Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Bratislavska sachova akademia
C. Meno Rating Kategória Kat Body GPX GPX GPX Trn Turnaje Trn
1. Hronec Tadeas1077Z-C83817117/11
2. Lakota Jan1302Z-C14244333/3
3. Cerven Matus1000Z-C14206555/5
4. Bruskin Martha1000Z-D11134444/4
5. Vrabel Michal1000Z-C11124444/4
6. Kajaba Matus1000Z-C1186222/2
7. Nedeliak Matej1000Z-C1164222/2
8. Hasala Richard1000Z-C1163444/4
9. Tung Lam Do Van1000Z-C856111/1
10. Dargaj Samuel1000Z-C1455111/1
11. Matus Martin1000Z-C1146111/1
12. Nedeliak Oliver1000Z-C1441222/2
13. Streska Sebastian1000Z-C839222/2
14. Hrusovsky Hugo1000Z-C1139111/1
15. Guller Patrik1000Z-C1138111/1
16. Stiftova Tereza1000Z-D1436111/1
17. Matejka Daniel1000Z-C1132111/1
18. Stasik Alan1000Z-C1130111/1
19. Juhas Daniel1000Z-C828111/1
20. Sucansky Samuel1000Z-C827111/1
21. Pekar Juraj1000Z-C1427111/1
22. Zika Ondrej1000Z-C1426111/1
23. Tarovsky Peter1000Z-C1125111/1
24. Stiftova Tamara1000Z-D823111/1
25. Ondrejcak Gregor1000Z-C1422111/1
26. Bezak Samuel1000Z-C1121111/1
27. Adamovic Matej1000Z-C1120111/1
28. Bodis Sebastian Samuel1000Z-C1119111/1
29. Hamid Hanka Leila1000Z-D1419222/2
30. Galechkina Taisiya1000Z-D1419111/1
31. Kozub Lukas1000Z-C1118111/1
32. Vachuda Alex1000Z-C1418111/1
33. Klimo Matej1000Z-C1117111/1
34. Fajcik Viktor1000Z-C1116111/1
35. Frano Tomas1000Z-C1115111/1
36. Martinovic Marian1000Z-C1414111/1
37. Cukan Lukas1000Z-C812111/1
38. Zilik Daniel1000Z-C119111/1
39. Gyurkovics Martin1000Z-C119222/2
40. Zika Juraj1000Z-C88111/1
41. Kusy Michal1000Z-C118111/1
42. Poliacik Jakub1000Z-C87111/1
43. Garcia Sebastian1000Z-C113111/1
44. Trajlinek Martin1000Z-C82111/1
45. Ferik Adam1000Z-C112111/1
46. Kostovsky Simon1000Z-C81111/1
47. Badura Robert1000Z-C81111/1
48. Fajta Jan1000Z-C81111/1
49. Ondrovic Tomas1000Z-C111111/1
C. Meno Rating Kategória Kat Body GPX GPX GPX Trn Turnaje Trn

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -