Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Všetci hráči  |  Len hráči so zaplateným členským
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen
1 Dolnik Michal starstarstarstarSk Doprastav Bratislava1256Z-C115327
2 Livnansky Michal starstarstarstarSk Doprastav Bratislava1184Z-C114897
3 Zelenka Matej starSks Dubnica nad Vahom1181Z-C114557
4 Kulich Filip starstarstarstarSk Povazske Podhradie1165Z-C114524
5 Hronec Tadeas starSk Doprastav Bratislava1155Z-C113907
6 Benci Jozef Sk Doprastav Bratislava1097Z-C113627
7 Karaba Rudolf ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C113457
8 Smatana Tibor ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C113226
9 Dzivak Jan starstarLokomotiva Trnava1389Z-C113114
10 Marosi Michal CVC Junior Bojnice1194Z-C113065
11 Machovic Maxim Sk Komplet Modranka1000Z-C112797
12 Sun Martin Ksn Bratislava1021Z-C112637
13 Meszaros Casey Ryan Ksn Bratislava1235Z-C112564
14 Vasko Matej Sk Lokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C111964
15 Paksi Alexander Sks Dubnica nad Vahom1000Z-C111835
16 Sahidi Sear Ksn Bratislava1231Z-C111583
17 Jursa Juraj Sk Lokomotiva Caissa Bratislava1319Z-C111493
18 Botka Filip Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C111494
19 Bobak Alexander Zs Tribecska Topolcany1000Z-C111426
20 Durana Jonas starTatran Bratislava1255Z-C111302
21 Kosut Simon Sk Komplet Modranka1000Z-C111086
22 Zaborsky Richard Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C111036
23 Gasperan Emil Nitriansky Sachovy Klub Nitra1227Z-C11992
24 Krajci Hugo Cvc Vcielka Puchov1000Z-C11973
25 Puss Silvester Tsm Slovan Bratislava1000Z-C11805
26 Drabek Matej Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11664
27 Chudo Simon Scvc Laura Dubnica Nad Vahom1000Z-C11531
28 Kysucky Tomas CVC Vcielka Puchov1000Z-C11452
29 Lehocky Juraj Ksn Bratislava1000Z-C11351
30 Rusnak Adrian CVC Vcielka Puchov1000Z-C11251
31 Guyon Remy SK Komplet Modranka1000Z-C11232
32 Valovic Marek Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C11152
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -