Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Šachový kráľ mesta Rajec - 16.ročník [2022-12-10] - Rajec
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Marosi MichalSk Prievidza1155Z-C146114
2Karaba RudolfTopolciansky sachovy Klub1225Z-C146103
3Otahal KristianCVC Zilina1073S-C14592
4Moravcik AlexLiptovska sachova skola1067S-C11581
5Veres AlexSk Rajec1255S-C11576
6Kothajova EmiliaSK Handlova1000Z-D14571
7Mendel MarkoBojnicka Sachova Akademia1000Z-C8567
8Haasova NinaSk Rajec1163S-D11563
9Holik OndrejSk Podpolanie1078S-C11560
10Drabek MatejNitriansky sachovy klub Nitra1228Z-C14557
11Pitak PatrikCVC Zilina1102S-C11554
12Elias SimonCVC Zilina1334S-C14553
13Morova JaroslavaSk Junior Cvc Banska Bystrica1233S-D14552
14Hornacek TomasLiptovska sachova skola1083S-C8551
15Zilincan TomasSk Junior Cvc Banska Bystrica1293S-C11450
16Kovacech MichalCVC Zilina1000S-C14449
17Tothova KatarinaSk Mladost Zilina1075S-D14448
18Kosecky SebastianTopolciansky sachovy Klub1154Z-C14447
19Sicova AlzbetaCVC Zilina1000S-D11446
20Truchly MarkoMKSS SK Kysucke Nove Mesto1000S-C14445
21Jancigova KristinaCVC Zilina1000S-D14444
22Haas TimurSk Rajec1000S-C8443
23Rybansky FelixTopolciansky sachovy Klub1000Z-C11442
24Sevcik OndrejMKSS SK Kysucke Nove Mesto1093S-C14441
25Sklenkova NinaSK Handlova1000Z-D11441
26Jakubesova NikolaZS Lipova Rajec1000S-D11439
27Cicmanec DamianCVC Junior Bojnice1000Z-C11438
28Stauderova AlicaCVC Zilina1000S-D11437
29Mrmusova MarketaTj Slavia Caissa Cadca1042S-D8436
30Kocifajova MartinaCVC Zilina1000S-D11435
31Sventek JakubCVC Zilina1000S-C11434
32Cicmanec DominikCVC Junior Bojnice1000Z-C11433
33Mojzis TobiasSk Prievidza1000Z-C14332
34Cvekova NataliaSk Rajec1000S-D11331
35Rotling ViliamSK Handlova1000Z-C14330
36Elias FedorCVC Zilina1000S-C11330
37Zilkova PaulinaCVC Zilina1000S-D14328
38Rybansky NoeTopolciansky sachovy Klub1000Z-C11327
39Jarosik IvanCVC Kysucke Nove Mesto1000S-C14326
40Slysko MichalZS Lipova Rajec1000S-C11325
41Singer LukasSk Rajec1000S-C11324
42Wang Sofia ChenxiaBojnicka Sachova Akademia1000Z-D11323
43Matejka DanielSk Rajec1000S-C11322
44Dutka SamuelCVC Zilina1000S-C8321
45Fuhrich FilipCVC Zilina1000S-C11320
46Cipov KarolinaCVC Junior Bojnice1000Z-D11319
47Bujna OndrejSachovy Klub Chynorany1000Z-C8318
48Dzurenda Lukas BenitoCVC Kysucke Nove Mesto1000S-C11317
49Kosper OndrejKSS Rajec1000S-C14216
50Badura AdamZS Lipova Rajec1000S-C8215
51Vnencakova DorotkaCVC Zilina1000S-D11214
52Gir AdrianCVC Zilina1000S-C8213
53Durech BrunoCVC Zilina1000S-C11212
54Byrtus RichardTj Slavia Caissa Cadca1000S-C8211
55Filipak MatejCVC Junior Bojnice1000Z-C11210
56Wang Michael QiuzheBojnicka Sachova Akademia1000Z-C1129
57Repkovska AnettaZS Lipova Rajec1000S-D1128
58Kovacovsky SamuelCVC Junior Bojnice1000Z-C1127
59Gazo PeterCVC Zilina1000S-C1126
60Kim ViktoriaSach v kniznici Zilina1000S-D1115
61Luptovska TamaraCVC Junior Bojnice1000Z-D1114
62Bros SamuelCVC Zilina1000S-C813
63Mojzisova TimeaSk Prievidza1000Z-D1102
64Tichy MichalSach v kniznici Zilina1000S-C801
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -