Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Novoročný turnaj Banská Bystrica [2023-01-08] - Banská Bystrica
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Zilincan TomasSk Junior Cvc Banska Bystrica1293S-C116113
2Kopecny FilipSk Junior Cvc Banska Bystrica1345S-C116102
3Berkova AgataSk Junior Cvc Banska Bystrica1101S-D14691
4Karaba RudolfTopolciansky sachovy Klub1225Z-C1480
5Veres AlexSk Rajec1255S-C1175
6Kachan DimaSk Podpolanie1410S-C14570
7Morova JaroslavaSk Junior Cvc Banska Bystrica1233S-D14566
8Koronczi TobiasSk Junior Tomasovce1101S-C14562
9Babinsky RomanSk Junior Tomasovce1000S-C11559
10Malcek Patrick DominicSk Junior Tomasovce1282S-C14556
11Ksenzigh AdamSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C11553
12Kluska LukasOravska Sachova Skola1231S-C14552
13Haasova NinaSk Rajec1163S-D1151
14Kopecny AdamSk Junior Cvc Banska Bystrica1304S-C850
15Ondreicka RomanSK Komplet Modranka1000Z-C1449
16Jakubovie MatejCVC Banska Bystrica1000S-C1148
17Kluska DavidOravska Sachova Skola1089S-C1147
18Moravcik MatusZS Narnia Banska Bystrica1000S-C1446
19Nemec ViktorSk Junior Tomasovce1000S-C14445
20Szakal BartolomejZS J J Thurzu Detva1000S-C14444
21Strapec TomasSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C14443
22Spisiakova ViktoriaSk Junior Cvc Banska Bystrica1081S-D14442
23Duda FilipSk Junior Cvc Banska Bystrica1094S-C14441
24Kmetova MichaelaSk Podpolanie1000S-D11440
25Nociar FilipSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C11439
26Haas TimurSk Rajec1000S-C8439
27Poloni SamuelSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C11437
28Stricova Julia NelaLiptovska Sachova Skola1046S-D11436
29Krasnec OndrejTj Drazkovce1000S-C11435
30Holik OndrejSk Podpolanie1078S-C1134
31Szakalova ZofiaZS J J Thurzu Detva1000S-D1133
32Dudova KarinSk Junior Cvc Banska Bystrica1085S-D1132
33Malis MathiasSk Podpolanie1000S-C1131
34Hornacek TomasLiptovska sachova skola1083S-C8330
35Belicka JanTj Drazkovce1000S-C11329
36Skypala SimonSk Junior Tomasovce1000S-C11328
37Szakalova RebekaZS J J Thurzu Detva1000S-D11327
38Piala MichalCVC Banska Bystrica1000S-C14326
39Janik PeterSk Junior Tomasovce1000S-C11325
40Stricova Viktoria LeaSk Junior Cvc Banska Bystrica1080S-D8324
41Borgula OndrejZS Narnia Banska Bystrica1000S-C11323
42Lukac RichardSk Junior Tomasovce1000S-C11322
43Danco EugenSk Junior Tomasovce1000S-C11321
44Belko AdamZs Radvanska Banska Bystrica1000S-C11320
45Seben MichalSk Junior Tomasovce1000S-C1419
46Mojzis JanSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C1118
47Kmetova GabrielaSk Podpolanie1000S-D1417
48Lalik JozefSk Junior Tomasovce1000S-C1116
49Durovka SimonSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C815
50Spisiak MartinSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C814
51Dousek LubomirZS u Filipa Banska Bystrica1000S-C1113
52Radimakova LuciaZS Kanianka1000Z-D1412
53Vankova SaraTj Drazkovce1000S-D1411
54Bencova Maria LuisaZS Dumbierska Banska Bystrica1000S-D14210
55Kluskova LenkaOravska sachova skola1000S-D829
56Virostko SilverCVC Banska Bystrica1000S-C1128
57Virostko ArlenCVC Banska Bystrica1000S-C827
58Radimakova LenkaZS Kanianka1000Z-D1126
59Skypala TomasSk Junior Tomasovce1000S-C825
60Vanko StanislavTj Drazkovce1000S-C814
61Barochovsky MarekZS Narnia Banska Bystrica1000S-C1413
62Nociarova NelaZs Slobody Poltar1000S-D812
63Jakubovie LiviaSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D111
-Vasylchuk OlegSportova Skola Mladeže DniproC4-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -