Nezabudnite na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX. Poplatok je potrebné uhradiť do 31.1.2020 (pre hráčov, ktorí odohrajú prvý turnaj po tomto termíne, platí termín úhrady do 10 dní po odohratí prvého turnaja)

Viac info nájdete v sekcii na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Reinter Grand prix - 2.turnaj - Mikulášsky [2019-12-14] - Humenné
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Smetana PeterSachy Reinter1433V-C1491
2Bilik MatejSachy Reinter1218V-C11580
3Kridlova BarboraSachy Reinter Humenne1282V-D14569
4Kuskov OliverSachy Reinter1100V-C14558
5Macinsky JakubSachy Reinter1000V-C14553
6Volohda AlexSachy Reinter1036V-C14548
7Hudak JanZS Studentska Snina1000V-C1444
8Kriska AlexanderSachy Reinter1137V-C1140
9Kovac RadovanSachy Reinter1062V-C1137
10Burdza LukasCVC Orgovanova Kosice1101V-C1434
11Vojcek RadkoSK Stropkov-Svidnik1124V-C1431
12Lucova KarolinaSachy Reinter1137V-D14430
13Kurimsky KristianSk Zemplin Michalovce1029V-C14429
14Hunara AurelZS Studentska Snina1000V-C14428
15Hrickova NellaSachy Reinter Snina1000V-D14427
16Cornanicova MichaelaZS Studentska Snina1000V-D11426
17Porvaznik JurajSachy Reinter1000V-C11425
18Sabovcik DanielMichalovce1000V-C11424
19Kocurova VanessaZS Studentska Snina1000V-D1123
20Harakal FilipZS Modra nad Cirochou1000V-C1422
21Vagasky PatrikLackovce1000V-C1121
22Ungrady OndrejSachy Reinter Humenne1000V-C1120
23Hennel JergusHumenne1000V-C1119
24Faltus LudovitMichalovce1000V-C11318
25Harakal AdamZS Modra nad Cirochou1000V-C14317
26Salokova StelaSlavia Pu Presov1052V-D11316
27Szczygel ViktorZS Modra nad Cirochou1000V-C11315
28Terkos PeterSachy Reinter1000V-C11314
29Sicak AlexZS Studentska Snina1000V-C11313
30Blaha LukasSachy Reinter1000V-C11312
31Valach PatrikSk Zemplin Michalovce1000V-C11311
32Rilakova JanaZS Studentska Snina1000V-D1110
33Hudakova EmmaZS Studentska Snina1000V-D149
34Aliji AlexZS Studentska Snina1000V-C1128
35Novobilsky KristianZS Modra nad Cirochou1000V-C1427
36Muller TomasSachy Reinter Kosice1000V-C826
37Szczygel SamuelZS Modra nad Cirochou1000V-C825
38Micaj IvanSachy Reinter1000V-C1124
39Cubak MartinHumenne1000V-C813
40Novobilska ZuzanaZS Modra nad Cirochou1000V-D1112
41Hunarova OliviaZS Studentska Snina1000V-D801
-Koska JiriSk Bls BardejovC-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -