Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Všetci hráči  |  Len hráči so zaplateným členským
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Východ  |  C08 Východ  |  C11 Východ  |  C14 Východ  |  D08 Východ  |  D11 Východ  |  D14 Východ
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen
1 Szaszak Lukas starstarstarstarstarZS Zlata Roznava1120V-C116317
2 Duda Daniel starstarstarstarstarMSK KdV Kezmarok1348V-C146157
3 Polackova Eva starstarstarstarSK Stropkov-Svidnik1071V-D115627
4 Olexova Laura starstarstarSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1157V-D145367
5 Magda Filip starstarstarstarSachovy Klub Sabinov1214V-C114865
6 Smetana Peter starstarstarstarstarstarSachy Reinter1433V-C144856
7 Mazak Ryan starstarTj Slavia Kosice1108V-C84687
8 Petrus Daniel starstarstarSlavia Pu Presov1262V-C144676
9 Onderus Adam starstarZs Komenskeho Smizany1000V-C144627
10 Zrost Daniel starMsk Spisska Nova Ves1000V-C114527
11 Hudak Michal starSachy Reinter Kosice1075V-C114446
12 Novysedlak Samuel starstarstarSk Lipany1000V-C144367
13 Straka Simon starstarSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C144137
14 Volohda Alex starSachy Reinter1036V-C144057
15 Vojcek Radko starstarstarSK Stropkov-Svidnik1124V-C144017
16 Vresilovic Matus starstarMsk Spisska Nova Ves1000V-C113807
17 Bilik Matej starstarstarSachy Reinter1218V-C113797
18 Gyori Samuel starstarstar1 Sk Kosice1326V-C143755
19 Selvek Jan Sk CVC Lendak1000V-C143757
20 Cabak Matej Sachova Akademia Pesiaci Sabinov1103V-C113547
21 Hudak Jan starstarstarstarZS Studentska Snina1000V-C143536
22 Kuskov Oliver starstarstarSachy Reinter1100V-C143497
23 Burdza Lukas CVC Orgovanova Kosice1101V-C143407
24 Martynek Filip starstarstarTj Slavia Pu Presov1070V-C113367
25 Cabakova Adela Sachova Akademia Pesiaci Sabinov1114V-D113297
26 Oravec Dominik MSK KdV Kezmarok1000V-C113237
27 Strakova Adriana ZS Zlata Roznava1000V-D143177
28 Salokova Stela starstarSlavia Pu Presov1052V-D113137
29 Koscelnikova Monika MSK KdV Kezmarok1089V-D113127
30 Tirko Martin starstarCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C113007
31 Polomsky Tomas starSachy Reinter Kosice1335V-C142985
32 Kalata Martin Msk Kdv Kezmarok1000V-C112937
33 Jura Michal starstarSK BLS Bardejov1294V-C112894
34 Cukerova Livia Sachovy Klub Sabinov1005V-D112826
35 Ziman Damian starSlavia Pu Presov1070V-C112805
36 Kapral Roland Msk Kdv Kezmarok1047V-C142755
37 Hudakova Nina Sachy Reinter Kosice1049V-D142715
38 Lukac Tomas ZS Zlata Roznava1000V-C142686
39 Sokolsky David Msk Spisska Nova Ves1000V-C112576
40 Stolar Florian Sk CVC Lendak1209V-C112486
41 Kriska Alexander Sachy Reinter1137V-C112457
42 Szaszak Matej ZS Zlata Roznava1087V-C112436
43 Onderusova Ema ZS Komenskeho Smizany1000V-D112407
44 Kacmarik Adam starSlavia Pu Presov1000V-C112384
45 Lucova Karolina starSachy Reinter1137V-D142356
46 Selvek David Sk CVC Lendak1155V-C142356
47 Demjan David starZS Konstantinova Stropkov1000V-C112294
48 Halcinova Alena Sk CVC Lendak1000V-D112177
49 Halcin Adrian Sk CVC Lendak1000V-C142106
50 Zrost Bystrik Msk Spisska Nova Ves1000V-C112097
51 Markotan Bruno ZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C81947
52 Marcinkova Lydia Slavia Pu Presov1117V-D111935
53 Koos Tobias ZS Zlata Roznava1000V-C141903
54 Geci Richard Msk Spisska Nova Ves1000V-C111834
55 Magdova Lucia Sachovy Klub Sabinov1075V-D111776
56 Gondekova Emma ZS s MS Plavec1000V-D81747
57 Lizak Martin Sk Cvc Lendak1000V-C141745
58 Badzik Martin ZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C81617
59 Knapova Nicol starstarZS Wolkerova Bardejov1190V-D111572
60 Macaj Stanislav Sk CVC Lendak1000V-C81546
61 Konopova Barbora Sk CVC Lendak1055V-D141545
62 Viglas Matej starZS Wolkerova Bardejov1000V-C81537
63 Rokosna Patricia Sachovy klub Sabinov1000V-D111536
64 Dubovska Lea CVC Orgovanova Kosice1000V-D111354
65 Vylet Martin ZS Konstantinova Stropkov1000V-C141334
66 Kridlova Barbora starstarSachy Reinter Humenne1282V-D141282
67 Lazarova Dominika ZS Zlata Roznava1000V-D141265
68 Sebest Jan Sachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C141203
69 Bocko Boris ZS Kupelna Presov1000V-C81176
70 Sokolsky Boris Msk Spisska Nova Ves1000V-C81116
71 Kollar Benjamin Sachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C81087
72 Seliga Andrej So Spisska Teplica1000V-C141064
73 Marcinko Michal Jan Sachy Reinter1062V-C14932
74 Halcin Erik Sk CVC Lendak1000V-C11894
75 Cervenova Karin Elisabeth ZS a MS Spisska Teplica1000V-D11883
76 Klocek Tobias SK Stropkov-Svidnik1000V-C11873
77 Gobl Fabian Sachy Reinter Kosice1015V-C11812
78 Halcinova Blazena Sk CVC Lendak1000V-D14793
79 Bernath Peter Sk Bijacovce1000V-C14786
80 Komara Kristian Sk Bijacovce1000V-C11736
81 Cornanicova Michaela ZS Studentska Snina1000V-D11734
82 Hudakova Emma ZS Studentska Snina1000V-D14696
83 Stefancik Lukas Sk Bijacovce1000V-C14694
84 Hrickova Nella Sachy Reinter Snina1000V-D14673
85 Martinko Marek Sachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C14662
86 Valko Matus Sk Bijacovce1000V-C11534
87 Tirkova Kristina CZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-D8494
88 Martynek Jakub Slavia PU Presov1000V-C8476
89 Hubner Gabriel ZS Komenskeho Snina1000V-C8434
90 Klema David Sachy Reinter Kosice1000V-C8423
91 Seligova Maria Spisska Teplica1000V-D11424
92 Skokanova Sofia Maria Spisska Teplica1000V-D11423
93 Magulakova Laura ZS Kupelna Presov1000V-D8403
94 Tverdak Damian Sachy Reinter Kosice1000V-C8372
95 Kocurova Vanessa ZS Studentska Snina1000V-D11323
96 Muller Tomas Sachy Reinter Kosice1000V-C8304
97 Zapotokova Elena ZS Kupelna Presov1000V-D8272
98 Badzikova Anna ZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-D14183
99 Slivkova Ema Sachovy Klub Sabinov1000V-D8143
100 Majercak Rafael CVC Lendak1000V-C8113
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -