Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Talent - 5.turnaj [2020-02-22] - Liptovský Mikuláš
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Hudak MichalSachy Reinter Kosice1075V-C116114
2Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska Tepla1091S-D146103
3Olexova LauraSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1157V-D1492
4Strapec LukasSk Junior Cvc Banska Bystrica1382S-C11581
5Gollner MartinLiptovska sachova skola1250S-C11576
6Kusy AdamLiptovska sachova skola1211S-C11571
7Goc MatusCVC Liptovsky Mikulas1170S-C14567
8Zrost DanielMsk Spisska Nova Ves1000V-C11563
9Koscelnikova MonikaMSK KdV Kezmarok1089V-D11560
10Halcin AdrianSk CVC Lendak1000V-C14557
11Kluska DavidOravska sachova skola1121S-C8554
12Polomsky TomasSachy Reinter Kosice1335V-C1453
13Janecko TomasZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C1152
14Hudakova NinaSachy Reinter Kosice1049V-D1451
15Kalata MartinMsk Kdv Kezmarok1000V-C1151
16Halcinova AlenaSk CVC Lendak1000V-D1149
17Dudova ViktoriaSk Junior Cvc Banska Bystrica1094S-D1448
18Straka SimonSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C14447
19Oravec DominikMSK KdV Kezmarok1000V-C11446
20Selvek JanSk CVC Lendak1000V-C14445
21Papay AurelCVC Liptovsky Mikulas1000S-C11444
22Onderus AdamZs Komenskeho Smizany1000V-C14443
23Sokolsky DavidMsk Spisska Nova Ves1000V-C11442
24Kolencik LukasOravska Sachova Skola1000S-C14441
25Kluska LukasOravska sachova skola1330S-C11440
26Markotan BrunoZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C8439
27Zrost BystrikMsk Spisska Nova Ves1000V-C11439
28Balko MarekKalameny1000S-C14437
29Macaj StanislavSk CVC Lendak1000V-C8436
30Selvek DavidSk CVC Lendak1155V-C1435
31Zihlavnik JakubSk Ruzomberok1000S-C1434
32Duda FilipSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C1133
33Madlenak MatusLiptovska Sachova Skola1000S-C1432
34Such DanielTsc - Msk Martin1000S-C1431
35Morova JaroslavaBanska Bystrica1000S-D1130
36Koperdak Cyprian1.Sk Tatran Spisske Vlachy1000V-C11329
37Bernath PeterSk Bijacovce1000V-C14328
38Lizak MartinSk Cvc Lendak1000V-C14327
39Onderusova EmaZS Komenskeho Smizany1000V-D11326
40Sotnik SimonCVC Liptovsky Mikulas1000S-C8325
41Pavic IvanTsc - Msk Martin1000S-C14324
42Strapec TomasSk Junior Cvc Banska Bystrica1074S-C11323
43Such BranislavTsc - Msk Martin1000S-C8322
44Fronko OndrejCVC Liptovsky Mikulas1030S-C11321
45Moravcik AlexCVC Liptovsky Mikulas1000S-C8320
46Slatkovsky Kristian1.Sk Tatran Spisske Vlachy1000V-C11319
47Mahut AlexSk Ruzomberok1000S-C11319
48Badzik MartinZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C817
49Serdel PatrikOravska Sachova Skola1000S-C1116
50Murin LukasOravska Sachova Skola1000S-C1115
51Dudova KarinSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D814
52Pokusa Branislav AntonOravska Sachova Skola1000S-C1113
53Sokolsky BorisMsk Spisska Nova Ves1000V-C8212
54Pitak PatrikCVC Zilina1039S-C8211
55Kudjak AlexTsc - Msk Martin1000S-C11210
56Chromulakova EmaOravska Sachova Skola1000S-D1129
57Glejtek SamuelZS s MS Zakamenne1000S-C1428
58Stauderova AlicaCVC Zilina1000S-D827
59Mrocek MikulasOravska Sachova Skola1000S-C1126
60Jozefiakova AlexandraOravska Sachova Skola1000S-D115
61Zavacky BastiMSK Kdv Kezmarok1000V-C115
62Zemcak SimonMSK Kdv Kezmarok1000V-C13
63Ujcik AdamZS JDM L.Hradok1000S-C1112
64Milan TomasLiptovsky Mikulas1000S-C801
-Kovarikova MariaKomarnansky Sc KomarnoC7-
-Sefcik RichardSk BijacovceC3-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -