Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

O pohár starostu Ružinova [2020-02-29] - Bratislava
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Dolnik MichalSk Doprastav Bratislava1256Z-C117102
2Kubikova NinaKsn Bratislava1293Z-D14691
3Livnansky MichalSk Doprastav Bratislava1184Z-C1180
4Jursa JurajSk Lokomotiva Caissa Bratislava1319Z-C11569
5Krupa AndrejSk Lokomotiva Caissa Bratislava1190Z-C14564
6Pongo AronSk Doprastav Bratislava1000Z-C14559
7Pisarcik RichardKsn Bratislava1055Z-C8555
8Horvathova HanaSk Slovan Bratislava1208Z-D11551
9Benci JozefSk Doprastav Bratislava1097Z-C11548
10Vasko MatejSk Lokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C1145
11Valentova SophiaKsn Bratislava1068Z-D1142
12Cerven MatusSk Doprastav Bratislava1096Z-C1441
13Karaba RudolfZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C1140
14Havaldova NataliaKsn Bratislava1160Z-D1139
15Hronec TadeasSk Doprastav Bratislava1155Z-C11438
16Paksi AlexanderSks Dubnica nad Vahom1000Z-C11437
17Cerny FilipCvc Malacky1000Z-C11436
18Kaceriak SimonSk Strelec Devinska Nova Ves1081Z-C11435
19Cerny PatrikCvc Malacky1000Z-C11434
20Sun MartinKsn Bratislava1021Z-C11433
21Shykhnenko HryhorijZS Kuliskova Bratislava1000Z-C11432
22Kyselica DanielSk Lokomotiva Caissa Bratislava1161Z-C11431
23Vitek ViliamTatran Tilgnerka1000Z-C8430
24Vrabel Michal JurajSk Doprastav Bratislava1000Z-C11429
25Stuska PatrikTatran Bratislava1000Z-C11428
26Vesely MatusZS Riazanska Bratislava1000Z-C1427
27Kozub LukasSk Doprastav Bratislava1000Z-C1126
28Hasala RichardSk Doprastav Bratislava1000Z-C11325
29Furdik SimonTatran Bratislava1000Z-C8324
30Machovicova AlexandraSk Komplet Modranka1000Z-D11323
31Certik JaroslavTatran Bratislava1012Z-C11322
32Cilli VladimirBratislavska sachova akademia1000Z-C11321
33Horny MichalSk Strelec Devinska Nova Ves1000Z-C8320
34Sunova MichaelaKsn Bratislava1038Z-D8319
35Fucik DanielZS Riazanska Bratislava1000Z-C14318
36Hrdlicka TimotejBratislava - Petrzalka1000Z-C11317
37Livnansky TomasSk Doprastav Bratislava1000Z-C8316
38Rigo LadislavZS Riazanska Bratislava1000Z-C14315
39Studenka JakubBratislavska sachova akademia1000Z-C11314
40Hamid Hanka LeilaSk Doprastav Bratislava1000Z-D14313
41Siagi JakubSzs Cenada Bratislava1000Z-C1412
42Bittner SamuelBratislava1000Z-C8211
43Horna MonikaSk Strelec Devinska Nova Ves1000Z-D11210
44Ruzickova LenkaSpojena skola sv. Frantiska Bratislava1000Z-D1129
45Puss SilvesterTsm Slovan Bratislava1000Z-C1128
46Dluhos DanielTatran Tilgnerka1000Z-C827
47Psotna RomanaTSM Slovan Bratislava1000Z-D826
48Trajlinek MartinBratislavska sachova akademia1000Z-C1125
49Valtyni PeterTatran Tilgnerka1000Z-C824
50Hrdina TobiasVinicne1000Z-C113
51Pavelekova ErikaZS Zeleznicna Bratislava1000Z-D1112
52Pokorna Nicolette MercedesTatran Tilgnerka1000Z-D1101
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -