Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Školská šachová liga Bardejov - 3.kolo [2020-01-31] - Bardejov
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Tokarcik JanZS B Krpelca Bardejov1246V-C1187
2Mantic AndrejZS Wolkerova Bardejov1000V-C1476
3Sec AdrianSachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-C14565
4Fellegi MartinZS B Krpelca Bardejov1000V-C14554
5Balon PeterZS B Krpelca Bardejov1000V-C1449
6Jura MichalSK BLS Bardejov1294V-C1144
7Polomsky PeterZS B Krpelca Bardejov1000V-C1440
8Tumidalsky JozefSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C1436
9Pham Ngoc DavidZS Wolkerova Bardejov1000V-C1133
10Kollar BenjaminSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C8430
11Onderus AdamZs Komenskeho Smizany1000V-C14427
12Solar TomasSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C14426
13Briskar DanielZS B Krpelca Bardejov1000V-C14425
14Kusava KristianZS B Krpelca Bardejov1000V-C14424
15Petrisak TomasZS Wolkerova Bardejov1000V-C11423
16Cabakova AdelaSachova Akademia Pesiaci Sabinov1114V-D1122
17Zupko MiroslavZS Wolkerova Bardejov1000V-C14321
18Cabak MatejSachova Akademia Pesiaci Sabinov1103V-C11320
19Kollar AdrianSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C11319
20Novotny MilanZS Raslavice1000V-C14318
21Guliga MarcelZS B Krpelca Bardejov1000V-C14317
22Matuch SamuelZS Wolkerova Bardejov1000V-C11316
23Onderusova EmaZS Komenskeho Smizany1000V-D11315
24Zelezny LadislavZS B Krpelca Bardejov1000V-C11314
25Trojanovic FilipSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C14313
26Ernst PeterSachova akademia pesiaci Sabinov1000V-C14312
27Kosar JakubZS B Krpelca Bardejov1000V-C14311
28Gardosik KristianZS Komenskeho Smizany1000V-C1110
29Kollar DavidSachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-C149
30Pham Ngoc TinoZS Wolkerova Bardejov1000V-C148
31Van Veldhoven XavieraZS Wolkerova Bardejov1000V-D1427
32Viglas MatejZS Wolkerova Bardejov1000V-C826
33Sopcak MarianZS Pod Vinbargom Bardejov1000V-C1425
34Marinkova AlexandraMS Nabrezna Bardejov1000V-D824
35Cervakova EvaMS nabrezna Bardejov1000V-D823
36Sec LukasSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C822
37Javorsky MatteoZS B Krpelca Bardejov1000V-C811
-Sokol JakubZS RaslaviceC-
-Zamborsky LukasCSS BardejovC3-
-Jusko MartinCSS BardejovC3-
-Hnidenkova KristinaZS B.K.BardejovC3-
-Cech-Spirek RadovanZS RaslaviceC4-
-Homulka SimonZS RaslaviceC4-
-Krumlovsky MatejGymnazium LS BardejovC4-
-Homulka TomasZS RaslaviceC4-
-Jaszay DavidCSS BardejovC4-
-Duchnovsky PatrikGymnazium LS BradejovC4-
-Tokarcikova DianaZS B.K. BradejovC4-
-Sofrankova SofiaSSS BJC5-
-Pangrac JurajGymnazium LS BardejovC5-
-Furman Maximilian JanCSS BardejovC-
-Billy BenediktGymnazium LS BardejovC-
-Tokarcik PatrikZS B.K.BardejovC6-
-Koska JiriZS Wolkerova BardejovC-
-Molcanova SarahZS Wolkerova BardejovC-
-Lazor PeterCSS BardejovC2-
-Holpit BenjaminCSS BardejovC1-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -