Nezabudnite na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX. Poplatok je potrebné uhradiť do 31.1.2020 (pre hráčov, ktorí odohrajú prvý turnaj po tomto termíne, platí termín úhrady do 10 dní po odohratí prvého turnaja)

Viac info nájdete v sekcii na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Šachový kráľ Rajca [2019-11-30] - Rajec
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Vastik TomasCvc Vcielka Puchov1242Z-C14117
2Kulich FilipSk Povazske Podhradie1165Z-C116106
3Volanek MarosSk Povazske Podhradie1233Z-C14695
4Vastik LukasCvc Vcielka Puchov1377Z-C1484
5Sosovickova MartinaSukromna Zs Nova Dubnica1304Z-D1179
6Strapec LukasSk Junior Cvc Banska Bystrica1382S-C11574
7Kulich DanielSk Povazske Podhradie1370Z-C14570
8Carnecky ViliamCVC Zilina1366S-C11566
9Franek MartinCVC Zilina1339S-C14563
10Mrmusova MagdalenaTj Slavia Caissa Cadca1191S-D14560
11Dudonova VeronikaSk Povazske Podhradie1220Z-D14557
12Marosi MichalPiaristicka ZS F Hanaka Prievidza1194Z-C11556
13Haasova TimeaSk Rajec1516S-D1155
14Jurik DominikSk Trencin1139Z-C1454
15Kapitulcin MatejCVC Zilina1112S-C1453
16Dorusa SimonCVC Zilina1141S-C1152
17Balusik BranislavSk Povazske Podhradie1083Z-C1451
18Sevcik OndrejMKSS SK Kysucke Nove Mesto1017S-C1150
19Smatana TiborZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C1149
20Zelenka MatejSks Dubnica nad Vahom1181Z-C11448
21Kekely RichardCVC Zilina1055S-C8447
22Cibicek PeterSukromna Zs Nova Dubnica1000Z-C11446
23Cirska NinaCVC Zilina1193S-D14445
24Cirsky LuborCVC Zilina1157S-C11444
25Tvrdy SimonTJ Slavia Caissa Cadca1000S-C8443
26Kosperova SaraKSS Rajec1000S-D14442
27Smatana ViktorZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C14442
28Janicek JakubCVC Zilina1042S-C14440
29Marko PatrikCVC Prievidza1000Z-C14439
30Valentovicova KlaraCVC Zilina1000S-D11438
31Taziar DavidCVC Prievidza1000Z-C8437
32Tothova KatarinaCVC Zilina1000S-D11436
33Mikula BrunoCVC Prievidza1000Z-C1435
34Strapec TomasSk Junior Cvc Banska Bystrica1074S-C1134
35Blasko LukasMKSS SK Kysucke Nove Mesto1232S-C1433
36Elias SimonCVC Zilina1000S-C1132
37Mojzis TobiasCVC Bojnice1000Z-C1131
38Devera MatusCVC Zilina1039S-C14330
39Pitak PatrikCVC Zilina1039S-C8329
40Guzy AndrejZS Dolne Kockovce1000Z-C11328
41Krajci HugoCvc Vcielka Puchov1000Z-C11327
42Haasova NinaSk Rajec1000S-D8326
43Kavec DenisSk Rajec1000S-C14325
44Durech SebastianZS Lipova Rajec1000S-C11324
45Chladek AdamCVC Zilina1000S-C14323
46Elias FedorCVC Zilina1000S-C8322
47Fialka RichardCVC Junior Bojnice1000Z-C11321
48Wang SofiaCVC Junior Bojnice1000Z-D8320
49Faktor LukasZS Dolne Kockovce1000Z-C8319
50Orgon MichalZS Velkomoravska Trencin1000Z-C818
51Kosper OndrejKSS Rajec1000S-C1117
52Burdejova SimonaZS Dolne Kockovce1000Z-D1116
53Faktor FilipZS Dolne Kockovce1000Z-C1115
54Cipov KarolinaCVC Junior Bojnice1000Z-D814
55Matejka DankoKSS Rajec1000S-C813
56Stauderova AlicaCVC Zilina1000S-D812
57Zajacka RomanCVC Prievidza1000Z-C11211
58Litvin MatejSukromna Zs Nova Dubnica1000Z-C8210
59Katrik LeonardPovazska Bystrica1000Z-C1129
60Majtan MaximCVC Junior Bojnice1000Z-C828
61Wang MichaelCVC Junior Bojnice1000Z-C827
62Galia MarcusCVC Zilina1000S-C826
63Fialkova ZojaCVC Junior Bojnice1000Z-D85
64Majtan TimotejCVC Junior Bojnice1000Z-C84
65Tajdar AdamTj Slavia Caissa Cadca1000S-C83
66Markova LauraCVC Prievidza1000Z-D112
67Mojzisova TimeaCVC Bojnice1000Z-D811
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -