Nezabudnite, ostáva posledných 11 dní na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX.

Viac info nájdete v sekcii Informácie v článku "GPX vstupuje do novej éry" alebo na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Všetci hráči  |  Len hráči so zaplateným členským
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Stred  |  C08 Stred  |  C11 Stred  |  C14 Stred  |  D08 Stred  |  D11 Stred  |  D14 Stred
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen
1 Krahulcova Martina starstarstarSk Junior Cvc Banska Bystrica1321S-D145927
2 Strapec Lukas starstarstarSk Junior Cvc Banska Bystrica1331S-C115727
3 Gollner Martin starstarCVC Liptovsky Mikulas1051S-C115197
4 Ballo Filip starstarstarSk Podpolanie1000S-C144757
5 Simalcikova Sara starstarstarstarstarOsk Renop Liptovska Tepla1103S-D144327
6 Carnecky Viliam CVC Zilina1282S-C114276
7 Goc Matus CVC Liptovsky Mikulas1054S-C143937
8 Cirska Nina starCVC Zilina1114S-D143917
9 Durovka Marek starstarSk Junior Cvc Banska Bystrica1370S-C113705
10 Cerven Samuel Tj Slavia Caissa Cadca1325S-C113155
11 Elias Simon CVC Zilina1107S-C112745
12 Benicky Jakub Simon starSk Junior Cvc Banska Bystrica1187S-C142713
13 Franek Martin CVC Zilina1000S-C142686
14 Zbin Viktor starCVC Zilina1252S-C142674
15 Cirsky Lubor CVC Zilina1000S-C82657
16 Mrmusova Magdalena Tj Slavia Caissa Cadca1141S-D112464
17 Dorusa Simon CVC Zilina1002S-C112305
18 Kusy Adam CVC Liptovsky Mikulas1184S-C112294
19 Haasova Timea starstarSk Rajec1174S-D112284
20 Slusnakova Eliska ZS s MS Liptovska Tepla1000S-D112275
21 Zvoda Matej Tsc - Msk Martin1079S-C112145
22 Holestiakova Nina Tj Slavia Caissa Cadca1022S-D112094
23 Balvan Filip starSk Rajec1401S-C142083
24 Duda Filip Sk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C112067
25 Dudova Viktoria Sk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D112026
26 Sevcik Ondrej MKSS SK Kysucke Nove Mesto1140S-C111694
27 Kapitulcin Matej CVC Zilina1136S-C141693
28 Toth Ondrej CVC Zilina1000S-C111614
29 Balko Marek ZS Lucky1000S-C111545
30 Deverova Petra CVC Zilina1300S-D141513
31 Morova Jaroslava Banska Bystrica1000S-D111335
32 Strapec Tomas Sk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C81257
33 Kovac Maros ZS s MS Liptovska Tepla1000S-C81206
34 Lach Rudolf Sk Brezno1000S-C141195
35 Fronko Ondrej CVC Liptovsky Mikulas1000S-C111164
36 Pitak Patrik CVC Zilina1000S-C81125
37 Kluska Lukas ZS Mutne1000S-C111093
38 Berkova Agata Sk Junior Cvc Banska Bystrica1308S-D111093
39 Zvoda Marek Tsc - Msk Martin1000S-C81035
40 Macko Tomas Osk Liskova1000S-C141014
41 Devera Matus CVC Zilina1000S-C11993
42 Tothova Katarina CVC Zilina1000S-D8944
43 Madlenak Matus Oravska sachova skola1000S-C11934
44 Blasko Lukas MKSS SK Kysucke Nove Mesto1000S-C14933
45 Kluska David ZS Mutne1000S-C8923
46 Kovacova Maria ZS s MS Liptovska Tepla1000S-D11915
47 Kovacik Jergus CVC Liptovsky Mikulas1000S-C14863
48 Milan Simon ZS Lucky1000S-C14862
49 Marcinek Matus Sk Brezno1000S-C11843
50 Cernansky Jan ZS Rajecke Teplice1000S-C11832
51 Balazec Alex CVC Liptovsky Mikulas1000S-C11813
52 Sedlacek Hugo Sk Stodola Brezno1000S-C14812
53 Papay Aurel CVC Liptovsky Mikulas1000S-C11744
54 Vrskova Lucia ZS Cierne1000S-D14742
55 Serdel Patrik Oravska sachova skola1000S-C11663
56 Skrko Rudolf CVC Zilina1000S-C11662
57 Dubovska Ema Sk Junior Cvc Banska Bystrica1060S-D11653
58 Dorusa Matus CVC Zilina1000S-C8592
59 Tokarova Patricia Sk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D11582
60 Kdyr Patrik CVC Detva1000S-C14581
61 Slivka Martin Tj Slavia Caissa Cadca1000S-C8562
62 Holicka Adam ZS Lucky1000S-C11562
63 Carnecka Stella CVC Zilina1354S-D14561
64 Kakus Oliver Oravska sachova skola1000S-C11522
65 Kocurova Valeria Oravska sachova skola1000S-D11511
66 Kdyr Dominik CVC Detva1000S-C11501
67 Cervenova Janka Tj Slavia Caissa Cadca1000S-D11482
68 Brnusak Simon ZS Hladovka1000S-C8462
69 Polak Samuel Oravska Sachova Skola1000S-C14461
70 Cernansky Martin ZS Rajecke Teplice1000S-C8432
71 Mundier Kristian Oravska Sachova Skola1000S-C14431
72 Mikus Alexander Sk Junior Cvc Banska Bystrica1096S-C11421
73 Janotak Michal Oravska sachova skola1000S-C14423
74 Trubianska Laura Sk Junior Cvc Banska Bystrica1020S-D14411
75 Kubina Matej ZS Martinska Zilina1000S-C11401
76 Miko Patrik ZS s MS Cierne Vysny koniec1000S-C14391
77 Nekoranec Andrej ZS Cierne1000S-C14391
78 Jurikova Daniela CVC Detva1000S-D8381
79 Sustiak Peter CZS Dobreho pastiera Zilina1000S-C14381
80 Ondriga Matej Oravska sachova skola1000S-C8373
81 Kolencik Lukas Oravska sachova skola1000S-C14371
82 Kavec Denis Sk Rajec1000S-C14372
83 Sklenka Natanael ZS PJ Ziar Nad Hronom1000S-C14371
84 Fidrik Patrik Turcianska Sachova Skola O.Z.1000S-C11361
85 Jasurek Filip Tj Slavia Caissa Cadca1000S-C14361
86 Baranek Benjamin Tj Slovan Rajecke Teplice1453S-C14361
87 Lakostik Filip ZS JK B Stiavnica1000S-C14351
88 Janicek Jakub CVC Zilina1058S-C11341
89 Mikusova Martina Sk Junior Cvc Banska Bystrica1100S-D14341
90 Trubiansky Gabriel Marian Sk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C11331
91 Majera Maros Tj Slavia Caissa Cadca1018S-C11331
92 Kacmarcikova Vanesa ZS Moskovska Banska Bystrica1000S-D11322
93 Lenci Benjamin ZS S Cambela Slovenska Lupca1000S-C14321
94 Cyprichova Daniela ZS Cierne1000S-D14321
95 Stricova Julia CVC Liptovsky Mikulas1000S-D8312
96 Valentovicova Klara CVC Zilina1000S-D11312
97 Paverova Barbora Tsc - Msk Martin1106S-D11311
98 Klegova Eliska ZS Cierne1000S-D14312
99 Boba Kristian Tsc - Msk Martin1029S-C8301
100 Ruzova Valeria Sk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D11301
101 Haluskova Sabina Sk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D11291
102 CHladek Adam CVC Zilina1000S-C11293
103 Kosperova Sara KSS Rajec1000S-D14291
104 Simko Stefan CVC Ziar Nad Hronom1000S-C11281
105 Simunek Matej TJ Slavia Caissa Cadca1000S-C11271
106 Blaho Marek Zs Radvanska Banska Bystrica1000S-C11271
107 Mrocek Miklas Oravska sachova skola1000S-C8261
108 Kriscak Simon ZS Turzovka1000S-C11261
109 Skrkova Eva CVC Zilina1000S-D11262
110 Barta Vladimir ZS S Cambela Slovenska Lupca1000S-C14261
111 Hlaucova Lucia ZS Clementisova Kysucke Nove Mesto1000S-D11252
112 Tvarozek Tomas Sk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C11251
113 Heglasova Dorotka CZS Dobreho pastiera Zilina1000S-D14251
114 Culka Boris Tsc - Msk Martin1000S-C14251
115 Elias Fedor CVC Zilina1000S-C8244
116 Chladek Adam CVC Zilina1000S-C11241
117 Laffers Jakub ZS Narnia Banska Bystrica1000S-C11231
118 Zbojek Jakub ZS Turzovka1000S-C11231
119 Weis Sebastian CZS Dobreho pastiera Zilina1000S-C11231
120 Liska Richard CVC Zilina1000S-C14231
121 Ondriga Michal Oravska sachova skola1000S-C8223
122 Ragan Martin Sk Junior Cvc Banska Bystrica1107S-C14221
123 Sibila Jakub CVC Zilina1000S-C11211
124 Papol Adam ZS Turzovka1000S-C11211
125 Cernakova Jana CVC Ziar Nad Hronom1000S-D11211
126 Korenko Jakub CZS Dobreho pastiera Zilina1000S-C14211
127 Kubros Jozef ZS Turzovka1000S-C14201
128 Zidek Michal SK Rajec1000S-C14201
129 Chudy Jakub ZS Golianova Banska Bystrica1000S-C11191
130 Martinka Timotej ZS Rajec1000S-C11191
131 Vrzgula Michal ZS Lucky1000S-C14191
132 Barcak Viliam ZS Turzovka1000S-C14191
133 Kosper Ondrej KSS Rajec1000S-C11181
134 Stopjak Radoslav Tj Slavia Caissa Cadca1000S-C11181
135 Lassakova Tatiana Oravska Sachova Skola1000S-D14181
136 Kendera Martin ZS s MS Liptovska Tepla1000S-C11171
137 Panak Matus CVC Zilina1000S-C11171
138 Gregor Samuel CZS Dobreho pastiera Zilina1000S-C14171
139 Lukacik Andrej CZS Dobreho pastiera Zilina1000S-C14171
140 Zliechovec Michal CVC Ziar Nad Hronom1000S-C11161
141 Lukacik Peter CZS Dobreho pastiera Zilina1000S-C11161
142 Hlavac Richard ZS S Cambela Slovenska Lupca1000S-C8151
143 Hruby Tomas CVC Zilina1000S-C11151
144 Cvapkova Klara ZS Turzovka1000S-D14151
145 Polonyova Rebecca Zs Radvanska Banska Bystrica1000S-D11141
146 Ozorak Samuel Zs Radvanska Banska Bystrica1000S-C8131
147 Vrtena Daniel Tj Slavia Caissa Cadca1000S-C8131
148 Rusek Michal CVC Liptovsky Mikulas1000S-C8131
149 Vrabec Andrej ZS Bobrovec1000S-C11132
150 Pokusa Brano Anton Oravska sachova skola1000S-C11132
151 Durec Michal CVC Zilina1000S-C11131
152 Smicek Daniel CVC Liptovsky Mikulas1000S-C8121
153 Murin Lukas Oravska sachova skola1000S-C11121
154 Reinvart Lukas Zs Radvanska Banska Bystrica1000S-C11121
155 Rapusak Bruno ZS Turzovka1000S-C11121
156 Durkac Tomas ZS Turzovka1000S-C11111
157 Paucek Samuel Sk Slovan Nova Bana1000S-C14111
158 Sumihorova Adriana Oravska Sachova Skola1000S-D14111
159 Stricova Viktoria MS Stonozka Liptovsky Mikulas1000S-D8102
160 Jurik Filip CVC Detva1000S-C11101
161 Vrican Martin Sk Rajec1000S-C14101
162 Moravcik Alex MS Zirafka L.Mikulas1000S-C891
163 Papol Richard ZS Turzovka1000S-C891
164 Dubovec Oliver KSS Rajec1000S-C1191
165 Cernanec Richard ZS Fackov1000S-C1491
166 Bulej Anton TJ Slavia Caissa Cadca1000S-C882
167 Synak Nikolas CVC Liptovsky Mikulas1000S-C1182
168 Metler Levi Lee ZS S Cambela Slovenska Lupca1000S-C1181
169 Baranec Otto Sk Slovan Nova Bana1000S-C1481
170 Cerchlan Adam ZS Turzovka1000S-C1481
171 Mojzis Michal ZS S Cambela Slovenska Lupca1000S-C871
172 Zbojkova Barbora ZS Turzovka1000S-D1471
173 Buco Oliver ZS Lucky1000S-C1471
174 Baco Tadeas ZS Sv. Vicenta Ruzomberok1000S-C1472
175 Muller Magdalena CVC Liptovsky Mikulas1000S-D1162
176 Vrskovy Adam ZS Cierne1000S-C1161
177 Michalic Jakub ZS Turzovka1000S-C1161
178 Cervenak Martin ZS S Cambela Slovenska Lupca1000S-C1161
179 Dudova Karin Sk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D852
180 Jendrasik Matej Oravska sachova skola1000S-C1151
181 Brisova Jasmina Oravska sachova skola1000S-D1151
182 Suvak Michal CVC Liptovsky Mikulas1000S-C1152
183 Kostilnikova Tereza ZS Sv. Vicenta Ruzomberok1000S-D1151
184 Bartok Jakub CVC Ziar Nad Hronom1000S-C1151
185 Michaliskova Viktoria ZS Turzovka1000S-D1151
186 Glejtek Samuel Oravska sachova skola1000S-C1452
187 Misecka Simon ZS S Cambela Slovenska Lupca1000S-C841
188 Plaskur Marek Oravska sachova skola1000S-C1141
189 Stopjak Andrej TJ Slavia Caissa Cadca1000S-C1141
190 Hyclova Sofia ZS Rajec1000S-D1141
191 Such Daniel Tsc - Msk Martin1000S-C1441
192 Gabaj Jakub ZS Fackov1000S-C1441
193 Stanko Richard ZS S Cambela Slovenska Lupca1000S-C831
194 Galiova Kvetoslava ZS Fackov1000S-D1431
195 Panik Simon Sk Slovan Nova Bana1000S-C1431
196 Sukenik Filip ZS Rajec1000S-C1121
197 Jozefiakova Alexandra Oravska sachova skola1000S-D1121
198 Byrtusova Sona TJ Slavia Caissa Cadca1000S-D811
199 Durka Vladimir ZS S Cambela Slovenska Lupca1000S-C811
200 Chromuliakova Ema Oravska sachova skola1000S-D1111
201 Gabajova Martina ZS Fackov1000S-D1111
202 Jancuch Tomas ZS Rajec1000S-C1111
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -