Nezabudnite na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX. Poplatok je potrebné uhradiť do 31.1.2020 (pre hráčov, ktorí odohrajú prvý turnaj po tomto termíne, platí termín úhrady do 10 dní po odohratí prvého turnaja)

Viac info nájdete v sekcii na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Jesenný šachový festival v Cenade [2019-10-19] - Bratislava
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Sitar AndrejNitriansky sachovy klub Nitra1097Z-C148122
2Kubikova NinaKsn Bratislava1293Z-D147111
3Romanova ElaSk Skalica1415Z-D147100
4Havaldova NataliaKsn Bratislava1160Z-D11789
5Lopasovsky ArturSk Komplet Modranka1085Z-C14784
6Meszaros Casey RyanKsn Bratislava1235Z-C1179
7Adamec MarosSachovy Klub Dubravan1301Z-C1475
8Horvathova HanaSk Slovan Bratislava1208Z-D1171
9Libich OliverSk Komplet Modranka1279Z-C14668
10Machovic MaximSk Komplet Modranka1000Z-C11665
11Letasi JakubSzs Cenada Bratislava1000Z-C11662
12Jurik DominikSk Trencin1139Z-C14661
13Vasko MatejLokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C11660
14Biskupic AdamSk Komplet Modranka1060Z-C14659
15Barnas NorbertKs Pezinok1000Z-C14658
16Krisko VladimirSk Slovan Bratislava1159Z-C14657
17Jursova ElenaLokomotiva Caissa Bratislava1121Z-D14656
18Livnansky MichalSk Doprastav Bratislava1184Z-C1155
19Hronec TadeasSk Doprastav Bratislava1155Z-C1154
20Libich SimonSk Komplet Modranka1124Z-C1453
21Hrankova AdelaSzs Gorkeho Skalica1000Z-D14552
22Vanko WilliamTSM Slovan Bratislava1000Z-C8551
23Kozub LukasSk Doprastav Bratislava1000Z-C11550
24Sun MartinKsn Bratislava1021Z-C11549
25Travnicek TeoTSM Slovan Bratislava1000Z-C14548
26Dubanova KristinaSk Skalica1136Z-D14547
27Botka FilipNitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11546
28Pechociakova PetraPiaristicka spojena skola Nitra1000Z-D14545
29Vrabel Michal JurajSk Doprastav Bratislava1000Z-C11544
30Vesely FilipSZS Kysucka Senec1000Z-C14543
31Siagi JakubSzs Cenada Bratislava1000Z-C14542
32Vanco ViktorBratislavska sachova akademia1000Z-C11541
33Jancik JamesSk Skalica1000Z-C1440
34Richter MichalSzs Cenada Bratislava1000Z-C1439
35Vadila LukasGymnazium Grosslingova Bratislava1000Z-C1438
36Hlavacik AdamBratislavska sachova akademia1000Z-C1437
37Osadsky SamuelZahoracky Sachovy Klub1000Z-C1136
38Lorincz MarekNitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C1435
39Bachleda OskarSzs Cenada Bratislava1000Z-C1134
40Tichy GregorSzs Cenada Bratislava1000Z-C11433
41Sunova MichaelaKsn Bratislava1038Z-D8432
42Globa AndriyBISB Bratislava1000Z-C11431
43Osadsky DamianZahoracky Sachovy Klub1000Z-C14430
44Tonhajzer MatusLokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C11429
45Matis MatusZS Kuliskova Bratislava1000Z-C11428
46Kroupova VeronikaSk Skalica1000Z-D11427
47Drabek MatejNitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11426
48Valentova ViktoriaSZS Gorkeho Skalica1000Z-D11425
49Zaborsky RichardNitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11424
50Skrinar RichardKruzok Slovan Bratislava1000Z-C11423
51Osadan DavidZS Ostredkova Bratislava1000Z-C11422
52Valent TheoKsn Bratislava1000Z-C8421
53Barcak VladimirSkalica1000Z-C1420
54Duk PeterSpojena skola sv. Frantiska Bratislava1000Z-C1119
55Machovicova AlexandraSk Komplet Modranka1000Z-D1118
56Shykhnenko HryhorijZS Kuliskova Bratislava1000Z-C1117
57Kolejakova LuciaNitriansky sachovy klub Nitra1000Z-D11316
58Kosut SimonSk Komplet Modranka1000Z-C11315
59Livnansky TomasSk Doprastav Bratislava1000Z-C8314
60Badura MartinSZS Kysucka Senec1000Z-C11313
61Ruzickova LenkaSpojena skola sv. Frantiska Bratislava1000Z-D11312
62Litvin MatejSukromna Zs Nova Dubnica1000Z-C8311
63Parak MatusCVC Malacky1000Z-C11310
64Repa MatusTSM Slovan Bratislava1000Z-C839
65Puss SilvesterTsm Slovan Bratislava1000Z-C118
66Pridalova LeaSzs Cenada Bratislava1000Z-D87
67Kajanek OskarBratislavska sachova akademia1000Z-C116
68Tichy FrederikSzs Cenada Bratislava1000Z-C145
69Dobrovic RadovanZS Turnianska Bratislava1000Z-C84
70Kovacikova SimonaSzs Cenada Bratislava1000Z-D83
71Psotna RomanaTSM Slovan Bratislava1000Z-D82
72Novak JakubZS Kuliskova Bratislava1000Z-C1111
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -