Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Všetci hráči  |  Len hráči so zaplateným členským
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Stred  |  C08 Stred  |  C11 Stred  |  C14 Stred  |  D08 Stred  |  D11 Stred  |  D14 Stred
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen
1 Gollner Martin starstarstarstarstarCVC Liptovsky Mikulas1051S-C116057
2 Strapec Lukas starstarstarstarSk Junior Cvc Banska Bystrica1331S-C115977
3 Krahulcova Martina starstarstarSk Junior Cvc Banska Bystrica1321S-D145927
4 Cirska Nina starstarCVC Zilina1114S-D145227
5 Carnecky Viliam CVC Zilina1282S-C114987
6 Ballo Filip starstarstarSk Podpolanie1000S-C144917
7 Cerven Samuel Tj Slavia Caissa Cadca1325S-C114487
8 Mrmusova Magdalena Tj Slavia Caissa Cadca1141S-D113987
9 Kapitulcin Matej starCVC Zilina1136S-C143987
10 Goc Matus CVC Liptovsky Mikulas1054S-C143937
11 Haasova Timea starstarSk Rajec1174S-D113797
12 Durovka Marek starstarSk Junior Cvc Banska Bystrica1370S-C113705
13 Franek Martin CVC Zilina1000S-C143677
14 Deverova Petra CVC Zilina1300S-D143386
15 Elias Simon CVC Zilina1107S-C113096
16 Holestiakova Nina Tj Slavia Caissa Cadca1022S-D113036
17 Zbin Viktor starCVC Zilina1252S-C143025
18 Cirsky Lubor CVC Zilina1000S-C82997
19 Dorusa Simon CVC Zilina1002S-C112856
20 Benicky Jakub Simon starSk Junior Cvc Banska Bystrica1187S-C142713
21 Kusy Adam CVC Liptovsky Mikulas1184S-C112665
22 Dudova Viktoria Sk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D112447
23 Duda Filip Sk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C112187
24 Devera Matus CVC Zilina1000S-C112186
25 Zvoda Matej Tsc - Msk Martin1079S-C112145
26 Balvan Filip starSk Rajec1401S-C142083
27 Toth Ondrej CVC Zilina1000S-C111614
28 Strapec Tomas Sk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C81457
29 Tothova Katarina CVC Zilina1000S-D81456
30 Pitak Patrik CVC Zilina1000S-C81447
31 Fronko Ondrej CVC Liptovsky Mikulas1000S-C111375
32 Morova Jaroslava Banska Bystrica1000S-D111335
33 Kovacik Jergus CVC Liptovsky Mikulas1000S-C141204
34 Kluska David ZS Mutne1000S-C81034
35 Zvoda Marek Tsc - Msk Martin1000S-C81035
36 Papay Aurel CVC Liptovsky Mikulas1000S-C11985
37 Dubovska Ema Sk Junior Cvc Banska Bystrica1060S-D11954
38 Balazec Alex CVC Liptovsky Mikulas1000S-C11813
39 Dorusa Matus CVC Zilina1000S-C8744
40 Cervenova Janka Tj Slavia Caissa Cadca1000S-D11704
41 Stricova Julia CVC Liptovsky Mikulas1000S-D8333
42 Haasova Nina SK Rajec1000S-D8304
43 Rusek Michal CVC Liptovsky Mikulas1000S-C8131
44 Synak Nikolas CVC Liptovsky Mikulas1000S-C1182
45 Suvak Michal CVC Liptovsky Mikulas1000S-C1152
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -