Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Novoročný turnaj Banská Bystrica [2019-01-04] - Banská Bystrica
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Vastik LukasSk Povazske Podhradie1300Z-C146119
2Durovka MarekSk Junior Cvc Banska Bystrica1370S-C116108
3Zacik Tibor GregorSachovy Klub Dubravan1248Z-C14697
4Striskova LuciaKsn Bratislava1273Z-D1486
5Bochnickova SimonaKsn Bratislava1398Z-D1481
6Kulich DanielSk Povazske Podhradie1058Z-C1476
7Strapec LukasSk Junior Cvc Banska Bystrica1331S-C11572
8Biskupic AdamSk Komplet Modranka1000Z-C11568
9Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska Tepla1103S-D14565
10Paksi AlexanderSk Skalica1000Z-C11562
11Ballo FilipSk Podpolanie1000S-C14559
12Kdyr PatrikCVC Detva1000S-C14558
13Jurik DominikSk Trencin1000Z-C11557
14Kulich FilipSk Povazske Podhradie1026Z-C856
15Livnansky MichalZS s MS Ceska Bratislava1000Z-C855
16Vastik TomasSk Povazske Podhradie1238Z-C1454
17Krahulcova MartinaSk Junior Cvc Banska Bystrica1321S-D1453
18Sedlacek HugoSk Stodola Brezno1000S-C1452
19Duda FilipSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C1151
20Kdyr DominikCVC Detva1000S-C11450
21Gollner MartinCVC Liptovsky Mikulas1051S-C11449
22Lach RudolfSk Brezno1000S-C14448
23Zelenka MatejSCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-C8447
24Cirsky LuborCVC Zilina1000S-C8446
25Toth OndrejCVC Zilina1000S-C11445
26Strapec TomasSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C8444
27Marcinek MatusSk Brezno1000S-C11443
28Mikus AlexanderSk Junior Cvc Banska Bystrica1096S-C11442
29Trubianska LauraSk Junior Cvc Banska Bystrica1020S-D14441
30Morova JaroslavaBanska Bystrica1000S-D11440
31Siagi JakubSZS Cenada Bratislava1000Z-C14439
32Jurikova DanielaCVC Detva1000S-D8438
33Sklenka NatanaelZS PJ Ziar Nad Hronom1000S-C1437
34Dudova ViktoriaSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D1136
35Lakostik FilipZS JK B Stiavnica1000S-C1435
36Mikusova MartinaSk Junior Cvc Banska Bystrica1100S-D1434
37Trubiansky Gabriel MarianSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C1133
38Lenci BenjaminZS S Cambela Slovenska Lupca1000S-C1432
39Paverova BarboraTsc - Msk Martin1106S-D11331
40Ruzova ValeriaSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D11330
41Haluskova SabinaSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D11329
42Simko StefanCVC Ziar Nad Hronom1000S-C11328
43Blaho MarekZs Radvanska Banska Bystrica1000S-C11327
44Barta VladimirZS S Cambela Slovenska Lupca1000S-C14326
45Tvarozek TomasSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C11325
46Dubovska EmaSk Junior Cvc Banska Bystrica1060S-D11324
47Laffers JakubZS Narnia Banska Bystrica1000S-C11323
48Ragan MartinSk Junior Cvc Banska Bystrica1107S-C14322
49Cernakova JanaCVC Ziar Nad Hronom1000S-D11321
50Tokarova PatriciaSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D11320
51Chudy JakubZS Golianova Banska Bystrica1000S-C11319
52Livnansky TomasZS s MS Ceska Bratislava1000Z-C818
53Stricova JuliaCVC Liptovsky Mikulas1000S-D817
54Zliechovec MichalCVC Ziar Nad Hronom1000S-C1116
55Hlavac RichardZS S Cambela Slovenska Lupca1000S-C815
56Polonyova RebeccaZs Radvanska Banska Bystrica1000S-D1114
57Ozorak SamuelZs Radvanska Banska Bystrica1000S-C813
58Reinvart LukasZs Radvanska Banska Bystrica1000S-C1112
59Tothova KatarinaCVC Zilina1000S-D8211
60Jurik FilipCVC Detva1000S-C11210
61Kacmarcikova VanesaZS Moskovska Banska Bystrica1000S-D1129
62Metler Levi LeeZS S Cambela Slovenska Lupca1000S-C1128
63Mojzis MichalZS S Cambela Slovenska Lupca1000S-C827
64Cervenak MartinZS S Cambela Slovenska Lupca1000S-C1126
65Bartok JakubCVC Ziar Nad Hronom1000S-C115
66Misecka SimonZS S Cambela Slovenska Lupca1000S-C84
67Stanko RichardZS S Cambela Slovenska Lupca1000S-C83
68Stricova ViktoriaMS Stonozka Liptovsky Mikulas1000S-D82
69Durka VladimirZS S Cambela Slovenska Lupca1000S-C811
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -