Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Školská šachová liga Bardejov - 3.kolo [2019-02-15] - Bardejov
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Tokarcik PatrikZS B Krpelca Bardejov1389V-C14683
2Balon PeterZS B Krpelca Bardejov1000V-C1172
3Jura MichalSK BLS Bardejov1285V-C11561
4Knapova NicolSK BLS Bardejov1000V-D11550
5Koska JiriSK BLS Bardejov1213V-C1445
6Mantic AndrejZS Wolkerova Bardejov1000V-C1140
7Tokarcik JanZS B Krpelca Bardejov1309V-C11436
8Pham Ngoc VuongZS Wolkerova Bardejov1000V-C11432
9Polomsky PeterZS B Krpelca Bardejov1000V-C14429
10Roman JakubSK BLS Bardejov1057V-C11426
11Krumlovsky MatejZS Komenskeho Bardejov1000V-C14423
12Fellegi MartinZS B Krpelca Bardejov1000V-C14422
13Cech Spirek RadovanZS Raslavice1000V-C14421
14Pham Ngoc TimoZS Wolkerova Bardejov1000V-C14420
15Kusava KristianZS B Krpelca Bardejov1000V-C1419
16Briskar DanielZS B Krpelca Bardejov1000V-C1418
17Mokrolusky MartinZS B Krpelca Bardejov1000V-C1417
18Guliga MarcelZS B Krpelca Bardejov1000V-C14316
19Krajnak MartinZS Komenskeho Bardejov1000V-C14315
20Van Veldhoven BroderickZS Wolkerova Bardejov1000V-C11314
21Petrisak TomasSK BLS Bardejov1000V-C8313
22Molcanova SarahZS Wolkerova Bardejov1000V-D14312
23Petrisakova KarolinaSK BLS Bardejov1000V-D1411
24Benda TobiasZS Wolkerova Bardejov1000V-C14210
25Adamisin FilipCSS Bardejov1000V-C1429
26Quang SimonCSS Bardejov1000V-C1428
27Novotny MilanZS Raslavice1000V-C1427
28Delej MatejZS B Krpelca Bardejov1000V-C1126
29Van Veldhoven Xaviera JozefinaZS Wolkerova Bardejov1000V-D1425
30Zamborsky LukascsS Bardejov1000V-C144
31Scerbaty AlexZs Komenskeho Bardejov1000V-C143
32Matuch SamuelZS Wolkerova Bardejov1000V-C1112
33Moravec FilipCSS Bardejov1000V-C1111
-Kapec KristianZS Komenskeho BardejovC-
-Furman MaximilianCSS BardejovC6-
-Sofrankova SofiaSSS Stefanikova BardejovC5-
-Hudak AdrianCSS BardejovC5-
-Angelovicova AlexandraZS RaslaviceC5-
-Roman FilipGymnazium LS BardejovC-
-Tokarcikova DianaZS B.K.BardejovC-
-Billy BenediktGymnazium LS BardejovC-
-Kozub MatejZS Wolkerova BardejovC-
-Valko OliverZS Komenskeho BardejovC-
-Repka AdamCSS BardejovC4-
-Jusko MartinCSS BardejovC4-
-Duchnovsky PatrikGymnazium LS BardejovC-
-Homulka TomasZS RaslaviceC-
-Potycny DanielZS Wolkerova BardejovC3-
-Kavula SamuelCSS BardejovC3-
-Kuchta MatejZS raslaviceC3-
-Kukla TimotejCSS BardejovC3-
-Fertal SimonCSS BardejovC3-
-Homulka SimonZS RaslaviceC3-
-Sokol JakubZS RaslaviceC2-
-Seman TadeasZS RaslaviceC2-
-Holpit BenjaminCSS BardejovC-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -