Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Talent - 6.turnaj [2019-05-04] - Liptovský Mikuláš
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Strapec LukasSk Junior Cvc Banska Bystrica1331S-C11794
2Gollner MartinCVC Liptovsky Mikulas1051S-C11683
3Slusnakova EliskaZS s MS Liptovska Tepla1000S-D1172
4Ludrovsky SimonSo Tj Slovan Gelnica1000V-C14561
5Duda DanielMSK KdV Kezmarok1000V-C14556
6Morongova VanesaSk Bijacovce1114V-D14551
7Onderus AdamZs Komenskeho Smizany1000V-C11547
8Kapral RolandMSK KdV Kezmarok1103V-C14543
9Olexova LauraSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-D1440
10Kusy AdamCVC Liptovsky Mikulas1184S-C1137
11Kovacik JergusCVC Liptovsky Mikulas1000S-C1434
12Selvek DavidSk CVC Lendak1000V-C1433
13Oravec DominikMSK KdV Kezmarok1000V-C1132
14Goc MatusCVC Liptovsky Mikulas1054S-C14431
15Balko MarekZS Lucky1000S-C11430
16Konopova BarboraSk CVC Lendak1000V-D11429
17Straka SimonSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C14428
18Selvek JanSk CVC Lendak1000V-C14427
19Stolar FlorianSk CVC Lendak1145V-C11426
20Dudova ViktoriaSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D11425
21Papay AurelCVC Liptovsky Mikulas1000S-C11424
22Strapec TomasSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C8423
23Kluska LukasZS Mutne1000S-C11322
24Fronko OndrejCVC Liptovsky Mikulas1000S-C11321
25Halcinova BlazenaCvc Lendak1000V-D11321
26Kapitancikova KlaudiaZs Komenskeho Smizany1000V-D14319
27Such DanielTsc - Msk Martin1000S-C14318
28Koscelnikova MonikaMSK KdV Kezmarok1000V-D8317
29Markotan BrunoZS Pov sv kriza Smizany1000V-C8316
30Duda FilipSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C11315
31Kovacova MariaZS s MS Liptovska Tepla1000S-D11314
32Kalata MartinMSK KdV Kezmarok1000V-C11313
33Polcin FilipSpisska Teplica1000V-C8312
34Kluska DavidZS Mutne1000S-C811
35Dorusa MatusCVC Zilina1000S-C810
36Stefancik LukasSk Bijacovce1000V-C119
37Cervenova Karin ElisabethZS a MS Spisska Teplica1000V-D1128
38Bukovinska ViktoriaCVC Liptovsky Mikulas1000V-D827
39Onderusova EmaZs Komenskeho Smizany1000V-D826
40Such BranislavTsc - Msk Martin1000S-C825
41Lenci BenjaminZS S Cambela Slovenska Lupca1000S-C1424
42Komara KristianSk Bijacovce1000V-C823
43Stricova JuliaCVC Liptovsky Mikulas1000S-D822
44Stricova Viktoria LeaMS Stonozka Liptovsky Mikulas1000S-D81
-Sefcik RichardSk BijacovceC3-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -