Nezabudnite, ostáva posledných 8 dní na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX.

Viac info nájdete v sekcii Informácie v článku "GPX vstupuje do novej éry" alebo na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Všetci hráči  |  Len hráči so zaplateným členským
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen
1 Vastik Lukas starstarstarstarstarstarstarstarstarstarstarSk Povazske Podhradie1300Z-C148597
2 Vastik Tomas starstarSk Povazske Podhradie1238Z-C146337
3 Volanek Maros starstarSk Povazske Podhradie1165Z-C145837
4 Kulich Daniel starstarstarSk Povazske Podhradie1058Z-C145437
5 Piroska Samuel starstarstarNitrianska sachova akademia1257Z-C145117
6 Rak Martin starstarSk Doprastav Bratislava1169Z-C144937
7 Skach Lubomir starstarLokomotiva Caissa Bratislava1180Z-C144707
8 Belan Martin starstarZS Tribecska Topolcany1101Z-C144316
9 Zverka Peter Samuel starstarSk Doprastav Bratislava1160Z-C144255
10 Kopca Peter Sk Doprastav Bratislava1171Z-C144207
11 Smatana Viktor ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C143607
12 Sloboda Rudolf ZS Tribecska Topolcany1000Z-C142927
13 Horvath Jan starSk Slovan Bratislava1332Z-C142614
14 Zacik Tibor Gregor starSachovy Klub Dubravan1248Z-C142184
15 Stanko Michal Sk Cifer1095Z-C141882
16 Krisko Vladimir Sk Slovan Bratislava1135Z-C141693
17 Sahidi Shabir KSN Bratislava1153Z-C141632
18 Libich Simon SK Komplet Modranka1106Z-C141452
19 Durdy Simon starZS a MS Trakovice1000Z-C141453
20 Silhavy Peter ZS a MS Trakovice1000Z-C141445
21 Zelensky Filip Sk Cifer1374Z-C141382
22 Ducky Adam Zs Tribecska Topolcany1000Z-C141377
23 Kovacik Oliver starZS J Holleho Topolcany1331Z-C141313
24 Rajnicek Adam Sks Dubnica nad Vahom1000Z-C141232
25 Matejov Alex Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C14992
26 Matula Tomas Sachovy Klub Holic1000Z-C14972
27 Belak Matus ZS Sv Svorada a Benedikta Nitra1275Z-C14885
28 Szabo Akos starSk Pribeta1282Z-C14861
29 Borsik Karol Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C14853
30 Pinter Ondrej Nitrianska sachova akademia1195Z-C14834
31 Jancik James SZS Gorkeho Skalica1000Z-C14823
32 Buncek Timotej ZS a MS Trakovice1000Z-C14824
33 Zakopcan Daniel Nitrianska sachova akademia1095Z-C14823
34 Klimek Martin starSk Senec1000Z-C14761
35 Novotny Pavol Gymnazium Topolcany1000Z-C14743
36 Dzivak Jozef Lokomotiva Trnava1000Z-C14681
37 Vojtko Patrik Jan SK Komplet Modranka1093Z-C14631
38 Laudon Viliam ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C14602
39 Palka Samuel Nitrianska sachova akademia1280Z-C14593
40 Mencik Leonard Sukromna ZS Nova Dubnica1000Z-C14581
41 Buso Peter Trencin1000Z-C14541
42 Lichvar Simon Cvc Vcielka Puchov1000Z-C14532
43 Simak Pavol Sukromna ZS Nova Dubnica1000Z-C14531
44 Sarvas Matus ZS Sv Svorada a Benedikta Nitra1000Z-C14484
45 Magdik Peter Sks Dubnica nad Vahom1075Z-C14481
46 Palugyai Bence Sk Pribeta1000Z-C14441
47 Krajcirik Michal Sk Kupele Piestany1000Z-C14431
48 Szitas Nicolas ZS Zavod1000Z-C14401
49 Buraj Patrik Interchess Zs Borsky Mikulas1121Z-C14391
50 Siagi Jakub SZS Cenada Bratislava1000Z-C14391
51 Janota Frantisek Sk Skalica1000Z-C14371
52 Sedlacek Daniel SK Hlohovec1000Z-C14361
53 Nedelka Filip Sk Kupele Piestany1000Z-C14351
54 Zahorcsek Ferenc Sk Pribeta1000Z-C14341
55 Sykora Adam Nitrianska sachova akademia1000Z-C14313
56 Kubica Samuel ZS Kubranska Trencin1000Z-C14311
57 Mitas Daniel Sk Pri Ou Surovce1000Z-C14301
58 Lakota Jan Bratislavska sachova akademia1302Z-C14291
59 Angus Andrej Zsk Vrbove - sach1000Z-C14291
60 Janota Ondrej Sk Skalica1000Z-C14291
61 Ipser Peter CVC Povazska Bystrica1000Z-C14291
62 Talpas Adam Sk Kupele Piestany1000Z-C14281
63 Trencansky Richard Zs J Holleho Topolcany1000Z-C14262
64 Feher Alex CVC Kalokagatia Trnava1000Z-C14251
65 Hamas Martin Tatran Bratislava1135Z-C14241
66 Mikus Martin ZS Vancurova Trnava1000Z-C14212
67 Niznik Patrik ZS Pruzina1000Z-C14211
68 Holly Martin Sachovy Klub Holic1000Z-C14212
69 Zanovit Samuel ZS Sv Svorada a Benedikta Nitra1000Z-C14202
70 Cifersky Adam Sk Cifer1000Z-C14201
71 Jelencik Jakub Zs Tribecska Topolcany1000Z-C14181
72 Kmeto Tomas ZS Skultetyho Topolcany1000Z-C14181
73 Ostrovnoj Matvij E-skola Prievidza1000Z-C14171
74 Kuba Matej Szs Gorkeho Skalica1000Z-C14161
75 Salka Matus Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C14161
76 Majer Jakub SK Handlova1000Z-C14151
77 Klco Samuel Sk Senec1000Z-C14151
78 Husar Filip SK Hlohovec1000Z-C14151
79 Nado Alexander Zs Sv Ladislava Topolcany1000Z-C14151
80 Sochor Rudolf ZS Pruzina1000Z-C14141
81 Karel Matej Sk Pri Ou Surovce1000Z-C14111
82 Svrcek Jakub Bratislava1000Z-C14101
83 Kmeto Matus ZS Skultetyho Topolcany1000Z-C1481
84 Ligas Roman ZS Pruzina1000Z-C1481
85 Barcak Vladimir Skalica1000Z-C1441
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -