Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Talent - 2.turnaj [2018-11-10] - Liptovský Mikuláš
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Strapec LukasSk Junior Cvc Banska Bystrica1331S-C11102
2Ballo FilipSk Podpolanie1000S-C1491
3Hyros SamuelPoprad1197V-C1480
4Duda DanielMSK KdV Kezmarok1000V-C1469
5Ludrovsky SimonSo Tj Slovan Gelnica1000V-C1464
6Gollner MartinCVC Liptovsky Mikulas1051S-C11559
7Benicky Jakub SimonSk Junior Cvc Banska Bystrica1187S-C14555
8Morongova VanesaSk Bijacovce1114V-D14551
9Selvek JanSk CVC Lendak1000V-C14548
10Goc MatusCVC Liptovsky Mikulas1054S-C1445
11Choma SimonMSK KdV Kezmarok1000V-C1142
12Stolar FlorianSk CVC Lendak1145V-C1141
13Lizak MartinSk CVC Lendak1000V-C1140
14Onderus AdamZs Komenskeho Smizany1000V-C1139
15Zvoda MatejTsc - Msk Martin1079S-C1138
16Sun MartinKsn Bratislava1044Z-C8437
17Olexova LauraSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-D14436
18Oravec DominikMSK KdV Kezmarok1000V-C11435
19Slusnakova EliskaZS s MS Liptovska Tepla1000S-D11434
20Tomajkova AndreaSk Tjls Vd Poprad1000V-D11433
21Konopova BarboraSk CVC Lendak1000V-D11432
22Sevcik OndrejMKSS SK Kysucke Nove Mesto1140S-C11431
23Balazec AlexCVC Liptovsky Mikulas1000S-C11430
24Kovac MarosZS s MS Liptovska Tepla1000S-C8429
25Blasko LukasMKSS SK Kysucke Nove Mesto1000S-C1428
26Fronko OndrejCVC Liptovsky Mikulas1000S-C1127
27Strapec TomasSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C826
28Kalata MartinMSK KdV Kezmarok1000V-C11325
29Balko MarekZS Lucky1000S-C11324
30Kapitancikova KlaudiaZs Komenskeho Smizany1000V-D14323
31Kovacova MariaZS s MS Liptovska Tepla1000S-D11322
32Zvoda MarekTsc - Msk Martin1000S-C8321
33Kovacik JergusCVC Liptovsky Mikulas1000S-C14320
34Marosi MichalCVC Junior Bojnice1069Z-C11319
35Papay AurelCVC Liptovsky Mikulas1000S-C11318
36Dudova ViktoriaSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D11318
37Duda FilipSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C11316
38Spak OndrejCvc Lendak1000V-C11315
39Puss SilvesterTSM Slovan Bratislava1000Z-C8314
40Rusek MichalCVC Liptovsky Mikulas1000S-C813
41Gardosik KristianZs Komenskeho Smizany1000V-C1112
42Macko TomasOsk Liskova1000S-C14211
43Lach RudolfSk Brezno1000S-C14210
44Pitak PatrikCVC Zilina1000S-C829
45Morihladko MaximilianZs Komenskeho Smizany1000V-C828
46Sunova MichaelaKSN Bratislava1000Z-D827
47Spak OliverSk CVC Lendak1000V-C1126
48Muller MagdalenaCVC Liptovsky Mikulas1000S-D1125
49Greckova KarinZs Komenskeho Smizany1000V-D144
50Edmondson DominicZS Pov sv kriza Smizany1000V-C143
51Suvak MichalCVC Liptovsky Mikulas1000S-C1112
52Malnak MarioSk CVC Lendak1000V-C811
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -