Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Košická žiacka liga - 1.turnaj [2019-10-26] - Košice
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Polomsky TomasSachy Reinter Kosice1335V-C1498
2Szaszak LukasZS Zlata Roznava1120V-C1187
3Magda FilipSachovy Klub Sabinov1214V-C11576
4Hudak MichalSachy Reinter Kosice1075V-C11565
5Ziman DamianSlavia Pu Presov1070V-C11560
6Volohda AlexSachy Reinter1036V-C14555
7Koos TobiasZS Zlata Roznava1000V-C14551
8Strakova AdrianaZS Zlata Roznava1000V-D1447
9Cukerova LiviaSachovy Klub Sabinov1005V-D1144
10Burdza LukasCVC Orgovanova Kosice1101V-C1441
11Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska Tepla1091S-D14438
12Cabakova AdelaSachova Akademia Pesiaci Sabinov1114V-D11437
13Mazak RyanTj Slavia Kosice1108V-C8436
14Slatkovsky Kristian1.Sk Tatran Spisske Vlachy1000V-C11435
15Bodor LeoLucenec1000S-C14434
16Kacmarik AdamSlavia Pu Presov1000V-C11433
17Kostelnik MichalSachovy Klub Sabinov1193V-C14432
18Krajnakova MartinaSlavia Pu Presov1058V-D11431
19Hudakova NinaSachy Reinter Kosice1049V-D14430
20Salokova StelaSlavia Pu Presov1052V-D11429
21Lukac TomasZS Zlata Roznava1000V-C14428
22Ammer ErikZS Hroncova Kosice1000V-C1127
23Adamova PatriciaMoldava nad Bodvou1000V-D1426
24Gyori Samuel1 Sk Kosice1326V-C14325
25Koperdak Cyprian1.Sk Tatran Spisske Vlachy1000V-C11324
26Andrejko JurajSachy Reinter Kosice1000V-C11323
27Gay LukasSachy Reinter Kosice1000V-C11322
28Magdova LuciaSachovy Klub Sabinov1075V-D11321
29Sec AdrianSachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-C14320
30Dubovska LeaCVC Orgovanova Kosice1000V-D11319
31Cabak MatejSachova Akademia Pesiaci Sabinov1103V-C11318
32Lazarova DominikaZS Zlata Roznava1000V-D14317
33Spisak PeterCVC Orgovanova Kosice1000V-C14316
34Bauer TeodorSlavia Pu Presov1000V-C11315
35Szaszak MatejZS Zlata Roznava1087V-C11314
36Gyori David1 Sk Kosice1000V-C1413
37Hegedus PatrikMoldava nad Bodvou1000V-C1412
38Formanek ErikCVC ABC Presov1000V-C1111
39Kandrac FilipSachy Reinter Kosice1000V-C11210
40Korcek DorianSachy Reinter Kosice1000V-C1129
41Kostelnik MarkoSachovy Klub Sabinov1000V-C1128
42Borecky DavidCVC ABC Presov1000V-C1427
43Klema DavidSachy Reinter Kosice1000V-C826
44Rokosna PatriciaSachovy klub Sabinov1000V-D1125
45Trojan SamuelCVC ABC Presov1000V-C1424
46Muller TomasSachy Reinter Kosice1000V-C823
47Lanik AdamSlavia Pu Presov1000V-C112
48Slatkovsky Benjamin1.Sk Tatran Spisske Vlachy1000V-C1111
-Koska JiriSk Bls BardejovC6-
-Badinka AdamIndividualny ClenC6-
-Ballo FilipSk PodpolanieC5-
-Baranec LukasPresov, CVC ABCC5-
-Lukac DominikPresov, CVC ABCC-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -