Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Okresná žiacka liga Snina - 3.kolo [2020-01-30] - Snina
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Smetana PeterSachy Reinter1433V-C14792
2Bilik MatejSachy Reinter1218V-C11681
3Hudak JanZS Studentska Snina1000V-C14670
4Marcinko Michal JanSachy Reinter1062V-C14559
5Hunara AurelZS Studentska Snina1000V-C14554
6Kuskov OliverSachy Reinter1100V-C14549
7Rehahla MoussaZs Poh Snina1000V-C14545
8Lauric OliverZs Studentska Snina1000V-C14541
9Zboraj PatrikSnina1000V-C1438
10Lucova KarolinaSachy Reinter1137V-D14435
11Salokova StelaSlavia Pu Presov1052V-D11432
12Hrickova NellaSachy Reinter Snina1000V-D14431
13Hancarik AdamZS Dlhe nad Cirochou1000V-C14430
14Drabova NoemiBela nad Cirochou0V-D11429
15Gergelcik SebastianCss Snina1000V-C14428
16Chrin AdamCSS Snina1000V-C1427
17Havrilak SimonZS POH Snina1000V-C1426
18Hubner GabrielZS Komenskeho Snina1000V-C825
19Fedorkova KatarinaZS Stakcin1000V-D14324
20Cornanicova MichaelaZS Studentska Snina1000V-D11323
21Hudakova EmmaZS Studentska Snina1000V-D14322
22Copik JurajCSS Snina1000V-C14321
23Zuborova EvaCSS Snina1000V-D14320
24Sicak AlexZS Studentska Snina1000V-C11319
25Havrilak AdamZS POH Snina1000V-C14318
26Stofik AdamGymnazium Snina1000V-C14317
27Dubjak PeterZs Studentska Snina1000V-C1416
28Cusova MariaZS Komenskeho Snina1000V-D1115
29Tomek FilipZS Studentska Snina1000V-C1114
30Hadvab ViktorZS Komenskeho Snina1000V-C1413
31Salajova TereziaZS Komenskeho Snina1000V-D1412
32Blaskova AlexiaZS Komenskeho Snina1000V-D1411
33Koptar OliverZS KOmenskeho Snina1000V-C1410
34Bromberger OliverZs Poh Snina1000V-C1429
35Aliji AlexZS Studentska Snina1000V-C1128
36Balaz OndrejCZS Bela nad Cirochou1000V-C1127
37Vajda SamuelCSS Snina1000V-C1426
38Kotus JakubZS POH Snina1000V-C1425
39Vohar PeterZS Studentska Snina1000V-C824
40Rilakova JanaZS Studentska Snina1000V-D113
41Kocurova VanessaZS Studentska Snina1000V-D1112
42Hunarova OliviaZS Studentska Snina1000V-D811
-Harvan MichalZs StakcinC5-
-Lenkova DanielaGymnazium SninaC5-
-Gnip MatusCZS Bela n/CC-
-Valcerova MichaelaCZS Bela n/CC-
-Stutika SebastianCZS Bela n/CC-
-Burik SamuelZS Dlhe nad CirochouC4-
-Hanicak LukasGymnazium SninaC4-
-Kohut FilipZS Dlhe n/CC4-
-Burik DominikZS Dlhe nad CirochouC4-
-Kapral MartinZs StakcinC-
-Kotusova VanessaStakcinC-
-Fedorko PeterZS StakcinC-
-Andrejko OndrejCss SninaC3-
-Telvakova IvanaZS Studentska SninaC3-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -