Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Košická žiacka liga - 3.turnaj [2019-12-07] - Košice
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Magda FilipSachovy Klub Sabinov1214V-C116103
2Gyori Samuel1 Sk Kosice1326V-C1492
3Szaszak LukasZS Zlata Roznava1120V-C11581
4Volohda AlexSachy Reinter1036V-C14570
5Mazak RyanTj Slavia Kosice1108V-C8565
6Polackova EvaSK Stropkov-Svidnik1071V-D11560
7Szaszak MatejZS Zlata Roznava1087V-C11556
8Cukerova LiviaSachovy Klub Sabinov1005V-D11552
9Lukac TomasZS Zlata Roznava1000V-C14549
10Ammer ErikZS Hroncova Kosice1000V-C11546
11Burdza LukasCVC Orgovanova Kosice1101V-C1443
12Kostelnik MichalSachovy Klub Sabinov1193V-C14442
13Andrejko JurajSachy Reinter Kosice1000V-C11441
14Strakova AdrianaZS Zlata Roznava1000V-D14440
15Kriska AlexanderSachy Reinter1137V-C11439
16Hegedus PatrikMoldava nad Bodvou1000V-C14438
17Rerko Samuel1 Sk Kosice1112V-C14437
18Kacmarik AdamSlavia Pu Presov1000V-C11436
19Adamova PatriciaMoldava nad Bodvou1000V-D14435
20Polomsky TomasSachy Reinter Kosice1335V-C14434
21Ropovik SamuelZS Druzstevna Pri Hornade1149V-C11433
22Lazarova DominikaZS Zlata Roznava1000V-D14432
23Marcinkova LydiaSlavia Pu Presov1117V-D11431
24Spisak PeterCVC Orgovanova Kosice1000V-C14430
25Ziman DamianSlavia Pu Presov1070V-C1129
26Seliga FilipCVC Orgovanova Kosice1362V-C1428
27Sec AdrianSachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-C1427
28Cabakova AdelaSachova Akademia Pesiaci Sabinov1114V-D11326
29Krajnakova MartinaSlavia Pu Presov1058V-D11325
30Scholtes RichardZS Kupelna Presov1000V-C11324
31Hricko SebastianZS Kupelna Presov1000V-C11323
32Cabak MatejSachova Akademia Pesiaci Sabinov1103V-C11322
33Kostelnik MarkoSachovy Klub Sabinov1000V-C11321
34Magdova LuciaSachovy Klub Sabinov1075V-D11320
35Solar TomasSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C14319
36Ernst PeterSachova akademia pesiaci Sabinov1000V-C14318
37Grobarcik MartinSachovy Klub Sabinov1000V-C14317
38Salokova StelaSlavia Pu Presov1052V-D11316
39Trojanovic FilipSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C1415
40Mackova HanaSlavia Pu Presov1000V-D1414
41Janicakova SandraCVC Velke Kapusany1000V-D1113
42Kollar AdrianSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C1112
43Kliment LadislavCVC Orgovanova Kosice1000V-C1111
44Kollar BenjaminSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C810
45Lukacin SimonCVC Orgovanova Kosice1000V-C1129
46Dlugos LucasSachovy klub Sabinov1000V-C828
47Ondikova DianaKosice, ZS Abovska 361000V-D1427
48Magulakova LauraZS Kupelna Presov1000V-D826
49Rokosna PatriciaSachovy klub Sabinov1000V-D1125
50Michalsky SimonSachovy Klub Sabinov1000V-C824
51Maricak DamianCVC Orgovanova Kosice1000V-C83
52Slivkova EmaSachovy Klub Sabinov1000V-D812
53Gargalovic MatejSachovy Klub Sabinov1000V-C811
-Bidulsky Matej1. Sk KosiceC-
-Elias DavidSachovy Klub SabinovC6-
-Marcin RichardTj Slavia Pu PresovC-
-Pruska FilipKosice, CVC Orgovanova 5C4-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -