Trnava1000Z-C8271
25 Bartal Alex CVC Senica1000Z-C8252
26 Lejdar Matias Szs Gorkeho Skalica1000Z-C8251
27 Cerny Patrik CVC Malacky1000Z-C8231
28 Hlupik Marek CVC Senica1000Z-C8221
29 Chrupka Daniel ZS Zavod1000Z-C8221
30 Stanek Andrej Kruzok Dubravan1000Z-C8211
31 Žiacek Juraj Sukromna ZS Nova Dubnica1000Z-C8201
32 Valovic Marek Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C8183
33 Cesnek Martin SK Komplet Modranka1000Z-C8172
34 Guzy Andrej ZS Dolne Kockovce1000Z-C8161
35 Lesko Simon UNES1000Z-C8141
36 Banas Daniel Sk Modra1000Z-C8132
37 Drabek Matej Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C8132
38 Sobczak Stanislav UNES1000Z-C8101
39 Majtan Martin Tsm Slovan Bratislava1000Z-C881
40 Hadzima Jan ZS s MS Angely Merici Trnava1000Z-C881
41 Ballo Martin ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C883
42 Ibrahim Adam CVC Senica1000Z-C881
43 Klena David Sk Stefanov1000Z-C872
44 Ondrejovic Boris Chrenovec-Brusno1000Z-C871
45 Ofukany Richard ZS Dolne Kockovce1000Z-C871
46 Cech Peter CVC Povazska Bystrica1000Z-C862
47 Cibicek Peter Sukromna ZS Nova Dubnica1000Z-C861
48 Lesko Simon UNES1000Z-C861
49 Angelov Alex CVC Kalokagatia Trnava1000Z-C851
50 Kelemen Enzo UNES1000Z-C852
51 Litvin Matej Sukromna ZS Nova Dubnica1000Z-C851
52 Stec Ivo TSM Slovan Bratislava1000Z-C842
53 Diachenko Mykhailo ZS kniezata Pribinu Nitra1000Z-C841
54 Vinduska Alex CVC Senica1000Z-C841
55 Streska Sebastian Bratislavska sachova akademia1000Z-C841
56 Kmet Denis UNES1000Z-C841
57 Kollar Tomas CVC Junior Bojnice1000Z-C831
58 Valek Jakub CVC Junior Bojnice1000Z-C821
59 Brusil Michal Sachovy Klub Holic1000Z-C821
60 Petroczi Denis CVC Junior Bojnice1000Z-C811
61 Bartalos Peter Sukromna Zs Nova Dubnica1000Z-C811
62 Katrik Leonard ZS Povazska Bystrica1000Z-C811
63 Lenart Samuel Alexander ZS Benkova Nitra1000Z-C811
64 Tucek Tobias ZS Dolne Kockovce1000Z-C811
65 Belak Albert ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C811
66 Faktor Filip ZS Dolne Kockovce1000Z-C811
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -