Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Liga mládeže Spiša - 7.kolo [2019-04-13] - Poprad
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Rak MartinSk Doprastav Bratislava1169Z-C147123
2Ludrovsky SimonSo Tj Slovan Gelnica1000V-C146112
3Gollner MartinCVC Liptovsky Mikulas1051S-C116101
4Hyros SamuelPoprad1197V-C14690
5Dzimko DavidGymnazium Javorova Spisska Nova Ves1000V-C1485
6Duda DanielMSK KdV Kezmarok1000V-C14580
7Gyori Samuel1 Sk Kosice1193V-C14576
8Zrost DanielTj Slovan Smizany1000V-C11572
9Sebest JanSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C14569
10Oravec DominikMSK KdV Kezmarok1000V-C11566
11Morongova VanesaSk Bijacovce1114V-D14563
12Kapral RolandMSK KdV Kezmarok1103V-C1462
13Cabak MatejSachovy klub Sabinov1076V-C1161
14Straka SimonSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C1460
15Dzimko AdamGymnazium Javorova Spisska Nova Ves1000V-C1459
16Chovan SamuelPoprad1000V-C1458
17Matysak Richard1 Sk Kosice1000V-C857
18Sokolsky DavidTj Slovan Smizany1000V-C1156
19Selvek DavidSk CVC Lendak1000V-C1455
20Kalata MartinMSK KdV Kezmarok1000V-C1154
21Onderus AdamZs Komenskeho Smizany1000V-C1153
22Vresilovic MatusTj Slovan Smizany1000V-C11452
23Jadron MarekSpisska Nova Ves1000V-C14451
24Halcin AdrianSk CVC Lendak1000V-C14450
25Cernicky MartinMSK KdV Kezmarok1000V-C14449
26Hornik JanGymnazium D. Tatarku Poprad1000V-C14448
27Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska Tepla1103S-D14447
28Koscelnikova MonikaMSK KdV Kezmarok1000V-D8446
29Halcinova BlazenaCvc Lendak1000V-D11445
30Pitonak BorisCVC Poprad1000V-C14444
31Kovacova MariaZS s MS Liptovska Tepla1000S-D11443
32Markotan BrunoZS Pov sv kriza Smizany1000V-C8442
33Slatkovsky KristianMsk Spisske Vlachy1000V-C1141
34Kapitancikova KlaudiaZs Komenskeho Smizany1000V-D1440
35Matysak Alex1 Sk Kosice1000V-C839
36Tomajkova AndreaSk Tjls Vd Poprad1000V-D1138
37Jakub NikolajZS Velka Lomnica1000V-C1137
38Halcin ErikSk CVC Lendak1000V-C836
39Skokanova Sofia MariaZS a MS Spisska Teplica1000V-D1135
40Spak OliverSk CVC Lendak1000V-C1134
41Polcin FilipSpisska Teplica1000V-C833
42Cabakova AdelaSachovy klub Sabinov1000V-D8332
43Koperdak CyprianMsk Spisske Vlachy1000V-C11331
44Gurcik DanielZS Nad Medzou Spisska Nova Ves1000V-C14330
45Gardosik KristianZs Komenskeho Smizany1000V-C11329
46Choma SimonMSK KdV Kezmarok1000V-C11328
47Tomecek MaximilianCVC Poprad1000V-C14327
48Seliga AndrejSo Spisska Teplica1000V-C11326
49Mazak RyanMS Tatranska Kosice1000V-C8325
50Kovac MarosZS s MS Liptovska Tepla1000S-C8324
51Slatkovska SimonaSpisske Vlachy1000V-D11323
52Koscak NikolasCvc Lendak1000V-C11322
53Konopova BarboraSk CVC Lendak1000V-D11321
54Pisarcik PavolZS s MS A.V.Scherfela Poprad-Velka1000V-C11320
55Macaj StanislavSk Cvc Lendak1000V-C819
56Zekuciova MartinaZS Pov sv kriza Smizany1000V-D1118
57Sokolsky BorisMS Nejedleho Spisska Nova Ves1000V-C817
58Onderusova EmaZs Komenskeho Smizany1000V-D816
59Halcinova AlenaSk CVC Lendak1000V-D815
60Komara KristianSk Bijacovce1000V-C814
61Seligova MariaZS a MS Spisska Teplica1000V-D813
62Hockova DanielaSpojena skola Poprad1000V-D11212
63Zrost BystrikTj Slovan Smizany1000V-C11211
64Cervenova KarinZS a MS Spisska Teplica1000V-D11210
65Valko MatusSk Bijacovce1000V-C1129
66Palkovic FilipZS Ing Kozucha Spisska Nova Ves1000V-C828
67Sulik MartinCVC Poprad1000V-C1427
68Lorko HugoZs Komenskeho Smizany1000V-C1126
69Morihladko MaximilianZs Komenskeho Smizany1000V-C85
70Hradisky TobiasZs Komenskeho Smizany1000V-C114
71Stefancik LukasSk Bijacovce1000V-C113
72Baleja TomasZs Komenskeho Smizany1000V-C142
73Soltys SebastianGymnazium Kukucinova Poprad1000V-C141
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -