Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Talent - 4.turnaj [2020-01-25] - Liptovský Mikuláš
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Gollner MartinLiptovska sachova skola1250S-C11120
2Vastik LukasCvc Vcielka Puchov1377Z-C146109
3Strapec LukasSk Junior Cvc Banska Bystrica1382S-C11698
4Duda DanielMSK KdV Kezmarok1348V-C1487
5Dorusa SimonCVC Zilina1141S-C1182
6Olexova LauraSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1157V-D1477
7Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska Tepla1091S-D1473
8Zrost DanielMsk Spisska Nova Ves1000V-C1169
9Goc MatusCVC Liptovsky Mikulas1170S-C14566
10Vastik TomasCvc Vcielka Puchov1242Z-C14563
11Kusy AdamLiptovska sachova skola1211S-C11560
12Zihlavnik MartinSk Ruzomberok1000S-C14559
13Onderus AdamZs Komenskeho Smizany1000V-C1458
14Kluska DavidOravska sachova skola1121S-C857
15Selvek JanSk CVC Lendak1000V-C1456
16Selvek DavidSk CVC Lendak1155V-C1455
17Kapral RolandMsk Kdv Kezmarok1047V-C1454
18Elias SimonCVC Zilina1000S-C11453
19Vresilovic MatusMsk Spisska Nova Ves1000V-C11452
20Kluska LukasOravska sachova skola1330S-C11451
21Slusnakova EliskaOsk Renop Liptovska Tepla1000S-D14450
22Balko MarekKalameny1000S-C14449
23Oravec DominikMSK KdV Kezmarok1000V-C11448
24Dudova ViktoriaSk Junior Cvc Banska Bystrica1094S-D14447
25Konopova BarboraSk CVC Lendak1055V-D14446
26Moravcik AlexCVC Liptovsky Mikulas1000S-C8445
27Zrost BystrikMsk Spisska Nova Ves1000V-C11444
28Koscelnikova MonikaMSK KdV Kezmarok1089V-D11443
29Zihlavnik JakubSk Ruzomberok1000S-C14442
30Glejtek SamuelZS s MS Zakamenne1000S-C14441
31Duda FilipSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C1140
32Morova JaroslavaBanska Bystrica1000S-D1139
33Stricova Julia NelaLiptovska Sachova Skola1000S-D838
34Halcinova AlenaSk CVC Lendak1000V-D1137
35Papay AurelCVC Liptovsky Mikulas1000S-C1136
36Kalata MartinMsk Kdv Kezmarok1000V-C1135
37Lizak MartinSk Cvc Lendak1000V-C1434
38Halcin ErikSk CVC Lendak1000V-C1133
39Saran AlexCVC Liptovsky Mikulas1000S-C11332
40Mahut AlexSk Ruzomberok1000S-C11331
41Kolencik LukasOravska Sachova Skola1000S-C14330
42Strapec TomasSk Junior Cvc Banska Bystrica1074S-C11329
43Markotan BrunoZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C8328
44Onderusova EmaZS Komenskeho Smizany1000V-D11327
45Kocurova ValeriaOravska Sachova Skola1000S-D11326
46Dalak TeodorSachovy Klub Brezno1000S-C11325
47Halcin AdrianSk CVC Lendak1000V-C14324
48Janecko TomasZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C11323
49Badzik MartinZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C8322
50Fronko OndrejCVC Liptovsky Mikulas1030S-C11321
51Kakus OliverOravska Sachova Skola1000S-C14320
52Pitak PatrikCVC Zilina1039S-C819
53Kovac MarosZS s MS Liptovska Tepla1000S-C818
54Dudova KarinSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D817
55Elias FedorCVC Zilina1000S-C816
56Fridman JakubZS JDM L.Hradok1000S-C1115
57Madlenak MatusLiptovska Sachova Skola1000S-C14214
58Kovacova MariaZS Janka Krala Lipt Mikulas1000S-D11213
59Lucivnak MarcelZS s MS Zakamenne1000S-C11212
60Marlenga SimonOravska Sachova Skola1000S-C14211
61Bernath PeterSk Bijacovce1000V-C14210
62Sotnik SimonCVC Liptovsky Mikulas1000S-C829
63Gonsorova DominikaZS s MS Zakamenne1000S-D1428
64Stefancik LukasSk Bijacovce1000V-C1427
65Milan TomasLiptovsky Mikulas1000S-C826
66Stauderova AlicaCVC Zilina1000S-D825
67Podstavkova JuliaZS s MS Oravska Lesna1000S-D144
68Stricova Viktoria LeaSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D813
69Suchanek FilipOravska Sachova Skola1000S-C1412
70Lassakova TatianaOravska Sachova Skola1000S-D1401
-Morongova VanesaSk BijacovceC5-
-Sefcik RichardSk BijacovceC-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -