Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

OM Stropkov - 5.kolo [2019-05-17] - Stropkov
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Hudakova NinaSachy Reinter Kosice1090V-D116103
2Tokarcik JanZS B Krpelca Bardejov1309V-C11692
3Tokarcik PatrikZS B Krpelca Bardejov1389V-C1481
4Vojcek RadkoSK Stropkov-Svidnik1000V-C14570
5Mikitka NikolasCZS sv Juraja Svidnik1000V-C14565
6Hudak MichalSachy Reinter Kosice1063V-C11560
7Balon PeterZS B Krpelca Bardejov1000V-C11556
8Polackova EvaSK Stropkov-Svidnik1000V-D8552
9Kapitancikova KlaudiaZs Komenskeho Smizany1000V-D14549
10Kizak BorisCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C14546
11Jurcisin PatrikCZS sv Juraja Svidnik1000V-C14543
12Fedorisin PatrikZS s MS Havaj1000V-C1442
13Majda DominikCZS sv Juraja Svidnik1000V-C841
14Vylet MartinZS Konstantinova Stropkov1000V-C11440
15Biskupic AdamSk Komplet Modranka1000Z-C11439
16Demjan DavidZS Konstantinova Stropkov1000V-C11438
17Onderus AdamZs Komenskeho Smizany1000V-C11437
18Klocek TobiasSK Stropkov-Svidnik1000V-C11436
19Zavacka SofiaZS s MS Havaj1000V-D14435
20Andrejco FrederikZS s MS Havaj1000V-C14434
21Markotan BrunoZS Pov sv kriza Smizany1000V-C8433
22Tirko MartinCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C11432
23Fedak AdrianZS s MS Bukovce1000V-C14431
24Jalcak JakubCZS sv Juraja Svidnik1000V-C14430
25Choma NikolasZS s MS Bukovce1000V-C14429
26Badzik MartinZS Pov sv kriza Smizany1000V-C828
27Boksansky PeterCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C1427
28Gramatova KatarinaZS s MS Havaj1000V-D1426
29Halcikova EvaCZS sv Juraja Svidnik1000V-D1125
30Rohac MichalSpojena skola Svidnik1000V-C8324
31Hanikova NinaSpojena skola Svidnik1000V-D8323
32Semanikova BiankaSpojena skola Svidnik1000V-D11322
33Jalcakova ZuzanaCZS sv Juraja Svidnik1000V-D14321
34Zelinka IvanZS s MS Havaj1000V-C14320
35Mulikova SimonaZS s MS Bukovce1000V-D14319
36Mihalicova EmaCZS sv Juraja Svidnik1000V-D14318
37Musil JakubCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C11317
38Tkac TomasSpojena skola Svidnik1000V-C11316
39Savinec FilipCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C11315
40Sasarak JakubCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C814
41Prusak MatusCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C1413
42Surdenik AlexCZS sv Juraja Svidnik1000V-C812
43Stovka DavidZS Mlynska Stropkov1000V-C1111
44Marcincak MarkoZS s MS Bukovce1000V-C1110
45Pavlik MilosZS s MS Havaj1000V-C1429
46Onderusova EmaZs Komenskeho Smizany1000V-D828
47Zajac RadoslavZS s MS Bukovce1000V-C1127
48Buckova NataliaZS s MS Bukovce1000V-D1426
49Kovc DominikZS s MS Bukovce1000V-C1425
50Sandrik OliverCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C1124
51Hegedusova VanesaZS s MS Havaj1000V-D1423
52Kovc DavidZS s MS Bukovce1000V-C112
53Blanar DavidCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C1111
-Sasarak JozefCZS sv. Petra a Pavla StropkovC6-
-Tokarcikova DianaZS B Krpelca BardejovC6-
-Samko EnrikoCZS sv. Juraja SvidnikC-
-Jalcakova MiriamCZS sv. Juraja SvidnikC4-
-Choma AdrianZS s MS BukovceC4-
-Marcincakova AngelikaZS s MS BukovceC-
-Konar TobiasZS Mlynska StropkovC3-
-Andrejco JurajZS s MS HavajC3-
-Ivanco Lukas MilanZS Mlynska StropkovC3-
-Reiter OliverZS Mlynska StropkovC-
-Palickova AlexandraZS s MS BukovceC-
-Holod DanielCZS sv. Petra a Pavla StropkovC-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -