Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Talent - 1.turnaj [2018-10-06] - Liptovský Mikuláš
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Strapec LukasSk Junior Cvc Banska Bystrica1331S-C1196
2Ludrovsky SimonSo Tj Slovan Gelnica1000V-C14685
3Gollner MartinCVC Liptovsky Mikulas1051S-C1174
4Vastik TomasSk Povazske Podhradie1238Z-C14563
5Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska Tepla1103S-D14558
6Cirska NinaCVC Zilina1114S-D14553
7Berkova AgataSk Junior Cvc Banska Bystrica1308S-D11549
8Vastik LukasSk Povazske Podhradie1300Z-C14545
9Olexova LauraSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-D1442
10Goc MatusCVC Liptovsky Mikulas1054S-C14439
11Balusik BranislavSk Povazske Podhradie1131Z-C11436
12Franek MartinCVC Zilina1000S-C14435
13Sosovickova MartinaSukromna Zs Nova Dubnica1187Z-D11434
14Selvek JanSk CVC Lendak1000V-C14433
15Stolar FlorianSk CVC Lendak1145V-C11432
16Slusnakova EliskaZS s MS Liptovska Tepla1000S-D11431
17Sun MartinKsn Bratislava1044Z-C8430
18Marcin RichardSlavia Pu Presov1061V-C14429
19Morongova VanesaSk Bijacovce1114V-D14428
20Lizak MartinSk CVC Lendak1000V-C11427
21Balazec AlexCVC Liptovsky Mikulas1000S-C11426
22Livnansky MichalZS s MS Ceska Bratislava1000Z-C8425
23Spak OndrejCvc Lendak1000V-C1124
24Slatkovsky KristianMsk Spisske Vlachy1000V-C1123
25Duda FilipSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C11322
26Marcinkova LydiaSlavia Pu Presov1000V-D11321
27Balko MarekZS Lucky1000S-C11320
28Dudova ViktoriaSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D11319
29Papay AurelCVC Liptovsky Mikulas1000S-C11318
30Lach RudolfSk Brezno1000S-C14317
31Kendera MartinZS s MS Liptovska Tepla1000S-C11317
32Kovacik JergusCVC Liptovsky Mikulas1000S-C14315
33Fronko OndrejCVC Liptovsky Mikulas1000S-C11314
34Marcinek MatusSk Brezno1000S-C11313
35Halcinova BlazenaCvc Lendak1000V-D11312
36Strapec TomasSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C8311
37Cirsky LuborCVC Zilina1000S-C810
38Konopova BarboraSk CVC Lendak1000V-D1129
39Slatkovska SimonaSpisske Vlachy1000V-D1128
40Slatkovsky BenjaminSpisske Vlachy1000V-C827
41Sunova MichaelaKSN Bratislava1000Z-D826
42Koscak NikolasCvc Lendak1000V-C1125
43Synak NikolasCVC Liptovsky Mikulas1000S-C114
44Suvak MichalCVC Liptovsky Mikulas1000S-C1113
45Komara KristianSk Bijacovce1000V-C812
46Muller MagdalenaCVC Liptovsky Mikulas1000S-D111
2Sosovickova JanaSukromna Zs, Nova DubnicaC6-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -