Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Košická žiacka liga - 4.turnaj [2019-01-19] - Košice
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Gyori Samuel1 Sk Kosice1193V-C146104
2Antos MartinTj Slavia Kosice1224V-C14693
3Mojcak KamilSlavia Pu Presov1323V-C1482
4Cabak MatejSachovy klub Sabinov1076V-C11571
5Sedivy MatusCVC Orgovanova Kosice1158V-C14566
6Ludrovsky SimonSo Tj Slovan Gelnica1000V-C14561
7Magda FilipSachovy klub Sabinov1157V-C11557
8Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska Tepla1103S-D14553
9Lukac TomasZs Zlata Roznava1000V-C14550
10Rerko SamuelCVC Orgovanova Kosice1000V-C1447
11Szaszak LukasZs Zlata Roznava1141V-C1144
12Matej JakubCVC Orgovanova Kosice1000V-C1443
13Matej JozefCVC Orgovanova Kosice1000V-C1442
14Kostelnik MichalSachovy klub Sabinov1142V-C14441
15Slatkovsky KristianMsk Spisske Vlachy1000V-C11440
16Dobos NikoZs Zlata Roznava1000V-C11439
17Szaszak MatejZs Zlata Roznava1000V-C8438
18Cabakova AdelaSachovy klub Sabinov1000V-D8437
19Koos TobiasZs Zlata Roznava1000V-C14436
20Jankovic JakubCVC Orgovanova Kosice1000V-C14435
21Prestl RichardZS Ceskoslovenskej armady Presov1000V-C11434
22Matysak Richard1 Sk Kosice1000V-C8433
23Gobl FabianSachy Reinter Kosice1049V-C11432
24Marcinkova LydiaSlavia Pu Presov1000V-D1131
25Bujnak TomasZS Lesnicka Presov1000V-C1430
26Kostelnik MarkoSachovy klub Sabinov1000V-C1129
27Strakova AdrianaKosice1000V-D1428
28Bocko BorisZS Kupelna Presov1000V-C827
29Albrecht AlexCVC Orgovanova Kosice1000V-C14326
30Hegedus PatrikMoldava nad Bodvou1000V-C14325
31Dubovska LeaCVC Orgovanova Kosice1000V-D11324
32Andrejko JurajZS Lermontovova Kosice1000V-C11323
33Magdova LuciaSachovy klub Sabinov1156V-D8322
34Javorova AnnaSachy Reinter Kosice1000V-D11321
35Kriska AlexanderSachy Reinter1000V-C8320
36Matysak Alex1 Sk Kosice1000V-C8319
37Koperdak CyprianMsk Spisske Vlachy1000V-C11318
38Krajnakova MartinaSlavia Pu Presov1000V-D11317
39Spisak PeterCVC EP Popradska Kosice1000V-C14316
40Oros PeterKosice1000V-C11315
41Ziman DamianZS Srobarova Presov1000V-C11314
42Cukerova LiviaSachovy klub Sabinov1386V-D1113
43Janicakova SandraCVC Velke Kapusany1000V-D1112
44Bauer TeodorZS Ceskoslovenskej armady Presov1000V-C811
45Mazak RyanMS Tatranska Kosice1000V-C8210
46Kvokacka JakubZS Kupelna Presov1000V-C1129
47Lukacin SimonCVC Orgovanova Kosice1000V-C1128
48Kosnac LudovitZS Lermontovova Kosice1000V-C827
49Macinga DominikZS Lermontovova Kosice1000V-C1126
50Daru DarioZS Lermontovova Kosice1000V-C1125
51Lanik AdamPresov, ZS Csl.armady1000V-C114
52Cernokova Michaela VesnaZS Lermontovova Kosice1000V-D1113
53Karajos RastislavZS Lermontovova Kosice1000V-C1112
54Paryhina VesnianaZS Lermontovova Kosice1000V-D1411
-Kapec KristianSk Bls BardejovC-
-Beresova EvaVelke Kapusany, CVCC5-
-Popovic NikolasMoldava, CVCC-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -