Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Jarný turnaj v rapid šachu [2019-05-11] - Bojnice
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Kulich FilipSk Povazske Podhradie1026Z-C8101
2Gollner MartinCVC Liptovsky Mikulas1051S-C11690
3Sitar AndrejNitriansky Sachovy Klub Nitra1097Z-C1179
4Kulich DanielSk Povazske Podhradie1058Z-C1468
5Marosi MichalCVC Junior Bojnice1069Z-C1163
6Volanek MarosSk Povazske Podhradie1165Z-C14558
7Hudak MichalSachy Reinter Kosice1063V-C11554
8Zelenka MatejSCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-C8550
9Strapec LukasSk Junior Cvc Banska Bystrica1331S-C1147
10Haasova TimeaSk Rajec1174S-D1144
11Libich OliverSk Komplet Modranka1039Z-C1141
12Belan MartinZS Tribecska Topolcany1101Z-C1440
13Dudonova VeronikaSk Povazske Podhradie1103Z-D1439
14Cirska NinaCVC Zilina1114S-D1438
15Jurik DominikSk Trencin1000Z-C11437
16Seles SamuelZs Tribecska Topolcany1102Z-C11436
17Dudova ViktoriaSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D11435
18Karaba RudolfZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C11434
19Kdyr PatrikCVC Detva1000S-C14434
20Sun MartinKsn Bratislava1044Z-C8432
21Holeckova EmaZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1027Z-D11431
22Matusikova TerezaZS Tribecska Topolcany1000Z-D11430
23Mikula BrunoCVC Prievidza1000Z-C11429
24Duda FilipSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C11428
25Balusik BranislavSk Povazske Podhradie1131Z-C1127
26Cirsky LuborCVC Zilina1000S-C826
27Ostrovnoj MatvijE-skola Prievidza1000Z-C14325
28Livnansky MichalZS s MS Ceska Bratislava1000Z-C8324
29Kipikasa Samuel RomanCVC Bojnice1000Z-C14323
30Lopasovsky ArturSk Komplet Modranka1000Z-C11322
31Kollar MatejCVC Junior Bojnice1000Z-C11321
32Kdyr DominikCVC Detva1000S-C11320
33Hudakova NinaSachy Reinter Kosice1090V-D11319
34Livnansky TomasZS s MS Ceska Bratislava1000Z-C8318
35Briatka MatusBojnice1000Z-C11317
36Jurikova DanielaCVC Detva1000S-D8316
37Skrib TomasCVC Junior Bojnice1000Z-C11315
38Jurik FilipCVC Detva1000S-C11314
39Paverova BarboraTsc - Msk Martin1106S-D11313
40Strapec TomasSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C812
41Hudec BenjaminCVC Prievidza1000Z-C1111
42Kipikasa JakubCVC Bojnice1000Z-C1110
43Libichova Romana EnyaSk Komplet Modranka1000Z-D119
44Wang SofiaCvc Junior Bojnice1000Z-D828
45Puss SilvesterTSM Slovan Bratislava1000Z-C827
46Zeisl RichardCvc Junior Bojnice1000Z-C1426
47Sunova MichaelaKSN Bratislava1000Z-D825
48Haasova NinaSK Rajec1000S-D824
49Dobosova ViktoriaSukromna ZS Nova Dubnica1000Z-D83
50Pazdera FilipBojnice1000Z-C112
51Wang MichalCvc Junior Bojnice1000Z-C811
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -