Nezabudnite na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX. Poplatok je potrebné uhradiť do 31.1.2020 (pre hráčov, ktorí odohrajú prvý turnaj po tomto termíne, platí termín úhrady do 10 dní po odohratí prvého turnaja)

Viac info nájdete v sekcii na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Šachový turnaj sv. Mikuláša [2019-12-11] - Topoľčany
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Piroska SamuelNitrianska sachova akademia1229Z-C1489
2Bujnova KarolinaZS sv Don Bosca Topolcany1083Z-D14678
3Seles SamuelZs Tribecska Topolcany1206Z-C1467
4Jurik DominikSk Trencin1139Z-C1456
5Meszaros Casey RyanKsn Bratislava1235Z-C11551
6Karaba RudolfZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C11546
7Ducky AdamZs Tribecska Topolcany1000Z-C14542
8Tarina PeterZS Tribecska Topolcany1042Z-C11538
9Simunek MatejTj Slavia Caissa Cadca1241S-C1135
10Mikula BrunoCVC Prievidza1000Z-C14432
11Sloboda RudolfZs Tribecska Topolcany1107Z-C14429
12Bobak AlexanderZs Tribecska Topolcany1000Z-C11428
13Hudec BenjaminCvc Prievidza1000Z-C11427
14Matusikova TerezaZs Tribecska Topolcany1000Z-D14426
15Kosecky SebastianZS Tribecska Topolcany1116Z-C11425
16Bujnova DominikaZS sv Don Bosca Topolcany1024Z-D11424
17Piesecka VivienNitrianska sachova akademia1000Z-D11423
18Mikulas OndrejZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C11422
19Chabron JanNitrianska Sachova Akademia1000Z-C1121
20Kralik TimotejZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C14320
21Silhavy PeterZS s MS Trakovice1000Z-C14319
22Seges DanielZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C14318
23Osvald TomasZS s MS Trakovice1000Z-C14317
24Magdolen FilipZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C14316
25Orolin LukasZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C14315
26Cepka MatejZS s MS Trakovice1000Z-C14314
27Bobak SamuelZs Tribecska Topolcany1000Z-C8313
28Stankova LilianaZS Tribecska Topolcany1000Z-D14312
29Vaclavik SamuelZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C1111
30Mihal DavidZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C1110
31Ballo MartinZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C119
32Fiantokova NataliaZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-D118
33Magdolen MartinZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C117
34Irbis AykZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C86
35Krajcovic LukasZS s MS Trakovice1000Z-C1425
36Zajacka RomanCVC Prievidza1000Z-C1124
37Gajdos JakubZS J Holleho Topolcany1000Z-C1123
38Hajduk CarmenZS sv Ladislava Topolcany1000Z-D112
39Sula DenisZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C1111
-Belan MartinZs Tribecska TopolcanyC5-
-Laudon ViliamZs Sv Ladislava TopolcanyC4-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -