Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Jesenný šachový festival CENADA [2022-11-12] - Bratislava
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Srnak MartinSk Doprastav Bratislava1246Z-C8695
2Hronec TadeasSk Doprastav Bratislava1355Z-C14684
3Makarov Erik KurtSk Strelec Devinska Nova Ves1388Z-C1473
4Fukas SamuelSZS Cenada Bratislava1000Z-C14562
5Havaldova NataliaKsn Bratislava1207Z-D14557
6Janovicek LukasSk Doprastav Bratislava1284Z-C11552
7Mikus SamuelSZS Cenada Bratislava0Z-C14548
8Tichy GregorSZS Cenada Bratislava1000Z-C14544
9Halada LubosSk Doprastav Bratislava1013Z-C1141
10Sunova MichaelaKsn Bratislava1022Z-D1138
11Halas OtoIndividualny Clen1000Z-C1435
12Pauko SebastianKSN Bratislava1000Z-C14434
13Belohorec MarekSZS Cenada Bratislava1000Z-C11433
14Horna MonikaSk Doprastav Bratislava1000Z-D14432
15Gal JakubSk Lokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C11431
16Sipos AronSk Doprastav Bratislava1345Z-C11430
17Nikolaiev KuzmaBratislava1000Z-C11429
18Horny MichalSk Strelec Devinska Nova Ves1303Z-C11428
19Bittner SamuelKsn Bratislava1000Z-C11427
20Kincik MartinSk Hlohovec1000Z-C11426
21Vavra MartinSk Doprastav Bratislava1000Z-C1425
22Vanko WiliamKsn Bratislava1042Z-C11324
23Siroky DanielSk Doprastav Bratislava1000Z-C11323
24Hrdlickova BibianaZs Matky Alexie Bratislava1000Z-D8322
25Valcharciak OndrejBratislavska sachova akademia1000Z-C14322
26Chmelik JurajSk Lokomotiva Caissa Bratislava1053Z-C11320
27Lacko MatusSPMNDaG Teplicka Bratislava1000Z-C11319
28Tichy RudolfSZS Cenada Bratislava1000Z-C11318
29Konecny DanielSZS Cenada Bratislava1000Z-C14317
30Vydareny PeterZS Bieloruska Bratislava1000Z-C11316
31Chmelikova JuliaSk Lokomotiva Caissa Bratislava1076Z-D14315
32Toth TomasSZS Cenada Bratislava1000Z-C11314
33Calfa TimotejSpojena skola sv Frantiska Bratislava1000Z-C11313
34Rusnak MatejSZS Cenada Bratislava1000Z-C11312
35Kovacikova SimonaZS Bajkalska Bratislava1000Z-D11211
36Rada LucasZS P. Horova Bratislava1000Z-C11210
37Chalany OndrejSk Hlohovec1000Z-C1129
38Misun MatejSZS Cenada Bratislava1000Z-C1428
39Vavra PavolSk Doprastav Bratislava1000Z-C1127
40Rovensky RichardSPMNDaG Teplicka Bratislava1000Z-C1126
41Stefanik OndrejSPMNDaG Teplicka Bratislava1000Z-C1125
42Dobi NicolasSZS Cenada Bratislava1000Z-C1124
43Zalesnak FilipSZS Cenada Bratislava1000Z-C1113
44Buekliev DanielSZS Ceska Bratislava1000Z-C1112
45Danis AdamSZS Cenada Bratislava1000Z-C1101
-Tuska OndrejSZS CENADAC4-
-Greskovic JakubC4-
-Hozlar MichalIndividualny ClenC-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -