Nezabudnite, ostáva posledných 10 dní na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX.

Viac info nájdete v sekcii Informácie v článku "GPX vstupuje do novej éry" alebo na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Zobor Cup - 3.turnaj [2018-12-08] - Nitra
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Fajtakova SilviaZahoracky Sachovy Klub1362Z-D1491
2Skach LubomirLokomotiva Caissa Bratislava1180Z-C14680
3Sitar AndrejNitriansky Sachovy Klub Nitra1097Z-C11669
4Biskupic AdamSk Komplet Modranka1000Z-C11558
5Jancovicova TamaraZsk Vrbove - Sach1000Z-D14553
6Matejov AlexNitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C14548
7Sloboda RudolfZS Tribecska Topolcany1000Z-C14544
8Piroska SamuelNitrianska sachova akademia1257Z-C1440
9Lopasovsky ArturSk Komplet Modranka1000Z-C1137
10Oruzinsky JurajZsk Vrbove - Sach1239Z-C1134
11Sun MartinKsn Bratislava1044Z-C8431
12Seles SamuelZs Tribecska Topolcany1102Z-C11430
13Sykorova NinaNitrianska sachova akademia1215Z-D11429
14Barta DominikZS Sv Svorada a Benedikta Nitra1000Z-C11428
15Botka FilipNitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C11427
16Tarina PeterZS Tribecska Topolcany1027Z-C11426
17Ducky AdamZs Tribecska Topolcany1000Z-C14425
18Livnansky MichalZS s MS Ceska Bratislava1000Z-C8424
19Kocner MarianUNES1000Z-C11423
20Benko TomasNitrianska sachova akademia1359Z-C1122
21Belak MatusZS Sv Svorada a Benedikta Nitra1275Z-C14321
22Horvath SimonNitrianska sachova akademia1361Z-C11320
23Sykora AdamNitrianska sachova akademia1000Z-C14319
24Salka TimotejNitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11318
25Pinter OndrejNitrianska sachova akademia1195Z-C14317
26Salka MatusNitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C14316
27Kisac MarcelZs Jacovce1000Z-C11315
28Sarvas MatusZS Sv Svorada a Benedikta Nitra1000Z-C14314
29Valasek MartinZsk Vrbove - sach1000Z-C11313
30Ondruska IvanNitrianska sachova akademia1000Z-C11312
31Ondruska IvorNitrianska sachova akademia1000Z-C11311
32Piesecka VivienNitrianska sachova akademia1000Z-D1110
33Chabron JanUNES1000Z-C119
34Tragor JakubZS Benkova Nitra1000Z-C118
35Zaborsky RichardNitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C827
36Valovic MarekNitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C826
37Sunova MichaelaKSN Bratislava1000Z-D825
38Diachenko MykhailoZS kniezata Pribinu Nitra1000Z-C824
39Kelemen EnzoUNES1000Z-C823
40Kolejakova LuciaZS Vycapy Opatovce1000Z-D112
41Janecek DavidZS Benkova Nitra1000Z-C1111
-Kovac NicolasTopolciansky Sachovy KlubC5-
-Benko MartinNitrianska Sachova AkademiaC-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -