Nezabudnite na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX. Poplatok je potrebné uhradiť do 31.1.2020 (pre hráčov, ktorí odohrajú prvý turnaj po tomto termíne, platí termín úhrady do 10 dní po odohratí prvého turnaja)

Viac info nájdete v sekcii na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Novoročný turnaj Banská Bystrica [2020-01-05] - Banská Bystrica
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Bodor LeoLucenec1000S-C14691
2Dudova ViktoriaSk Junior Cvc Banska Bystrica1094S-D1480
3Biskupic AdamSk Komplet Modranka1060Z-C14569
4Jurik DominikSk Trencin1139Z-C14558
5Strapec LukasSk Junior Cvc Banska Bystrica1382S-C11553
6Sklenka NatanaelSk Opevnenie Banska Stiavnica1000S-C14548
7Duda FilipSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C1144
8Strisko MatejSzs Cenada Bratislava1000Z-C1140
9Smatana TiborZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C1137
10Gajdos GregorSk Opevnenie Banska Stiavnica1000S-C1434
11Smatana ViktorZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C1431
12Benicky Jakub SimonSk Junior Cvc Banska Bystrica1233S-C14430
13Jozefik AlexZS M.R.Stefanika Lucenec1000S-C14429
14Jurga DanielZS IX. Zvolen1000S-C11428
15Paksi AlexanderSks Dubnica nad Vahom1000Z-C11427
16Valentova SophiaKsn Bratislava1068Z-D11426
17Paverova BarboraTsc - Msk Martin1027S-D11425
18Trubianska LauraSk Junior Cvc Banska Bystrica1031S-D14424
19Berkova AgataSk Junior Cvc Banska Bystrica1054S-D1123
20Morova JaroslavaBanska Bystrica1000S-D1122
21Ruzova ValeriaSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D1421
22Valent TheoKsn Bratislava1000Z-C8320
23Strapec TomasSk Junior Cvc Banska Bystrica1074S-C11319
24Koronczi TobiasCVC Lucenec1000S-C11318
25Mikus AlexanderSk Junior Cvc Banska Bystrica1107S-C11317
26Kdyr DominikSk Garde Cvc Detva1000S-C11316
27Chudy JakubSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C11315
28Jurik FilipSk Garde Cvc Detva1000S-C14314
29Tothova KatarinaCVC Zilina1000S-D1113
30Trubiansky Gabriel MarianSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C1112
31Jurikova DanielaSk Garde Cvc Detva1000S-D1111
32Stricova Julia NelaLiptovska Sachova Skola1000S-D810
33Dudova KarinSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D89
34Mikusova MartinaSk Junior Cvc Banska Bystrica1116S-D1428
35Kubiny MarianZS u Filipa Banska Bystrica1000S-C827
36Cervenak MartinZS S Cambela Slovenska Lupca1000S-C1126
37Stricova Viktoria LeaSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D825
38Baboty DanielCVC Banska Bystrica1000S-C84
39Kara Lukas KristianZs Radvanska Banska Bystrica1000S-C113
40Androsenko SevaSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C82
41Toth MarosCVC Banska Bystrica1000S-C801
-Tichy TomasPrahaC6-
-Tichy JanPrahaC-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -