Nezabudnite na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX. Poplatok je potrebné uhradiť do 31.1.2020 (pre hráčov, ktorí odohrajú prvý turnaj po tomto termíne, platí termín úhrady do 10 dní po odohratí prvého turnaja)

Viac info nájdete v sekcii na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Všetci hráči  |  Len hráči so zaplateným členským
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen
1 Libich Oliver starstarSk Komplet Modranka1279Z-C144785
2 Biskupic Adam starSk Komplet Modranka1060Z-C144717
3 Sitar Andrej starNitriansky sachovy klub Nitra1097Z-C144315
4 Vastik Tomas starstarstarstarCvc Vcielka Puchov1242Z-C144114
5 Sosovickova Martina starstarSukromna Zs Nova Dubnica1304Z-D114085
6 Jurik Dominik Sk Trencin1139Z-C144086
7 Livnansky Michal starSk Doprastav Bratislava1184Z-C113977
8 Piroska Samuel starstarstarNitrianska sachova akademia1229Z-C143795
9 Libich Simon Sk Komplet Modranka1124Z-C143435
10 Vastik Lukas Cvc Vcielka Puchov1377Z-C143404
11 Novomeska Karin starstarSk Stefanov1255Z-D113254
12 Hronec Tadeas starSk Doprastav Bratislava1155Z-C113175
13 Benci Jozef Sk Doprastav Bratislava1097Z-C113146
14 Lopasovsky Artur starSk Komplet Modranka1085Z-C143136
15 Pisarcik Richard Ksn Bratislava1055Z-C82977
16 Volanek Maros starstarSk Povazske Podhradie1233Z-C142623
17 Kulich Filip starstarSk Povazske Podhradie1165Z-C112452
18 Sun Martin Ksn Bratislava1021Z-C112427
19 Barnas Norbert Ks Pezinok1000Z-C142425
20 Vanko William TSM Slovan Bratislava1000Z-C82356
21 Karaba Rudolf ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C112126
22 Vozar Adam Zahoracky Sachovy Klub1117Z-C142093
23 Jankechova Jana Sks Dubnica nad Vahom1063Z-D112084
24 Machovic Maxim Sk Komplet Modranka1000Z-C112064
25 Livnansky Tomas Sk Doprastav Bratislava1000Z-C82027
26 Kulich Daniel starSk Povazske Podhradie1370Z-C141982
27 Seles Samuel starZs Tribecska Topolcany1206Z-C141954
28 Meszaros Casey Ryan Ksn Bratislava1235Z-C111863
29 Havaldova Natalia Ksn Bratislava1160Z-D111843
30 Sunova Michaela Ksn Bratislava1038Z-D81837
31 Dzivak Jan starLokomotiva Trnava1389Z-C111812
32 Dudonova Veronika Sk Povazske Podhradie1220Z-D141783
33 Marosi Michal Piaristicka ZS F Hanaka Prievidza1194Z-C111773
34 Horvathova Hana Sk Slovan Bratislava1208Z-D111702
35 Bena Pavol Sk Stefanov1000Z-C81413
36 Botka Filip Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C111323
37 Machovicova Alexandra Sk Komplet Modranka1000Z-D111034
38 Libichova Romana Enya Sk Komplet Modranka1000Z-D111003
39 Gasperan Emil Nitriansky Sachovy Klub Nitra1227Z-C11992
40 Kroupova Veronika Sk Skalica1000Z-D11924
41 Holeckova Ema ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1036Z-D14822
42 Bujnova Karolina starZS sv Don Bosca Topolcany1083Z-D14781
43 Zaborsky Richard Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11763
44 Siagi Jakub Szs Cenada Bratislava1000Z-C14752
45 Kosut Simon Sk Komplet Modranka1000Z-C11734
46 Pechociakova Petra Piaristicka spojena skola Nitra1000Z-D14642
47 Lorincz Marek Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C14582
48 Litvin Matej Sukromna Zs Nova Dubnica1000Z-C8574
49 Drabek Matej Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11533
50 Bujnova Dominika ZS sv Don Bosca Topolcany1024Z-D11522
51 Matusikova Tereza Zs Tribecska Topolcany1000Z-D14512
52 Taurani Leisha Cvc Vcielka Puchov1000Z-D14451
53 Dzivak Jozef Lokomotiva Trnava1000Z-C14431
54 Kolejakova Lucia Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-D11383
55 Bobak Samuel Zs Tribecska Topolcany1000Z-C8363
56 Rosinova Nela ZS Dolne Kockovce1000Z-D11341
57 Repa Matus TSM Slovan Bratislava1000Z-C8314
58 Krajci Hugo Cvc Vcielka Puchov1000Z-C11271
59 Rusnak Adrian CVC Vcielka Puchov1000Z-C11251
60 Derouin William CVC Vcielka Puchov1000Z-C8241
61 Kupcov Nela ZS Dolne Kockovce1000Z-D11211
62 Kysucky Tomas CVC Vcielka Puchov1000Z-C11171
63 Valovic Marek Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C11152
64 Guyon Remy SK Komplet Modranka1000Z-C1181
65 Janik Adrian CVC Vcielka Puchov1000Z-C851
66 Kupcov Natasa CVC Vcielka Puchov1000Z-D811
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -