Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

OM Stropkov - 2.turnaj [2020-01-31] - Stropkov
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Vojcek RadkoSK Stropkov-Svidnik1124V-C14696
2Fedorisin PatrikZS s MS Havaj1000V-C14685
3Polackova EvaSK Stropkov-Svidnik1071V-D1174
4Jalcak JakubCZS sv Juraja Svidnik1000V-C1463
5Demjan DavidZS Konstantinova Stropkov1000V-C11558
6Jalcakova ZuzanaCZS sv Juraja Svidnik1000V-D14553
7Savinec FilipCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C11549
8Jurcisin PatrikCZS sv Juraja Svidnik1000V-C14545
9Musil JakubCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C11542
10Zavacka SofiaZS s MS Havaj1000V-D1439
11Klocek TobiasSK Stropkov-Svidnik1000V-C1136
12Majda DominikCZS sv Juraja Svidnik1000V-C1135
13Zelinka IvanZS s MS Havaj1000V-C14434
14Choma NikolasZS s MS Bukovce1000V-C14433
15Tirko MartinCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C11432
16Kasarda AdamSK Stropkov-Svidnik1000V-C14431
17Pavlik MilosZS s MS Havaj1000V-C14430
18Vylet MartinZS Konstantinova Stropkov1000V-C14429
19Ivanco Marko MatusCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C11428
20Fecko SamuelCZS sv Juraja Svidnik1000V-C14427
21Kucer MichalCZS sv Juraja Svidnik1000V-C11426
22Sitar PatrikZS Mlynska Stropkov1000V-C1425
23Kostilnik MarekCZS sv Juraja Svidnik1000V-C1424
24Surdenik AlexZS Karpatska Svidnik1000V-C1123
25Ivanco Timotej JanCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C14322
26Halcikova EvaCZS sv Juraja Svidnik1000V-D14321
27Frankova AdrianaCZS sv Juraja Svidnik1000V-D14320
28Zajac RadoslavZS s MS Bukovce1000V-C14319
29Mulikova SimonaZS s MS Bukovce1000V-D14318
30Hojda LeonardSpojena skola Svidnik1000V-C14317
31Jancisin MichaelZS s MS Havaj1000V-C14316
32Kovc DominikZS s MS Bukovce1000V-C14315
33Rohac MichalSpojena skola Svidnik1000V-C11314
34Stovka DavidZS Mlynska Stropkov1000V-C1113
35Petrunko JozefStropkov1000V-C1112
36Mergescikova ZuzanaCZS sv Juraja Svidnik1000V-D1111
37Blanar DavidCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C14210
38Olearnik DenisZS s MS Havaj1000V-C1429
39Mulikova AlexandraZS s MS Bukovce1000V-D1128
40Palej MichalZS s MS Bukovce1000V-C827
41Feckova KatarinaCZS sv Juraja Svidnik1000V-D1126
42Sasarak JakubCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C1125
43Buckova NataliaZS s MS Bukovce1000V-D1424
44Harvilkova EvaZS s MS Bukovce1000V-D113
45Sandrik OliverCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C112
46Galajda LukasZS s MS Bukovce1000V-C111
-Sasarak JozefCZS sv. Petra a Pavla StropkovC-
-Choma AdrianZS s MS BukovceC5-
-Mikitka NicolasCZS sv. Juraja SvidnikC5-
-Andrejco JurajZS s MS HavajC4-
-Kizak BorisCZS sv. Petra a Pavla StropkovC4-
-Andrejco FrederikZS s MS HavajC4-
-Sturak MarosZS Mlynska StropkovC4-
-Hancak AdamZS s MS BukovceC4-
-Bil JakubZS Mlynska StropkovC-
-Ivanco Milan LukasZS Mlynska StropkovC-
-Gramatova KatarinaZS s MS HavajC3-
-Hegedusova VanesaZS s MS HavajC3-
-Fedak AdrianZS s MS BukovceC3-
-Reiter OliverZS Mlynska StropkovC3-
-Palickova AlexandraZS s MS BukovceC3-
-Konar TobiasZS Mlynska StropkovC-
-Cipkova AnetaZS s MS HavajC2-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -