Nezabudnite, ostáva posledných 12 dní na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX.

Viac info nájdete v sekcii Informácie v článku "GPX vstupuje do novej éry" alebo na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Spektrum chess - 2.turnaj [2018-11-24] - Čadca
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Vastik LukasSk Povazske Podhradie1300Z-C146103
2Kulich DanielSk Povazske Podhradie1058Z-C14692
3Haasova TimeaSk Rajec1174S-D11681
4Durovka MarekSk Junior Cvc Banska Bystrica1370S-C1170
5Cerven SamuelTj Slavia Caissa Cadca1325S-C1165
6Kulich FilipSk Povazske Podhradie1026Z-C8560
7Vastik TomasSk Povazske Podhradie1238Z-C14556
8Karapetsas AthanasiosSk Trencin1198Z-C11552
9Volanek MarosSk Povazske Podhradie1165Z-C14549
10Mrmusova MagdalenaTj Slavia Caissa Cadca1141S-D11546
11Carnecky ViliamCVC Zilina1282S-C11543
12Kapitulcin MatejCVC Zilina1136S-C14542
13Franek MartinCVC Zilina1000S-C14541
14Zbin ViktorCVC Zilina1252S-C1440
15Miko PatrikZS s MS Cierne Vysny koniec1000S-C1439
16Holestiakova NinaTj Slavia Caissa Cadca1022S-D11438
17Dorusa SimonCVC Zilina1002S-C11437
18Cirsky LuborCVC Zilina1000S-C8436
19Jasurek FilipTj Slavia Caissa Cadca1000S-C14436
20Cirska NinaCVC Zilina1114S-D14434
21Majera MarosTj Slavia Caissa Cadca1018S-C11433
22Krajci HugoCvc Vcielka Puchov1018Z-C8432
23Slivka MartinTj Slavia Caissa Cadca1000S-C8431
24Jurik DominikSk Trencin1000Z-C11430
25Skrko RudolfCVC Zilina1000S-C11429
26Cervenova JankaTj Slavia Caissa Cadca1000S-D11428
27Simunek MatejTJ Slavia Caissa Cadca1000S-C1127
28Kriscak SimonZS Turzovka1000S-C1126
29Vrskova LuciaZS Cierne1000S-D14325
30Klegova EliskaZS Cierne1000S-D14324
31Zbojek JakubZS Turzovka1000S-C11323
32Liska RichardCVC Zilina1000S-C14323
33Papol AdamZS Turzovka1000S-C11321
34Kubros JozefZS Turzovka1000S-C14320
35Barcak ViliamZS Turzovka1000S-C14319
36Stopjak RadoslavTj Slavia Caissa Cadca1000S-C11318
37Panak MatusCVC Zilina1000S-C11317
38Pitak PatrikCVC Zilina1000S-C8316
39Cvapkova KlaraZS Turzovka1000S-D14315
40Skrkova EvaCVC Zilina1000S-D11314
41Vrtena DanielTj Slavia Caissa Cadca1000S-C813
42Rapusak BrunoZS Turzovka1000S-C1112
43Durkac TomasZS Turzovka1000S-C1111
44CHladek AdamCVC Zilina1000S-C1110
45Papol RichardZS Turzovka1000S-C829
46Cerchlan AdamZS Turzovka1000S-C1428
47Zbojkova BarboraZS Turzovka1000S-D1427
48Michalic JakubZS Turzovka1000S-C1126
49Michaliskova ViktoriaZS Turzovka1000S-D1125
50Stopjak AndrejTJ Slavia Caissa Cadca1000S-C114
51Valentovicova KlaraCVC Zilina1000S-D1113
52Bulej AntonTJ Slavia Caissa Cadca1000S-C812
53Byrtusova SonaTJ Slavia Caissa Cadca1000S-D801
-Skulcova AdelaMosty u JablunkovaC4-
-Mitrenga MatyasMosty u JablunkovaC4-
-Niedoba RadekMosty u JablunkovaC4-
-Czepczor JanMosty U JablunkovaC-
-Schober DavidMosty u JablunkovaC3-
-Skulec MartinMosty u JablunkovaC3-
-Konieczny KrystofMosty u JablunkovaC-
-Juricek DominikMosty u JablunkovaC-
-Schober TomasMosty u JablunkovaC2-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -