Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Liga mládeže Spiša - 5.kolo [2020-02-01] - Kežmarok
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Gollner MartinLiptovska sachova skola1250S-C117104
2Duda DanielMSK KdV Kezmarok1348V-C14693
3Olexova LauraSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1157V-D1482
4Kalata MartinMsk Kdv Kezmarok1000V-C1171
5Sokolsky DavidMsk Spisska Nova Ves1000V-C1166
6Onderus AdamZs Komenskeho Smizany1000V-C14561
7Selvek JanSk CVC Lendak1000V-C14557
8Vresilovic MatusMsk Spisska Nova Ves1000V-C11553
9Straka SimonSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C14550
10Misenko SimonSk Lipany1000V-C14547
11Polackova EvaSK Stropkov-Svidnik1071V-D11544
12Kapral RolandMsk Kdv Kezmarok1047V-C14543
13Selvek DavidSk CVC Lendak1155V-C1442
14Novysedlak SamuelSk Lipany1000V-C14441
15Magdova LuciaSachovy Klub Sabinov1075V-D11440
16Dzimko AdamGymnazium Javorova Spisska Nova Ves1000V-C14439
17Tirko MartinCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C11438
18Seliga AndrejSo Spisska Teplica1000V-C14437
19Karkoska MichalCVC Velka Lomnica1000V-C14436
20Sebest JanSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C14435
21Slatkovsky Kristian1.Sk Tatran Spisske Vlachy1000V-C11434
22Oravec DominikMSK KdV Kezmarok1000V-C11433
23Koscelnikova MonikaMSK KdV Kezmarok1089V-D11432
24Spak OndrejSk CVC Lendak1000V-C14431
25Macaj StanislavSk CVC Lendak1000V-C8430
26Halcinova AlenaSk CVC Lendak1000V-D11429
27Halcin ErikSk CVC Lendak1000V-C1128
28Csach MatejCVC Poprad1000V-C827
29Sokolsky BorisMsk Spisska Nova Ves1000V-C826
30Polcin FilipSpisska Teplica1000V-C11325
31Halcin AdrianSk CVC Lendak1000V-C14324
32Boiadjiev JordanTj Slovan Smizany1000V-C14323
33Stolar FlorianSk CVC Lendak1209V-C11322
34Onderusova EmaZS Komenskeho Smizany1000V-D11321
35Koperdak Cyprian1.Sk Tatran Spisske Vlachy1000V-C11320
36Valko MatusSk Bijacovce1000V-C11319
37Cervenova Karin ElisabethZS a MS Spisska Teplica1000V-D11318
38Kasarda AdamSK Stropkov-Svidnik1000V-C14317
39Komara KristianSk Bijacovce1000V-C11316
40Gondekova EmmaZS s MS Plavec1000V-D8315
41Selvekova StanislavaCvc Lendak1000V-D11314
42Janecko TomasZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C11313
43Gardosik KristianZS Komenskeho Smizany1000V-C1112
44Slatkovsky Benjamin1.Sk Tatran Spisske Vlachy1000V-C1111
45Slobodnikova SofiaSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-D1410
46Markotan BrunoZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C829
47Seligova MariaSpisska Teplica1000V-D1128
48Koscak NikolasSk CVC Lendak1000V-C1427
49Rybovic AlexSo Skm Stara Lubovna1000V-C1426
50Gonda JanZS Hutnicka Spisska Nova Ves1000V-C1425
51Vrabel FilipZS Ing Kozucha Spisska Nova Ves1000V-C824
52Hnat SamuelStara Lubovna1000V-C113
53Majercak RafaelCVC Lendak1000V-C82
54Strojny PeterZS Komenskeho Smizany1000V-C1111
-Conka DenisCVC Velka LomnicaC2-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -