Nezabudnite, ostáva posledných 12 dní na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX.

Viac info nájdete v sekcii Informácie v článku "GPX vstupuje do novej éry" alebo na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Memoriál Ferdinanda Bišču [2019-03-09] - Hlohovec
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Krahulcova MartinaSk Junior Cvc Banska Bystrica1321S-D14141
2Kapolkova GretaKsn Bratislava1399Z-D146130
3Sahidi SearKSN Bratislava1129Z-C116119
4Kulich FilipSk Povazske Podhradie1026Z-C8108
5Sosovickova MartinaSukromna Zs Nova Dubnica1187Z-D11103
6Zverka Peter SamuelSk Doprastav Bratislava1160Z-C1498
7Rak MartinSk Doprastav Bratislava1169Z-C14594
8Sahidi ShabirKSN Bratislava1153Z-C14590
9Libich OliverSk Komplet Modranka1039Z-C11587
10Stanko MichalSk Cifer1095Z-C14584
11Orgon JakubZS Velkomoravska Trencin1239Z-C11581
12Belan MartinZS Tribecska Topolcany1101Z-C14580
13Horvathova HanaSk Slovan Bratislava1140Z-D11579
14Kulich DanielSk Povazske Podhradie1058Z-C14578
15Marosi MichalCVC Junior Bojnice1069Z-C11577
16Kopca PeterSk Doprastav Bratislava1171Z-C14576
17Mederlyova MariaSk Levice1269Z-D14575
18Horvath JanSk Slovan Bratislava1332Z-C14574
19Volanek MarosSk Povazske Podhradie1165Z-C1473
20Biskupic AdamSk Komplet Modranka1000Z-C1172
21Smatana TiborZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C1171
22Meszaros Casey RyanKsn Bratislava1229Z-C870
23Libich SimonSK Komplet Modranka1106Z-C1469
24Hronec TadeasBratislavska sachova akademia1077Z-C868
25Livnansky MichalZS s MS Ceska Bratislava1000Z-C8467
26Zelensky FilipSk Cifer1374Z-C14466
27Jurik DominikSk Trencin1000Z-C11465
28Sitar AndrejNitriansky Sachovy Klub Nitra1097Z-C11464
29Jankechova JanaSks Dubnica nad Vahom1000Z-D11463
30Jancovicova TamaraZsk Vrbove - Sach1000Z-D14462
31Havaldova NataliaKsn Bratislava1078Z-D11461
32Dzivak JanLokomotiva Trnava1364Z-C11460
33Matula TomasSachovy Klub Holic1000Z-C14459
34Oruzinsky JurajZsk Vrbove - Sach1239Z-C11458
35Paksi AlexanderSk Skalica1000Z-C11457
36Mederlyova BeataSk Levice1320Z-D11456
37Kukla AdamSk Hlohovec1000Z-C11455
38Lopasovsky ArturSk Komplet Modranka1000Z-C11454
39Bujnova KarolinaZs Sv Don Bosca Topolcany1000Z-D14453
40Bobak AlexanderZS Tribecska Topolcany1000Z-C11452
41Borsik KarolNitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C14452
42Zelenka MatejSCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-C850
43Stefko FilipSachovy Klub Holic1000Z-C1149
44Boros DavidMsk Corvin Velky Meder1135Z-C848
45Smatana ViktorZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C1447
46Seles SamuelZs Tribecska Topolcany1102Z-C1146
47Matusikova TerezaZS Tribecska Topolcany1000Z-D1145
48Krajcirik MatejSk Kupele Piestany1000Z-C1144
49Krajcirik MichalSk Kupele Piestany1000Z-C1443
50Tarina PeterZS Tribecska Topolcany1027Z-C1142
51Libichova Romana EnyaSk Komplet Modranka1000Z-D1141
52Sun MartinKsn Bratislava1044Z-C8340
53Valasek MartinZsk Vrbove - sach1000Z-C11339
54Silhavy PeterZS a MS Trakovice1000Z-C14338
55Spisiak TomasZS Bucany1000Z-C11337
56Sedlacek DanielSK Hlohovec1000Z-C14336
57Nedelka FilipSk Kupele Piestany1000Z-C14335
58Silhavy MichalZS a MS Trakovice1000Z-C11335
59Sintal SamuelZS A Merici Trnava1000Z-C8333
60Sunova MichaelaKSN Bratislava1000Z-D8332
61Stavnicky IvanZS Vancurova Trnava1000Z-C11331
62Husar AlexSK Hlohovec1000Z-C11330
63Mitas DanielSk Pri Ou Surovce1000Z-C14330
64Talpas AdamSk Kupele Piestany1000Z-C14328
65Ducky AdamZs Tribecska Topolcany1000Z-C14327
66Zaborsky RichardNitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C8326
67Blasko MatusSk Pecenady1000Z-C11325
68Orgon MichalZS Velkomoravska Trencin1000Z-C8324
69Vanko WilliamTSM Slovan Bratislava1000Z-C823
70Moroz ViacheslavNitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C1122
71Zelenay MarekSK Hlohovec1000Z-C1121
72Cifersky AdamSk Cifer1000Z-C1420
73Benech TomasSk Kupele Piestany1000Z-C1119
74Livnansky TomasZS s MS Ceska Bratislava1000Z-C8218
75Mederly PeterSk Levice1000Z-C8217
76Volovar Darius FrantisekZS s MS Angely Merici Trnava1000Z-C11216
77Husar FilipSK Hlohovec1000Z-C14215
78Zurek JakubSachovy Klub Holic1000Z-C8214
79Sefcikova LianaSachovy Klub Holic1000Z-D11213
80Cerepanova DanielaZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-D11212
81Karel MatejSk Pri Ou Surovce1000Z-C14211
82Mikus MartinZS Vancurova Trnava1000Z-C14210
83Krajci HugoCvc Vcielka Puchov1018Z-C829
84Hadzima JanZS s MS Angely Merici Trnava1000Z-C828
85Chudo SimonSCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-C1127
86Drabek MatejNitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C826
87Kliestinec LukasSK Pecenady1000Z-C115
88Holly MartinSachovy Klub Holic1000Z-C1414
89Bobak SamuelZS Tribecska Topolcany1000Z-C813
90Kolejakova LuciaZS Vycapy Opatovce1000Z-D1102
91Kliestincova LeaSK Pecenady1000Z-D801
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -