Nezabudnite na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX. Poplatok je potrebné uhradiť do 29.02.2020 (pre hráčov, ktorí odohrajú prvý turnaj po tomto termíne, platí termín úhrady do 10 dní po odohratí prvého turnaja)

Viac info nájdete v sekcii na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Všetci hráči  |  Len hráči so zaplateným členským
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Východ  |  C08 Východ  |  C11 Východ  |  C14 Východ  |  D08 Východ  |  D11 Východ  |  D14 Východ
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen
1 Szaszak Lukas starstarstarstarstarZS Zlata Roznava1120V-C116317
2 Duda Daniel starstarstarstarstarMSK KdV Kezmarok1348V-C146157
3 Polackova Eva starstarstarSK Stropkov-Svidnik1071V-D115167
4 Olexova Laura starstarSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1157V-D144977
5 Magda Filip starstarstarstarSachovy Klub Sabinov1214V-C114865
6 Smetana Peter starstarstarstarstarstarSachy Reinter1433V-C144856
7 Petrus Daniel starstarstarSlavia Pu Presov1262V-C144676
8 Onderus Adam starstarZs Komenskeho Smizany1000V-C144627
9 Mazak Ryan starTj Slavia Kosice1108V-C84427
10 Volohda Alex starSachy Reinter1036V-C144057
11 Gyori Samuel starstarstar1 Sk Kosice1326V-C143755
12 Selvek Jan Sk CVC Lendak1000V-C143727
13 Straka Simon starstarSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C143666
14 Vresilovic Matus starMsk Spisska Nova Ves1000V-C113587
15 Novysedlak Samuel starstarSk Lipany1000V-C143556
16 Zrost Daniel Msk Spisska Nova Ves1000V-C113426
17 Burdza Lukas CVC Orgovanova Kosice1101V-C143407
18 Kuskov Oliver starstarstarSachy Reinter1100V-C143276
19 Strakova Adriana ZS Zlata Roznava1000V-D143177
20 Oravec Dominik MSK KdV Kezmarok1000V-C113157
21 Bilik Matej starstarSachy Reinter1218V-C113146
22 Hudak Jan starstarstarZS Studentska Snina1000V-C142995
23 Salokova Stela starstarSlavia Pu Presov1052V-D112847
24 Koscelnikova Monika MSK KdV Kezmarok1089V-D112847
25 Cukerova Livia Sachovy Klub Sabinov1005V-D112826
26 Ziman Damian starSlavia Pu Presov1070V-C112805
27 Kapral Roland Msk Kdv Kezmarok1047V-C142755
28 Lukac Tomas ZS Zlata Roznava1000V-C142686
29 Kalata Martin Msk Kdv Kezmarok1000V-C112637
30 Tirko Martin starCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C112517
31 Vojcek Radko starstarSK Stropkov-Svidnik1124V-C142495
32 Stolar Florian Sk CVC Lendak1209V-C112486
33 Polomsky Tomas starSachy Reinter Kosice1335V-C142454
34 Szaszak Matej ZS Zlata Roznava1087V-C112436
35 Kacmarik Adam starSlavia Pu Presov1000V-C112384
36 Onderusova Ema ZS Komenskeho Smizany1000V-D112357
37 Selvek David Sk CVC Lendak1155V-C142005
38 Koos Tobias ZS Zlata Roznava1000V-C141903
39 Geci Richard Msk Spisska Nova Ves1000V-C111834
40 Magdova Lucia Sachovy Klub Sabinov1075V-D111776
41 Halcinova Alena Sk CVC Lendak1000V-D111757
42 Markotan Bruno ZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C81647
43 Badzik Martin ZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C81607
44 Zrost Bystrik Msk Spisska Nova Ves1000V-C111595
45 Knapova Nicol starstarZS Wolkerova Bardejov1190V-D111572
46 Konopova Barbora Sk CVC Lendak1055V-D141545
47 Gondekova Emma ZS s MS Plavec1000V-D81537
48 Rokosna Patricia Sachovy klub Sabinov1000V-D111536
49 Halcin Adrian Sk CVC Lendak1000V-C141535
50 Lizak Martin Sk Cvc Lendak1000V-C141474
51 Dubovska Lea CVC Orgovanova Kosice1000V-D111354
52 Lazarova Dominika ZS Zlata Roznava1000V-D141265
53 Sebest Jan Sachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C141203
54 Macaj Stanislav Sk CVC Lendak1000V-C81185
55 Seliga Andrej So Spisska Teplica1000V-C141064
56 Sokolsky Boris Msk Spisska Nova Ves1000V-C8995
57 Demjan David ZS Konstantinova Stropkov1000V-C11992
58 Halcin Erik Sk CVC Lendak1000V-C11894
59 Kollar Benjamin Sachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C8887
60 Cervenova Karin Elisabeth ZS a MS Spisska Teplica1000V-D11883
61 Gobl Fabian Sachy Reinter Kosice1015V-C11812
62 Halcinova Blazena Sk CVC Lendak1000V-D14793
63 Cornanicova Michaela ZS Studentska Snina1000V-D11734
64 Vylet Martin ZS Konstantinova Stropkov1000V-C14732
65 Bocko Boris ZS Kupelna Presov1000V-C8683
66 Martinko Marek Sachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C14662
67 Klocek Tobias SK Stropkov-Svidnik1000V-C11562
68 Seligova Maria Spisska Teplica1000V-D11424
69 Skokanova Sofia Maria Spisska Teplica1000V-D11423
70 Hubner Gabriel ZS Komenskeho Snina1000V-C8383
71 Badzikova Anna ZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-D14183
72 Slivkova Ema Sachovy Klub Sabinov1000V-D8143
73 Zapotokova Elena ZS Kupelna Presov1000V-D8141
74 Majercak Rafael CVC Lendak1000V-C8113
75 Magulakova Laura ZS Kupelna Presov1000V-D861
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -