Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Zobor Cup - 2.turnaj [2018-11-17] - Nitra
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Zverka Peter SamuelSk Doprastav Bratislava1160Z-C1498
2Piroska SamuelNitrianska sachova akademia1257Z-C14687
3Meszaros Casey RyanKsn Bratislava1229Z-C8676
4Cirska NinaCVC Zilina1114S-D14665
5Striskova LuciaKsn Bratislava1273Z-D14560
6Kopca PeterSk Doprastav Bratislava1171Z-C14555
7Matejov AlexNitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C14551
8Sitar AndrejNitriansky Sachovy Klub Nitra1097Z-C11547
9Rak MartinSk Doprastav Bratislava1169Z-C14544
10Ballo FilipSk Podpolanie1000S-C14541
11Smatana TiborZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C11538
12Kisac MarcelZs Jacovce1000Z-C1137
13Lacsny NatanNitrianska sachova akademia1317Z-C11436
14Smatana ViktorZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C14435
15Sun MartinKsn Bratislava1044Z-C8434
16Jankechova JanaSks Dubnica nad Vahom1000Z-D11433
17Seles SamuelZs Tribecska Topolcany1102Z-C11432
18Zakopcan DanielNitrianska sachova akademia1095Z-C14431
19Botka FilipNitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C11430
20Zaborsky RichardNitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C8429
21Pinter OndrejNitrianska sachova akademia1195Z-C1428
22Gasperan EmilNitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C1127
23Sunova MichaelaKSN Bratislava1000Z-D826
24Cirsky LuborCVC Zilina1000S-C8325
25Benko TomasNitrianska sachova akademia1359Z-C11324
26Horvath SimonNitrianska sachova akademia1361Z-C11323
27Silhavy MichalZS a MS Trakovice1000Z-C11323
28Belak MatusZS Sv Svorada a Benedikta Nitra1275Z-C14321
29Sarvas MatusZS Sv Svorada a Benedikta Nitra1000Z-C14320
30Piesecka VivienNitrianska sachova akademia1000Z-D11319
31Barta DominikZS Sv Svorada a Benedikta Nitra1000Z-C11318
32Kocner MarianUNES1000Z-C11317
33Tragor JakubZS Benkova Nitra1000Z-C11316
34Silhavy PeterZS a MS Trakovice1000Z-C14315
35Lesko SimonUNES1000Z-C8314
36Ducky AdamZs Tribecska Topolcany1000Z-C1413
37Kolejakova Lucia EmaZS Vycapy Opatovce1000Z-D1112
38Valovic MarekNitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C811
39Sobczak StanislavUNES1000Z-C8210
40Strapek SimonUNES1000Z-C1129
41Chabron JanUNES1000Z-C1128
42Drabek MatejNitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C827
43Puss SilvesterTSM Slovan Bratislava1000Z-C826
44Zanovit SamuelZS Sv Svorada a Benedikta Nitra1000Z-C1425
45Kmet DenisUNES1000Z-C824
46Janecek DavidZS Benkova Nitra1000Z-C1113
47Kelemen EnzoUNES1000Z-C812
48Lenart Samuel AlexanderZS Benkova Nitra1000Z-C81
-Benko MartinNitrianska Sachova AkademiaC-
-Zudorova MiroslavaNitrianska Sachova AkademiaC4-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -