Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Dubnický šachový turnaj GPX [2019-03-16] - Dubnica nad Váhom
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Krahulcova MartinaSk Junior Cvc Banska Bystrica1321S-D148150
2Piroska SamuelNitrianska sachova akademia1257Z-C148139
3Vastik LukasSk Povazske Podhradie1300Z-C147128
4Kulich FilipSk Povazske Podhradie1026Z-C87117
5Carnecky ViliamCVC Zilina1282S-C117112
6Orgon JakubZS Velkomoravska Trencin1239Z-C117107
7Benicky Jakub SimonSk Junior Cvc Banska Bystrica1187S-C147103
8Striskova LuciawKsn Bratislava1273Z-D1499
9Novomeska KarinSk Stefanov1203Z-D1196
10Karapetsas AthanasiosSk Trencin1198Z-C1193
11Rak MartinSk Doprastav Bratislava1169Z-C1490
12Ballo FilipSk Podpolanie1000S-C14689
13Vastik TomasSk Povazske Podhradie1238Z-C14688
14Kulich DanielSk Povazske Podhradie1058Z-C14687
15Volanek MarosSk Povazske Podhradie1165Z-C14686
16Marosi MichalCVC Junior Bojnice1069Z-C11685
17Balusik BranislavSk Povazske Podhradie1131Z-C11684
18Franek MartinCVC Zilina1000S-C14683
19Jurik DominikSk Trencin1000Z-C11682
20Biskupic AdamSk Komplet Modranka1000Z-C11681
21Ulmanova StelaSukromna ZS Nova Dubnica1000Z-D14680
22Holestiakova NinaTj Slavia Caissa Cadca1022S-D11679
23Dubanova KristinaSk Skalica1086Z-D14678
24Mrmusova MagdalenaTj Slavia Caissa Cadca1141S-D11677
25Romanova ElaSk Skalica1455Z-D1476
26Sitar AndrejNitriansky Sachovy Klub Nitra1097Z-C1175
27Kapolkova GretaKsn Bratislava1399Z-D1474
28Dzivak JanLokomotiva Trnava1364Z-C1173
29Dudonova VeronikaSk Povazske Podhradie1103Z-D1472
30Skach LubomirLokomotiva Caissa Bratislava1180Z-C1471
31Smatana ViktorZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C1470
32Elias SimonCVC Zilina1107S-C1169
33Livnansky MichalZS s MS Ceska Bratislava1000Z-C868
34Zbin ViktorCVC Zilina1252S-C14567
35Kopca PeterSk Doprastav Bratislava1171Z-C14566
36Belan MartinZS Tribecska Topolcany1101Z-C14565
37Seles SamuelZs Tribecska Topolcany1102Z-C11564
38Sosovickova MartinaSukromna Zs Nova Dubnica1187Z-D11563
39Dorusa SimonCVC Zilina1002S-C11562
40Jankechova JanaSks Dubnica nad Vahom1000Z-D11561
41Zelenka MatejSCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-C8560
42Bena PavolSk Stefanov1000Z-C8559
43Mencik LeonardSukromna ZS Nova Dubnica1000Z-C14558
44Dubravka JurajSk Povazske Podhradie1178Z-C11557
45Sloboda RudolfZS Tribecska Topolcany1000Z-C14556
46Stiavnicky IvanZS Vancurova Trnava1000Z-C11555
47Buso PeterTrencin1000Z-C14554
48Simak PavolSukromna ZS Nova Dubnica1000Z-C14553
49Cerven SamuelTj Slavia Caissa Cadca1325S-C11552
50Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska Tepla1103S-D14551
51Bujnova KarolinaZs Sv Don Bosca Topolcany1000Z-D14550
52Sun MartinKsn Bratislava1044Z-C8549
53Magdik PeterSks Dubnica nad Vahom1075Z-C1448
54Smatana TiborZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C1147
55Lopasovsky ArturSk Komplet Modranka1000Z-C1146
56Gasperan EmilNitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C1145
57Zaborsky RichardNitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C844
58Rehakova NataliaSk Stefanov1000Z-D1143
59Paksi AlexanderSk Skalica1000Z-C1142
60Chudo SimonSCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-C1141
61Livnansky TomasZS s MS Ceska Bratislava1000Z-C840
62Belakova AnabelZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-D11439
63Valentova SophiaKsn Bratislava1125Z-D11438
64Sunova MichaelaKSN Bratislava1000Z-D8437
65Kosecky SebastianZs Sv Don Bosca Topolcany1124Z-C11436
66Jurkovic LukasSk Povazske Podhradie1000Z-C11435
67Cirsky LuborCVC Zilina1000S-C8434
68Triasak MichalSCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-C11433
69Barciak TomasZS Na Dolinach Trencin1000Z-C11432
70Kubica SamuelZS Kubranska Trencin1000Z-C14431
71Sykora MichalZS Na Dolinach Trencin1000Z-C11430
72Ipser PeterCVC Povazska Bystrica1000Z-C14429
73Holeckova EmaZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1027Z-D11428
74Bobak AlexanderZS Tribecska Topolcany1000Z-C11428
75Bujnova DominikaZs Sv Don Bosca Topolcany1000Z-D11426
76Matusikova TerezaZS Tribecska Topolcany1000Z-D11425
77Rybanska NinaSCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-D14424
78Cech MatejSk Povazske Podhradie1000Z-C11423
79Dorusa MatusCVC Zilina1000S-C8422
80Krajci HugoCvc Vcielka Puchov1018Z-C821
81Žiacek JurajSukromna ZS Nova Dubnica1000Z-C820
82Hrncir DanielCVC Povazska Bystrica1000Z-C819
83Valach MatejZS Dolne Kockovce1000Z-C1118
84Bobak SamuelZS Tribecska Topolcany1000Z-C817
85Guzy AndrejZS Dolne Kockovce1000Z-C816
86Dobosova ViktoriaSukromna ZS Nova Dubnica1000Z-D815
87Balocky David PeterZS a MS Pod hajom Dubnica nad Vahom1000Z-C1114
88Pecha JozefZS Dolne Kockovce1000Z-C1113
89Sykora JurajZS Na Dolinach Trencin1000Z-C11312
90Orgon MichalZS Velkomoravska Trencin1000Z-C8311
91Piesecka VivienNitrianska sachova akademia1000Z-D11310
92Jancik JamesSZS Gorkeho Skalica1000Z-C14310
93Rehak MatusSk Stefanov1000Z-C1138
94Ofukany RichardZS Dolne Kockovce1000Z-C837
95Cibicek PeterSukromna ZS Nova Dubnica1000Z-C836
96Litvin MatejSukromna ZS Nova Dubnica1000Z-C835
97Cerepanova DanielaZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-D1134
98Kroupova VeronikaSzs Gorkeho Skalica1000Z-D833
99Cech PeterCVC Povazska Bystrica1000Z-C832
100Valovic MarekNitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C81
101Tucek TobiasZS Dolne Kockovce1000Z-C821
102Elias FedorCVC Zilina1000S-C81
103Bartalos PeterSukromna Zs Nova Dubnica1000Z-C811
104Rosinova NelaZS Dolne Kockovce1000Z-D111
105Pecha MichalZS Dolne Kockovce1000Z-C111
106Faktor FilipZS Dolne Kockovce1000Z-C811
107Pakozdy SimonSCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-C111
108Kupcov NelaZS Dolne Kockovce1000Z-D821
109Domanova MichaelaSukromna ZS Nova Dubnica1000Z-D111
110Kresan MatusZS Dolne Kockovce1000Z-C1121
111Katrik LeonardZS Povazska Bystrica1000Z-C81
112Belak AlbertZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C821
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -