Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

GPX CENADA máj [2024-05-18] - Bratislava
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Kovacik OliverSk Doprastav Bratislava1344Z-C11100
2Macakova BiankaSk Doprastav Bratislava1160Z-D11689
3Vavra MartinSk Doprastav Bratislava1377Z-C1478
4Janovicek LukasSk Doprastav Bratislava1279Z-C11567
5Hryshko HermanSk Strelec Devinska Nova Ves1410Z-C14562
6Kovacikova SimonaSk Doprastav Bratislava1010Z-D11557
7Vesely FilipBratislavska sachova akademia1000Z-C14553
8Pauko SebastianKsn Bratislava1175Z-C14549
9Bodis Sebastian SamuelBratislava1000Z-C14546
10Kuvik MiloslavSPMNDaG Teplicka Bratislava1000Z-C14543
11Lukianov MykhailoIndividualny Clen1005Z-C1440
12Bartelt TobiasKsn Bratislava1000Z-C1439
13Stiavnicky IvanLokomotiva Trnava1242Z-C1438
14Pitonak SamuelKS Pezinok1000Z-C1137
15Voskar MiloslavBratislavska sachova akademia1000Z-C11436
16Bednar LukasTatran Bratislava1000Z-C14435
17Tichy RudolfSZS a SG Cenada Bratislava1000Z-C11434
18Kuzma NikolaievSk Doprastav Bratislava1000Z-C11433
19Kapusta MartinZS. I. Bukovcana Bratislava1000Z-C11432
20Klucka JurajSZS Mercury Bratislava1000Z-C8431
21Hrdy DavidBratislavska sachova akademia1000Z-C11430
22Motyka RichardSk Doprastav Bratislava1000Z-C8429
23Rapos MartinSZS a SG Cenada Bratislava1000Z-C14428
24Slamka MatiasSk Doprastav Bratislava1134Z-C827
25Belohorec MarekSZS a SG Cenada Bratislava1000Z-C1426
26Mazag SimonBratislavska sachova akademia1000Z-C1125
27Kuvik MichalSPMNDaG Teplicka Bratislava1000Z-C14324
28Zalesnak FilipCENADA1000Z-C11323
29Bednarova LeaTatran Bratislava1000Z-D11322
30Durana JakubTatran Bratislava1000Z-C11321
31Janovickova EmaSk Doprastav Bratislava1000Z-D11320
32Korchyna UlianaSZS a SG Cenada Bratislava1000Z-D11319
33Rusnak MatejSZS a SG Cenada Bratislava1000Z-C14318
34Rada LucasSk Doprastav Bratislava1000Z-C11317
35Steiger EmmaSk Doprastav Bratislava1000Z-D14316
36Stefanik OndrejZS Teplicka Bratislava1000Z-C11315
37Palun MarkoZS A. Dubceka1000Z-C11314
38Lacko MatusZS Teplicka Bratislava1000Z-C1113
39Robinson AudricDevin Sukromna zakladna skola, Kremelska1000Z-C1412
40Vedej MatusZS Sokolikova1000Z-C1111
41Stefanik JurajSPMNDaG Teplicka 71000Z-C810
42Hrdlickova BibianaBratislava1031Z-D829
43Suplata OliverKruzok KSN Bratislava1000Z-C828
44Sarkozi Kiss TheoBratislava1000Z-C827
45Korchyna ZoiaSZS a SG Cenada Bratislava1000Z-D826
46Lapko YelisejZS Sokolikova Bratislava1000Z-C1125
47Kovacik AlexanderBratislava1000Z-C84
48Matuskova MiaSZS a SG Cenada Bratislava1000Z-D1113
49Madzin DamianSPMNDaG Teplicka Bratislava1000Z-C1112
50Ladi VivienZS CENADA1000Z-D811
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -