Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Všetci hráči  |  Len hráči so zaplateným členským
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Stred  |  C08 Stred  |  C11 Stred  |  C14 Stred  |  D08 Stred  |  D11 Stred  |  D14 Stred
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen
1 Gollner Martin starstarstarstarstarstarstarLiptovska sachova skola1250S-C117517
2 Strapec Lukas starstarstarstarstarSk Junior Cvc Banska Bystrica1382S-C116847
3 Dudova Viktoria starSk Junior Cvc Banska Bystrica1094S-D143767
4 Duda Filip starSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C113667
5 Kusy Adam starLiptovska sachova skola1211S-C113626
6 Bodor Leo starstarstarLucenec1000S-C143425
7 Goc Matus CVC Liptovsky Mikulas1170S-C142865
8 Mrmusova Magdalena starTj Slavia Caissa Cadca1191S-D142734
9 Kapitulcin Matej CVC Zilina1112S-C142704
10 Strapec Tomas Sk Junior Cvc Banska Bystrica1074S-C112427
11 Elias Simon CVC Zilina1000S-C112345
12 Kluska David Oravska sachova skola1121S-C82165
13 Cirsky Lubor CVC Zilina1157S-C112115
14 Morova Jaroslava Banska Bystrica1000S-D112087
15 Cirska Nina CVC Zilina1193S-D142054
16 Franek Martin CVC Zilina1339S-C141993
17 Pitak Patrik CVC Zilina1039S-C81977
18 Haasova Timea Sk Rajec1516S-D111843
19 Kluska Lukas Oravska sachova skola1330S-C111795
20 Dorusa Simon CVC Zilina1141S-C111783
21 Papay Aurel CVC Liptovsky Mikulas1000S-C111595
22 Sevcik Ondrej MKSS SK Kysucke Nove Mesto1017S-C111553
23 Haasova Nina Sk Rajec1000S-D81494
24 Tvrdy Simon TJ Slavia Caissa Cadca1000S-C81434
25 Devera Matus CVC Zilina1039S-C141374
26 Kekely Richard CVC Zilina1055S-C81273
27 Elias Fedor CVC Zilina1000S-C81235
28 Fronko Ondrej CVC Liptovsky Mikulas1030S-C111175
29 Kovacik Jergus CVC Liptovsky Mikulas1079S-C141123
30 Jozefik Alex ZS M.R.Stefanika Lucenec1000S-C141123
31 Valentovicova Klara CVC Zilina1000S-D11972
32 Moravcik Alex CVC Liptovsky Mikulas1000S-C8954
33 Tothova Katarina CVC Zilina1000S-D11944
34 Blasko Lukas MKSS SK Kysucke Nove Mesto1232S-C14932
35 Tatalak Nikolas Zs M.R.Stefanika Lucenec1000S-C14933
36 Stauderova Alica CVC Zilina1000S-D8856
37 Dudova Karin Sk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D8837
38 Holestiakova Nina Tj Slavia Caissa Cadca1281S-D14782
39 Sotnik Simon CVC Liptovsky Mikulas1000S-C8694
40 Kdyr Dominik Sk Garde Cvc Detva1000S-C11672
41 Saran Alex CVC Liptovsky Mikulas1000S-C11523
42 Jurik Filip Sk Garde Cvc Detva1000S-C14342
43 Jurikova Daniela Sk Garde Cvc Detva1000S-D11322
44 Ziakova Viktoria ZS Vajanskeho Lucenec1000S-D11322
45 Benicky Jakub Simon Sk Junior Cvc Banska Bystrica1233S-C14301
46 Suchanic Peter Cvc Zilina1000S-C8231
47 Findrova Lucia ZS Vajanskeho Lucenec1000S-D11202
48 Franekova Livia CVC Zilina1000S-D8172
49 Blasko Samuel CVC Liptovsky Mikulas1000S-C861
50 Jakabovic Michal CVC Liptovsky Mikulas1000S-C821
51 Sramek Tadeas CVC Liptovsky Mikulas1000S-C1411
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -