Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Vianočný turnaj [2019-12-27] - Bojnice
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Petrus DanielSlavia Pu Presov1262V-C14693
2Dolnik MichalSk Doprastav Bratislava1256Z-C11682
3Volanek MarosSk Povazske Podhradie1233Z-C1471
4Pisarcik RichardKsn Bratislava1055Z-C8560
5Dudonova VeronikaSk Povazske Podhradie1220Z-D14555
6Havaldova NataliaKsn Bratislava1160Z-D11550
7Zelenka MatejSks Dubnica nad Vahom1181Z-C11546
8Jankechova JanaSks Dubnica nad Vahom1063Z-D11542
9Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska Tepla1091S-D1439
10Holestiakova NinaTj Slavia Caissa Cadca1281S-D1436
11Smatana ViktorZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C1433
12Seles SamuelZs Tribecska Topolcany1206Z-C14432
13Smatana TiborZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C11431
14Sunova MichaelaKsn Bratislava1038Z-D8430
15Kipikasa Samuel RomanCvc Junior Bojnice1000Z-C14429
16Sun MartinKsn Bratislava1021Z-C11429
17Karaba RudolfZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C11427
18Skrib TomasCvc Junior Bojnice1000Z-C11426
19Kollar MatejCvc Junior Bojnice1000Z-C11425
20Mihalik MatejSK Handlova1000Z-C11424
21Paksi AlexanderSks Dubnica nad Vahom1000Z-C1123
22Holeckova EmaZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1036Z-D1422
23Mikula BrunoCVC Prievidza1000Z-C14321
24Buso PeterKulturne Centrum Kubra Trencin1000Z-C14320
25Puss SilvesterTsm Slovan Bratislava1000Z-C11319
26Kipikasa JakubCvc Junior Bojnice1000Z-C11318
27Homola ArthurBanky1000Z-C11317
28Fialka RichardCVC Junior Bojnice1000Z-C11316
29Orgon MichalZS Velkomoravska Trencin1000Z-C8315
30Sindler RadovanCvc Junior Bojnice1000Z-C11314
31Hlavacikova RuzenaHandlova1000Z-D14313
32Ostrovnoy MatviyCvc Junior Bojnice1000Z-C14312
33Kroslakova MichaelaVelke Uherce1000Z-D811
34Taziar DavidCVC Prievidza1000Z-C811
35Briatka MatusBojnice1000Z-C1129
36Zdenek MatusHandlova1000Z-C1128
37Wang MichaelCVC Junior Bojnice1000Z-C827
38Wang SofiaCVC Junior Bojnice1000Z-D826
39Klopcek MatejCvc Junior Bojnice1000Z-C1125
40Zderka JozefHandlova1000Z-C1124
41Fialkova ZojaCVC Junior Bojnice1000Z-D823
42Stebnicky AlexanderCvc Junior Bojnice1000Z-C112
43Markova LauraCVC Prievidza1000Z-D111
-Marcin RichardTj Slavia Pu PresovC5-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -