Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Šarišská liga mládeže - 6.kolo [2019-05-18] - Bardejov
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Magda FilipSachovy klub Sabinov1157V-C11693
2Petrus DanielSlavia Pu Presov1234V-C1182
3Tokarcik PatrikZS B Krpelca Bardejov1389V-C1471
4Marcin RichardSlavia Pu Presov1061V-C14560
5Onderus AdamZs Komenskeho Smizany1000V-C11555
6Mantic AndrejZS Wolkerova Bardejov1000V-C11550
7Matysak Richard1 Sk Kosice1000V-C8546
8Tokarcik JanZS B Krpelca Bardejov1309V-C11542
9Balon PeterZS B Krpelca Bardejov1000V-C1139
10Bujnak TomasZS Lesnicka Presov1000V-C1436
11Cukerova LiviaSachovy klub Sabinov1386V-D1133
12Matysak Alex1 Sk Kosice1000V-C832
13Ziman DamianZS Srobarova Presov1000V-C1131
14Polackova EvaSK Stropkov-Svidnik1000V-D8430
15Magdova LuciaSachovy klub Sabinov1156V-D8429
16Marcinkova LydiaSlavia Pu Presov1000V-D11428
17Klocek TobiasSK Stropkov-Svidnik1000V-C11427
18Martynek FilipSlavia Pu Presov1046V-C11426
19Vojcek RadkoSK Stropkov-Svidnik1000V-C14425
20Zrost BystrikTj Slovan Smizany1000V-C11424
21Markotan BrunoZS Pov sv kriza Smizany1000V-C8423
22Guliga MarcelZS B Krpelca Bardejov1000V-C1422
23Kasarda AdamSK Stropkov-Svidnik1000V-C1421
24Zrost DanielTj Slovan Smizany1000V-C1120
25Roman JakubSK BLS Bardejov1057V-C11319
26Krajnakova MartinaSlavia Pu Presov1000V-D11318
27Bauer TeodorZS Ceskoslovenskej armady Presov1000V-C8317
28van Veldhoven XavieraZS Wolkerova Bardejov1000V-D14316
29Polomsky PeterZS B Krpelca Bardejov1000V-C14315
30Krajnak MartinZS Komenskeho Bardejov1000V-C14314
31van Veldhoven BroderickZS Wolkerova Bardejov1000V-C11313
32Salokova StelaZS Kupelna Presov1000V-D8312
33Petrisak TomasSK BLS Bardejov1000V-C811
34Mackova HanaGymnazium Konstantinova Presov1000V-D1410
35Partilova VanessaZS Lesnicka Presov1000V-D89
36Lanik AdamPresov, ZS Csl.armady1000V-C118
37Novakova KatarinaZS Kupelna Presov1000V-D1127
38Onderusova EmaZs Komenskeho Smizany1000V-D826
39Krajnakova NinaZS Lesnicka Presov1000V-D825
40Bialoncikova MartinaZS Lesnicka Presov1000V-D824
41Petrisakova KarolinaSK BLS Bardejov1000V-D1423
42Gargalovic MatejSachovy Klub Sabinov1000V-C822
43Jurcik RichardZS Kupelna Presov1000V-C1111
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -